Emanet Dizi Konusu (Kanal 7) ve Oyuncuları

1 12.343

Emanet dizi konusu, Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan yapımlardan biridir. Yayın hayatına 7 Eylül 2020’de başlayan dizi oldukça fazla kişi tarafından takip edilmektedir. Hafta içi her gün ekranlarda yer alacak olan dizi özellikle dram ve aşk kokan sahneler ile dikkat çekmektedir. Herkesin kendinden bir parça bulabildiği dizi ile izleyenler saat 19’da buluşmaktadır.

Emanet Dizisi entrikaları, farklı karakterleri ve duygusal karmaşa yaşatacak özel sahneleri ile her gün sizi ekran başına kilitleyecek kadar iddialı bir senaryoya ve oyuncu kadrosuna sahiptir. Bazen gözleriniz dolacak bazen de aşkın en güzel hallerini izlerken bulacaksınız kendinizi. Hafta sonları ise tekrar bölümleri yayınlanan bu farklı diziyi kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Emanet Konusu

Emanet dizisi duygusal sahneleri, aşk dolu anları ile dikkatleri çekecek olan tüm detayları içermektedir. Emanet Dizisinin konusu ise Yusuf annesini ve babasını kaybetmiş ve yetim kalmış küçük bir çocuktur. Korunmaya ve sahip çıkılmaya ihtiyacı vardır. Yusuf’ un teyzesi Seher ve amcası Yaman ise bu görevi üstlenerek kardeşlerinin emaneti olan Yusuf’a sahip çıkmak istemektedirler.

emanet konusu

İşte bu koruma içgüdüsü ile Seher ve Yaman karşı karşıya gelecekler. İlk başlarda Yusuf için çekişme ve didişme ile başlayan hikâyeleri daha sonra yerini çok daha güzel duygulara bırakacaktır. Çekimleri İstanbul Beykoz’da devam eden dizi boyunca Yaman ve Seher’in nasıl aşka karşı direndiklerini izleyeceksiniz.

Yaşanan bu aşk büyüdükçe yaşanacak sorun ve entrikalarda elbette ki büyümektedir. Ancak seher ve Yaman’ı bir arada tutan çok daha güçlü duygusal bağlarının yanı sıra Yusuf vardır. Yusuf için her şeyi yapmaya hazır olan karakterlerimizi oldukça farklı hikâyelerde izleyeceksiniz. Ancak Emanet dizisi genelinde dram, hüzün ve aşk hâkim bulunmaktadır. Her dizide olduğu gibi bu dizide de kötü karakterler elinden geleni yapacak ve huzurun bozulması için çok çabalayacaktır.

Emanet Dizi Oyuncuları

emanet dizi oyuncuları


Halil İbrahim Ceyhan

Halil İbrahim Özcan dizinin başrolü olan Yaman’a hayat vermektedir. Ancak Özcan oldukça donanımlı olması ile dikkat çeken bir oyuncudur. Oyunculuğunun yanı sıra, şarkıcı, söz ve beste yazarlığı da yapmaktadır. Özcan daha önce hiçbir dizide rol almamıştır. Emanet dizisi oyuncunun ilk deneyimi olacak ve Yaman, Seher aşkına şahitlik edecektir. Yakışıklı oyuncuyu şarkıcı kimliğinin yanı sıra artık oyuncu kimliği ile izleyeceksiniz.

Sıla Türkoğlu


Sıla Türkoğlu genç ve bir o kadarda güzel bir oyuncudur. 1999 doğumlu olan güzel oyuncu yine başka bir Kanal7 dizisinde dikkat çekmeyi başarmıştır. Oyunculuk eğitimleri ile gelişimini devam ettirmeye çalışan güzel oyuncu Emanet dizisinde başrolde yer almaktadır. Dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olan Seher karakteri Sıla Türkoğlu oyunculuğu ile ekranlarınıza yansıyacaktır.

Tolga Pancaroğlu


Tolga Pancaroğlu genç ve yetenekli oyuncularımızdan biridir. Farklı pek çok yapımda yer alan ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri çeken oyuncu Emanet dizisinde Yaman’ın abisi olan Ziya karakterine hayat vermektedir. Akli dengeleri gelip giden Ziya eşi tarafından sevilmeyen ve beklediği ilgiyi hiç alamamış olan bir adamdır. Karısı İkbal ise bu durumu fırsat bilerek herkese kötülük yapmaktadır.

Ayrıca Emanet Konusunu Anlattığımız Dizide Şu Oyuncular da Yer Almaktadır,

 • Ali Çakalgöz
 • Oğuz Yazcı
 • Gözde Gürkan
 • Hilal Yıldız
 • Binnaz Erken
 • Ömer Gecü
 • Gülay Özdem
 • Derya Oğuz Ertün
 • Gülderen Güler
 • Volkan Yıldırım

Ve işte Dizinin Son Fragmanı

Dikkatinizi Çekebilir: Yeni Başlayan DizilerKanal 7 Kore DizileriArka Sokak Yeni Oyuncuları


1 yorum
 1. AYŞENUR diyor

  BU DİZİ HARİKAAAAAAAAAAA.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.