Stray Kids Üyeleri Hakkında Tüm Bilgiler (Yaş, Boy)

5 28.495

Stray Kids üyeleri JYP Entertainment tarafından kurulmuş olup Stray Kids üyelerinin isimleri ise ” Han, Lee Know, Woojin, Changbin, Seungmin, Hyınjin, Bang Chan, Felix, ve Bang Chan ” olarak 9 kişiden oluşan K-POP grubudur. Stray Kids üyeleri, kendi hayranlarına Fandom ismini takmıştır. Yani siz de bir Stray Kids üyesiyseniz bir Fandom’sunuz.

Stray Kids Üyeleri

Stray Kids üyeleri 9 kişiden oluşur. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan grupta kimlerin olduğu ve bu grup üyelerini yakından tanımak, hobilerini öğrenmek isteyenler için tek tek sıraladık;

Han

Gerçek ismi Han Ji-Sung olan sahne isimli Han, 14 Eylül 2000 senesinde Güney Korenin, Incheon şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Başak burcu olup, işinde oldukça titizdir. Stray Kids Han boyu 1.69’dur. Sahnede Ana Rapper, Lead Vokal pozisyonundadır. Han Ji Sung’un bir abisi vardır. Han Ji Sung Kan grubu B’dir. Karakter çizimlerinde oldukça iyi olan Han, takma isimleri Sincap ve eşek’tir. Han, 4 mevsim arasında en soğuk olan Kış Mevsimi’ni seviyor.

Stray Kids Üyesi Han

Han’ın bilinmeyen özelliklerinden biri de Doraemon ses taklidi yapması, onun özel bir yeteneğinin olduğunun göstergesidir. Han Ji-Sung, Rol modeli olarak kendisine Block B’den Zico’yu örnek alır. Ayrıca en büyük hobilerinden biri film izlerken cheesecake yemekten oldukça keyif alıyor.

Lee Know

Stray Kids üyelerinden olan Lee Know, gerçek ismi Lee Minho’dur. Lee Know, Güney Korenin Gimpo kentinde, 25 Ekim 1998’de doğmuştur. Burcu akrep olan Lee Know güvenilir güçlü ve her daim ayakları üzerinde duran bir yapıya sahiptir. 1,72 boyunda olan yakışıklı sanatçı, ailenin tek çocuğudur. Lee Minho, sahnedeki ana pozisyonu dansçı, rapper ve vokaldir.

Stray Kids Üyesi Lee Know

En secdiği dans ise hip hop dansıdır. Lee Know, hüzün mevsimi olan sonbaharı oldukça seviyor. Ayrıca sağ eliyle yazı yazamayıp, solaktır. İlginç bir diğer özelliği de en sevdiği renk nane rengidir. Parmaklarını sürekli çıtlatan sanatçı, bunun kendisinin en kötü huyu olduğunu söylüyor.

Hyunjin

Hyunjin, sahnedeki isim dışında gerçek ismi Hwang Hyun Jin’dir. Başkent Seul’da, 20 Mart 2000 senesinde doğan Hyunjin, sahnedeki pozisyonu Lead Dansçı, Görsel, Lead Rapper’dır. Hyunjin boyu 1,79’dur. Oldukça duygusal bir yapıda olan Hwang Hyun Jin, balık burcudur. Ailesinin tek çocuğudur.

Stray Kids Üyesi Hyunjin

Hyunjinin bilinen lakapları ise Jinnie ve Prenstir. Ayrıca çocukken bir süre Las Vegasta yaşamıştır. Dudaklarını oldukça seviyor ve büyüleyici bir yapıda olduğunu söylüyor. Hyunjin, hayvanseverdir ve kendine ait Kami isminde bir köpeği vardır. Hyunjinin hayat felsefesi;Pişman olacağınızı bilseniz bile kesinlikle tekrar deneyin. ”

Bag Chan

Bag Chan, asıl ismi Christopher Bang’dir. 3 Ekim 1997 senesinde doğan yakışıklı sanatçının sahnedeki rolü Lider vasıflı olup Lead dansçı, Rapper Lead Vokal’dir. 2 kardeşi olan Bag Chan, Avusturya’NIN Sidney kentinde doğmuştur. Ayrıca oldukça güçlü bir adalet duygusuna sahip olan Bag Chan, Terazi burcudur.

Stray Kids üyesi Bag Chan

Kardeşlerine çok düşkün olan Chan, Kız kardeşinin ismi Hannah ve erkek kardeşinin ismi de Lucas’dır. En büyük hobisi spor yapmak olan yakışıklı sanatçının oldukça büyüleyici gamzeleri vardır. . Ayrıca Gitar ve piyano çalıyor. Hayatta mutlu olmayı amaç edinen Chan, sadece hayatın tadını çıkarmak istiyor.

I.N

I.N Stray Kids üyeleri arasında olup gerçek ismi Yang Jeong In’dir. 8 Şubat 2001’de Güney Kore Busan şehrinde doğan yakışıklı sanatçı, özgürlüğüne oldukça düşkündür. Sahnede vokallik ve Maknae yapmaktadır. Kova burcu olan I.N arkadaş canlısı ve entelektüel bir yapıya sahiptir.

stray kids bag üyesi I.N

Ayrıca oldukça zeki olduğunu gözlerinden anlayabilirsiniz. Lakabı Çöl tilkisi olan sanatçı, zekasıyla ön plana çıkmış ve grubun sabahları ilk uyanan kişisi olarak bilinir. En belirgin özelliklerinden biri de sakar olmasıdır. Yang Jeong’un hayat felsefesi her daim iyi zaman geçirmektir. İnsanlarla kötü olmayı asla istemez.

Felix

Stray Kids’in Felix’i korece ismi Lee Yong Bok’tur. Felix, 15 Eylül 2000 tarihinde Avustralya Sidney’de doğmuştur. Başak burcu olan Felix, grupta bir şeyi takıntı haline getiren ama aynı zamanda cesur bir kişiliğe sahiptir. Felix’in sahnedeki rolü Lead Rapper, Lead Dansçı pozisyonudur.

stray kids bag üyesi Felix

Felix, hüzün mevsimi olan sonbahar ve en soğuk mevim olan kış aylarını oldukça sevmektedir. Ayrıca Felix’in özel yeteneklerinden biri de sivrisinek taklidi yapabiliyor olmasıdır. Felix, kendisine Yongbok diye seslenen kişilere oldukça sinir olur ve kendisine sahnedeki ismi olan Felix denilmesini istiyor.

Seungmin

Koreli sanatçı Seungmin, gerçek adı Kim Seungmin’dir. 22 Eylül 2000 senesinde doğan sanatçı, grubun 3. Başak burcudur. Bir ablası olan Seungmin, grubun en titiz üyesindendir. Titiz olması hem burcunun başak olmasından kaynaklanmaktadır.

stray kids bag üyesi Seungmin

Zaman konusunda oldukça titiz olan Seungmin, her günün kıymetini bilerek, bugün ertelenen zamanın, yarın bir başkasının hayali olduğunu vurgulamaktadır. Seungmin, protein deposu olan yumurtayı çok seviyor. Lakabı salyangoz olmasına karşın, hayranları ona Sunshine diye hitap etmektedir. Ayrıca yemek yemeyi oldukça seviyor, düzenli günlük tutuyor ve müzik dinlemek en büyük hobisidir.

Changbin

Changcin, Stray Kids üyeleri arasında odayı temizleyen üye olarak anılıyor. En büyük uzmanlık alanları ise şarkı sözleri ve rap yazmaktır.  Changbin’in boyu 1.67’dir. Oldukça neşeli ve aktif bir kişiliğe sahip olan Changbin, şarkıcı olma isteğinin çocukken okul dönemlerinde bir bayramda dans edip rampa yaparken herkesin onu alkışlaması, onun unutulmaz bir anısı olmakla birlikte, bu isteğini büyüyünce gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

stray kids bag üyesi Changbin

Changbin rol modeli olarak kendine Bigbang’den G-Dragonu seçmiştir. Ayrıca kariyerinde anne ve babasının çok payı olduğunu belirtmiş ve rol modellerinin arasına anne ve babasını da katmıştır. Hayranlarına önerdiği şey, hayattan zevk almaları ve her zaman zihinlerini canlı tutmalarıdır.

Fandom Nedir

Hayran topluluğuna verilen isim Fandom’dur. Oldukça havalı duran bu isim ile ben Fandom’um dediğinizde herkes sizin bir Stray Kids üyeleri hayranı olduğunuzu anlayacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Kanal 7 Kore Dizileri

Sevilen Bir Başka Grup: BTS Üyeleri


5 Yorumlar
 1. Yns diyor

  stray kids üyeleri herbiri farklı bir tarz. Açıkçası anlamadığım tuhaf birşeyler var bunlarda ama ne

 2. beren diyor

  stary kids üyeleri tam olarak bir adamdır. Cok sevıyorum bu ben bu elemanları

 3. Stray diyor

  Benim favorim HAn adam Tam bir oyuncu sayın yapaybilgi sizlerde çık iyisiniz stray kids üyeler bizimle paylaştığınız için

 4. YONİSSİMO diyor

  stray kids üyeleri nasıl bişeymiş anlamadım. Bunlarında tutkunları oluyormuş. Bence genç kitle değildir orta ve üst yaşlardır

 5. Felix diyor

  Syray kids benim herşeyim en sevdiğim kişiler jeongin ve felix ama diğerlerinide çok seviyorum❤️

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.