Ceren Yaldız Kimdir? (TikTok Fenomeni)

9 52.194

Ceren Yaldız Kimdir? Tiktok uygulamasında çektiği videolarla ün salmış bir Fenomendir. Son zamanlarda sosyal medya Fenomenleri arasında çokça takip edilen ve açtığı Youtube kanalıyla ön plana çıkmayı başarmıştır. Ceren Yaldız kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi vb. detaylarını ayrıntılı bir şekilde açıkladık.

Ceren Yaldız Kimdir?

Ceren Yaldız,Tiktok’ta ismini duyurmuş sosyal medya fenomenidir. 7 Şubat 2002 ( 18 Yaşında) Bursada Dünya’ya gözlerini açan güzel fenomen son dönemler de instagram ve youtube gibi platforumlarda da takipçilerinin beğenisini kazanmayı başardı.

Ceren Yaldız Yaşı Kaç sorusuna en öz cevap ise şu şekildedir. “Ceren Yaldız, 7 Şubat 2002 yılında (Şu an 18 Yaşında) Bursa’da hayata gözlerini açmıştır. Kardeşi olmayan Ceren Yaldız, henüz çok küçük yaşlarda babasını kaybetmiştir. Sosyal Medya’da en çok kullanılan uygulamalardan biri olan TikTok’ta farklı konseptlerle kendine özgü tarzıyla ilginç videolar çekerek adını duyurmayı başarmıştır. Güzel Fenomen, Youtube kanalı açarak, makyaj ile ilgili Vlog’lar çekerek hayran kitlesini arttırmıştır. Ayrıca TikTok’ta en fazla takip edilen kişi olarak seçilmiş ve birçok ödül almaya hak kazanmıştır. Hala Youtube ve İnstagram’da sürekli paylaşım yaparak gündemde kalmaya devam etmektedir.

Ceren Yaldız İnstagram

Ceren Yaldız İnstagram


Ceren Yaldız
, 750K takipçiye sahip olduğu İnstagram sayfasında günübirlik video ve şarkıların yanı sıra çoğu zaman yaptığı sıradan olmayan makyaj videoları ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Makyaj akımları eğlenceli, korkunç ya da absürt vb. makyaj stilleri olarak kategorilere ayırmıştır. Ceren Yaldız instagram’da aktif paylaşımlar yapmaya devam etmektedir. Merak edenler Buradan Ceren Yaldız İnstagram sayfasını görebilirler.

Ceren Yaldız Fotoğrafları

Ceren Yaldız fotoğrafları

Güzelliğiyle dikkatleri üstüne çeken Ceren Yaldız, sık sık değiştirdiği saç rengi ve farklı stillerde yaptığı makyajıyla videolarının yanı sıra fotoğraflarını da İnstagram ve Pinterest hesaplarında paylaşmaktadır. Ayrıca fan sayfaları da bir hayli fazla olan güzel Fenomenin güncel fotoğrafları fan sayfaları tarafından da sık sık paylaşılmaktadır.

Ceren Yaldız Makyajsız Hali

Ünlülerin makyajsız halleri her zaman merak edilen konulardan biridir. Sosyal medyadan önce ünlülerin makyajsız hallerini sadece magazin sayfalarında görebiliyorduk. Makyaj yapmayı seven ve makyaj videoları çeken Yaldız, makyajsız haliyle neredeyse hiç gündeme gelmedi. Böyle olunca da güzel Fenomenin makyajsız hali merak konusu olmaya başladı. Sosyal medya Fenomeni Ceren Yaldız’ın makyajsız halini ilk defa burada göreceksiniz.

ceren yaldız makyajsız hali

Ceren Yaldız Kürşat Juan

Ceren Yaldız Kürşat Juan

Kürşat Juan, Ceren Yaldız gibi TikTok’ta tanınan Fenomenlerden biridir. İkili arasında yaşanan aşk, takipçileri tarafından hayranlıkla konuşuluyordu. Birlikte Tiktok videoları çekerek takipçileriyle paylaşan çift, daha sonra ayrılma kararı alarak takipçilerini üzmüşlerdi. İkiliyi sevenler tekrar barışmalarını istese de böyle bir şey bir daha söz konusu bile olmadı. Bazı hayran kitlesi tarafından ikilinin videoları paylaşılarak, Ceren Yaldız ve Kürşat Juan’ın hala birbirlerini sevdiklerini iddia etmektedirler.

Ceren Yaldız Sevgilisi

Daha önce Tiktok Fenomeni Kürşat Juan ile sevgili olan Ceren Yaldız’ın şimdilerde bir sevgilisi yoktur. Güzel Fenomen, sevgilisi olacak kişinin kendisine değer vermesi gerektiğini, dış görünüşü önemsemediğini fakat sevdiği adamın bakımlı olmasını istemektedir. Ayrıca sevgilisinin komik olmasını ve kendisini onun yanında rahat hissetmesinin daha önemli olduğunu vurguluyor.

Ceren Yaldız

Ceren Yaldız Kilosu ve Boyu

TikTok Fenomeni Ceren Yaldız, 52 kilo ve 1.68 boyundadır.

Ceren Yaldız Hangi Burcu

Kova burcu olan Ceren Yaldız, burcunun özelliklerini taşımaktadır. Sınırsız hayal gücü, akılcı ve sezgilerinin kuvvetli oluşu onu tanımlayan en belirgin özelliklerdendir. Zaten çektiği sıra dışı videolar da sınırsız hayal gücünden kaynaklanmaktadır. Kova kadınının zekiliğini ve çevikliğini taşıyan güzel Fenomen, farklı stiliyle de tam bir kova kadını olduğunu gösteriyor.

Ceren Yaldız Eğitim Durumu


Ceren Yaldız, lise mezunudur. Daha önce Büro yönetimi ve sekreterlik bölümünü okumuş fakat yarıda bırakmıştır.
Daha sonra Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü kazanmış fakat bu bölüme de devam etmemiştir. TikTok ile başlayan kariyer macerası, Youtube ve İnstagramda da devam etmektedir. TikTok’ta nasıl Fenomen olunur sorusuna cevap olarak “Burada ünlü olmak için değil, gerçekten eğlenmek için videolar çekin. Eğlenerek yaptığınız şey zaten kazanca dönüşür” demiştir.

Ceren Yaldız Ailesi

Evin tek çocuğu olarak dünyaya gelen, fakat 2.5 yaşında babasını kaybeden Yaldız’ı; annesi tek başına büyütmüştür. Bursa’da yaşayan güzel Fenomen, popüler olduktan sonra en sevdiği şehir olan İstanbul’a taşınmıştır. Annesine düşkün olan genç Fenomenin annesi ile olan fotoğrafını sizler için yayınladık.

Ceren Yaldız annesi

Ceren Yaldız Kürt mü?

Bursa doğumlu olan fenomenin asıl doğum yeri neresi olduğu belli değil. Bu konu hakkında bilgi edindiğimizde Ceren Yaldız Kürt mü değil mi cevaplayacağız.

Ceren Yaldız Ne İş Yapıyor

Özellikle Tik tok ile tanınan güzel fenomen günümüz popüler sosyal medya üzerinden içerik üreticiliği yapıyor. Bildiğiniz gibi lise mezunu olan Ceren Yaldız’ın resmi olarak yaptığı bir iş olmadığı düşünülmekte.

Ceren Yaldız Kaç Takipçisi Var

Özellikle TikTok ile tanınan sosyal medya fenomeni Ceren Yaldız’ın sosyal medya da kaç takipçisi olduğunu ise şekilde sıralayabiliriz;

 • İnstgram (@cerenyaldz) Takipçi Sayısı:  Kısa süre içerisinde 800K (Bin) Takipçisine ulaşmıştır.
 • Ceren Yaldız Youtube Abone Sayısı:  691K (Bin) kişidir.
 • Ceren Yaldız Tiktok Hesabında ise Rekor seviyede 5.8M (Milyon) takipçiye ulaşmıştır.

Malumunuz üzere sosyal medya da gün geçtikce hızla büyüyen bir kitleye sahip olan “ Ceren Yaldız Takipçileri ” için yazdığımız veriler ( 6 Kasım 2020 ) güncel takipçi bilgileridir.

Ceren Yaldız Hakkında Bilinmeyenler

 • Ülkesini çok seviyor ve en sevdiği şehir İstanbul’dur.
 • Yalnız yaşıyor
 • Sosyal medyaya da “Ceren Yaldız’ın burnunun estetik olup olmadığı çok fazla soruluyor bun en iyi cevap ise kendi açıklamasında şu şekildedir; Burnuna estetik yapmadığını söylemektedir. (Daha önce hiçbir estetik yaptırmadığını söylüyor)
 • Çocukken, en büyük hayalinin resim öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni veya Veterinerlik olduğunu; fakat büyüdükten sonra kararı değişmiş ve oyunculuk yeteneğini keşfetmesi üzerine, oyuncu olmak istediğini belirtmiştir.
 • Evdeyken eğer bir yere çıkmayacaksa makyaj yapmayı sevmiyor. Sadece video çekerken veya bir yerlere giderken makyaj yaptığını söylüyor.
 • En sevdiği yemek sarma yemeğidir.
 • Eline yaptırdığı dövmeler için pişmanmış
 • En sevdiği renkler Mor ve Turuncu’dur.
 • Gratis ve Flormar gibi yerlerden makyaj alışverişi yapıyor
 • Sevmediği şeyler haksızlığa uğramak, kendisine saygısız davranılmasıdır.
 • Çikolata ve Kahve’yi çok seviyor
 • Takıntılı olması kendisinde sevmediği özelliklerden biridir.
 • Galatasaray’lıdır.
 • Tipik bir kova burcu kadınıdır.

Ceren Yaldız İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/cerenyaldz/
Ceren Yaldız Youtube Kanalı: TIKLA

Ceren Yaldız TikTok Sayfası:
https://www.tiktok.com/@cerenyaldz

Dikkatinizi Çekebilir: Samet Topçu KimdirEzgizem KimdirSibil Çetinkaya KimdirAla Tokel Kimdir


9 Yorumlar
 1. Ceren diyor

  En çok abone ve takipçisi sanırım tiktokda ceren yaldiz ın onuda belirtirmisiniz

 2. Şevval diyor

  Seni çok seviyorum

 3. Ceren-takipci diyor

  Son zamanlarda çok fazla popüler oldu Ceren Yaldız

 4. Emel diyor

  BAya detaylı bilgi vermişsiniz helal olsun

 5. İlay diyor

  Ben cemre solmaz diye bilyordum

 6. lale akdoğan diyor

  hayır cemre solmaz değil

 7. lale akdoğan diyor

  czn burağın 29 milyon takipçisi vardır ve türktür

 8. seren diyor

  son zamanalrda oldukca Tık tokda bayta unlu oldu ceren yaldız

 9. Seda diyor

  Bilgilendirmeler çok iyi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.