Arka Sokaklar (15.Sezon) Yeni Gelen Oyuncular

0 2.481

Arka Sokaklar Yeni Oyuncuları

Uzun süredir ekranlarda kalmayı başaran Arka Sokaklar Dizisi 15.sezonda karşımıza ( Serhat Midyat, Gizem Terzi, Hakan Uygun, Furkan Göksel) gibi birbirinden değerli yeni oyuncuları ile çıkıyor.

Arka sokaklar yeni oyuncuları kimler ve dizi de hangi karakterleri canlandıracaklar gibi soruları olan kişiler bu yazı da aradıkları tüm bilgileri bulabilirler. Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizlerinden biri olması ve aynı zamanda uzun zamandan bu yana aynı kadrosunu koruması ile dikkatleri çeken Arka Sokaklar Dizisi her bölümü ile izleyenlere farklı heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. 15. sezona başlayarak ulaşılması zor bir bölüm sayısına ulaşan dizi de sadece senaryo değil aynı zamanda oyuncu kadrosu da her zaman için izleyenlerin ilgilerini çekmiştir.

Her yeni bölümü ile izleyenleri birbirinden farklı maceralara sürükleyen dizi de özellikle polis teşkilatının görevlerini nasıl icra ettikleri, neler yaşadıkları ve çektikleri zorluklar da yansıtılıyor. Türk dizi tarihinde her zaman ayrı bir yere sahip olmuş olan dizinin bu kadar uzun süre ayakta kalmasının ana sebeplerinden birinin de oyuncu kadrosun da tek düzelik olmaması ve her zaman yeni oyuncular ile yenilenme olması olarak görülüyor. Bu sayede izleyenlerin hep aynı yüzleri görerek sıkılmaları engellendiği gibi aynı zamanda yeni hikâyeler hakkında da merak uyanması sağlanıyor.

Arka Sokaklar 15.Sezon Oyuncular

Arka Sokaklar Yeni OyuncularOyuncuların kimi zaman kalıcı kimi zaman ise konuk olarak alındığı arka sokaklar dizisin de bazı bölümler de ünlü bazı bölümler de ise çok tanınmayan oyunculara yer veriliyor. İşte bu döngünün sürekli olması dizinin izleyicilerin gözünde her zaman taze kalmasını sağladığı düşünülüyor. Sürekli olarak kadroya katılan yeni oyuncular sayesinde her sezon izleyicilerin de ciddi bir merak uyandıran dizinin yapımcıları yeni sezona başlamadan önce de kadroya katılması kesinleşen oyuncular hakkında açıklamalar yapmaya başladılar. 15. Sezonda diziye yeni katılan oyuncular ve canlandıracakları karakterler kısaca şu şekilde sırlanabilir;

  • Serhat Midyat
  • Gizem Terzi
  • Hakan Uygun
  • Furkan Göksel
  • Melisa Şalgam
  • Perihan Ünlücan

Serhat Midyat

Serhat Midyat

1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serhat Midyat ilk olarak 2015 yılında yayınlanan son çıkış adlı dizi de rol aldı. Aynı zamanda avlu ve halka gibi dizilerde de kendine yer bulan oyuncu son olarak arka sokaklar dizine katıldı. Diziye farklı bir hava katacağına kesin gözü ile bakılan oyuncu özellikle olgunluğu ve karizması ile hemen dikkatleri çekiyor. Daha önce yer aldığı diziler de gösterdiği başarısını arka sokaklar dizisin de göstermesi bekleniyor. Kendisi her sezon birçok önemli ismi kadrosuna katan dizinin bu sezon ki en önemli transferlerinden biri olarak görülüyor.

Gizem Terzi

Gizem Terzi

1990 yılında İstanbul’da doğan ve güllerin savaşı adlı dizi ile oyunculuk kariyerine başlayan oyuncu daha önce aldığı oyunculuk eğitimleri ile dikkatleri çekiyor. Arka sokaklar dizisinin yeniz sezonun da kadroya dahil olan ve dizi de polis Sinem karakterini canlandıracak olan Gizem Terzi en yeni yüzlerden biri olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bundan önce inadına aşk, hayatımın aşkı, ilişki durumu karışık ve Ankara’nın dikmeni gibi yapımlarda da rol alan genç oyuncunun diziye yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.

Hakan Uygun

Hakan Uygun

1972 yılında doğan ve Berlin Teknik Ünversitesi ile Mozart Akademi’de tiyatro eğitimi alan hakan uygun bu sezon arka sokakların yeni yüzlerinden biri olacak. Dizi de canlandıracağı çete lideri karakteri ile polis ekiplerine zor anlar yaşatacak olan deneyimli oyuncu bundan önce Fosforlu Cevriye Müzikali adlı tiyatro oyunun da yer alarak ismini duyurmuştu. Yakışıklılık ve karizması ile dikkatleri çeken Hakan Uygun özellikle rolüne uygun dış görünümü ile dizi için en doğru seçimlerden biri olarak kabul ediliyor.

Melisa Şalgam

Melisa Şalgam

1996 Samsun doğumlu olan Melisa Şalgam İstanbul Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce dizinin Metin’i ile evli olan Asiye rolünü canlandıran ve diziden ayrılan Melisa Şalgam yeni sezon ile birlikte diziye yeniden geri dönüyor. Kendisi ile birlikte diziden ayrılan Furkan Göksel’in de diziye geri dönmesi ile evliliklerine kaldıkları yerden devam edecek olan çift sayesinde dizinin yeniden aile kimliğine bürünmesi amaçlanıyor.

Dizinin ilk bölümünden bu yana Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin’i canlandıran Furkan Göksel’de Asiye ile olan evliliğine kaldığı yerden devam ederek artık izleyenlerin karşılarına bir yetişkin olarak çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle geçen bölümler de eşini oynayan Furkan Göksel ile birlikte diziden ayrılarak bu sezon yine kadroya dahil olması ve dizi de Metin ile olan evliliğine devam edecek olması birçok kişi tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılanmıştır.

Perihan Ünlücan

Perihan Ünlücan

Arka sokaklar dizisinin yeni bölümlerin de avukat Başak karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Perihan Ünlücan daha önce de birçok yapım da yer alarak ismini duyuran bir isim. İstanbul’da dünyaya gelen ve Kocaeli Ünversitesi Fizik Bölümünden mezun olan oyuncu ilk olarak kış masalı isimli dizi de rol almıştır.

Daha sonraları ise birçok farklı dizi de yer alan ve oyunculuk konusunda kendini geliştiren Perihan Ünlücan son olarak arka sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olarak oyunculuk serüvenine devam etmektedir. Dizi de gözü pek ve hiç kimseden çekinmeyen genç bir avukat olarak kadroya dahil olan oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Ancak daha önce ki performanslarını bilen kişiler bu rolün de üstesinden geleceğini belirtmektedirler.

Furkan Göksel

Furkan Göksel

Arka sokaklar dizisinin müdavimlerinin en çok aşina oldukları isimlerden biri de hiç şüphe yok ki Furkan Göksel. İlk bölümden bu yana Hüsnü Çoban’ın haşarı oğlu Metin karakterini canlandıran oyuncu adeta dizi ile birlikte büyüdü. Çocuk yaşta başladığı dizi de şu an da evli bir yetişkin olarak karşımıza çıkan Furkan Göksel bir süre önce özel nedenlerden dolayı diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ancak yeni sezon da o da kadroya yeniden dahil oluyor. Bu haber arka sokaklar izleyicileri tarafından sevinçle karşılanırken bundan sonra ki süreçte neler yaşanacağı ve senaryonun nasıl gelişeceği de merak konusu.

Furkan Göksel Kimdir

Özelikle kardeşi Tekin ile sürekli olarak başlarını belaya sokmaları ve babaları olan Hüsnü Çoban’a sıkıntılar yaşatmaları ile bilinen Metin’in oldun halini herkes merak ediyor. Eşi Asiye ile birlikte dizi de eskisinden bambaşka bir karakter olarak yer alacak olması arka sokakları ilk bölümden bu yana izleyen kişiler de kimi zaman soru işaretleri oluştursa da yine de dizinin aynı ilgiyi görmeye devam etmesi bekleniyor.

Arka Sokaklar 15.Sezon Fragmanı

Dikkatinizi Çekebilir: Emanet Dizi Oyuncuları


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.