See Dizi Konusu (Apple Tv) ve Oyuncuları

0 1.407

See Dizi konusu ve oyuncuları, göremeyenleri anlatan ilk sezonu Apple Tv de yayınlanan ve Baba Voss’un ailesini düşmanlardan korumaya calıştığı enfes bir dizi.

See Dizisi Konusu

Esrarengiz ve bir o kadar ilgi çeken bu dizi izleyicilerden tam not almayı başarıyor. İzleyiciler Apple Tv üzerinden ilk defa bu kurgu ile karşılaşmışlardır. Heyecan ve aksiyonun aynı anda yaşandığı See konusu sıra dışı görme yetenekleri olmayan insanların hayatlarını ekranlara yansıtmaktadır. Olağanüstü bir kimyasal savaş tüm düzenleri bozmuştur.

Bu savaş sonucunda birçok insan hayatını kaybetmiş ve yaşayan insanlar kimyasal sonucu gözlerini kaybetmişlerdir. Artık hayat çok başka ve karanlıktır. Ölümler ve her yeni doğan insan kör olarak devam etmektedir. Görme genleri tamamen yok olmuştur. Nasıl olduğu tam olarak bilinmeden sadece bir kişi görme yeteneğini geri kazanıyor. Tuhaf hikaye iki tane bebeğin dünyaya kör olmadan gelmesiyle devam ediyor.

See Dizisi Oyuncuları

En özel oyuncu kadrosuna sahip olan bu dizi, canlandırılan karakterler ile oldukça sevilen bir senaryo olmayı başarıyor. Genellikle See oyuncuları oldukça popüler oyuncular arasında yer alıyor. Başrolde yer alan Baba Voss, Jason Mamo tarafından canlandırılıyor. Baba Voss görme yeteneği olmadan da savaşabilen en özel karakter olarak karşımıza çıkıyor. Paris rolü ile Alfre Woodard muazzam bir oyunculuk sergiliyor.

see dizisi oyuncuları

Syvlia Hoeks ise en ilginç karakter olan Queen Kane rolü ile karşımıza çıkıyor. Magra ise genç anne rolü ile Hera Hilmar tarafından oynanmaktadır. Komutan rolü ile Tamacti Jun ise Christian Camargo tarafından canlandırılmaktadır. Oyuncu kadrosu ile diziyi tamamen seyirciye yansıtmayı başarıyor. Her bir oyuncu kendi karakterlerine bürünerek, diziyi benimsemişlerdir. Derinden etkileyen en özel sahneler ile kaçırılmayacak bir senaryo olmuştur.

Baba Voss (JASON MAMO)

Baba Voss

Görme yeteneklerine elveda etmiş ama pes etmemiş güçlü bir savaşçıyı canlandırıyor. Her seferinde sevmediği geçmişi gözünün önüne geliyor ve bu durum onu daha da çok hızlandırıyor. Ailesini korumayı kendine görev edinmiştir.

Kraliçe Kane (Sylvia HOEKS)

Kraliçe Kane

En takıntılı aşkı yaşamaya devam eden kraliçe tüm halka sahiptir. Ancak geçmişindeki cadıya olan aşkı hiç bitmeyecektir. Bu takıntı yüzünden tüm askerlerini o cadının peşine takar.

Paris (Alfre WOODARD)

Paris

Baba Voss için oldukça özel biridir. Tüm sırları saklayan ve köy halkı için oldukça değerli biridir.

Magra (Hera HİLMAR)

Magra

Prenses tarafından aranan Jerlamarel’in karısıdır. Hamile kaldıktan sonra Baba Voss’un bulunduğu köye gelmiş ve orada yaşantısı sürdürmüş ve çocuklarını doğurmuştur.

See Dizisi Fragmanlar

Gelecek zamanda yaşanan bu olay aslında bir nevi kabile savaşlarını anlatmaktadır. Savaş sonrası göremeyen halk, yaşantısına her zaman kör olarak devam etmektedir. Yalnızca bir kişi görmeyi başarmıştır. Karısı ile mutlu yaşayan ve çocuk hayali kuran Baba Voss (cadı) sonunda baba olacaktır. Kör olmadığını bilen Kraliçe bu adamın peşine düşmüştür. Baba Voss ise burada kabile başı olarak insanları koruma altına almıştır.

Heyecanlı ve etkileyici olan See Fragmanı izleyiciyle kısa sürede buluşmuş ve izleyicileri oldukça derinden etkilemiştir. Farklı bölümleri ile izlenme rekorları kıran See dizisi Apple Tv ile yayınlanmıştır. Dizinin yönetmenleri, Frederick E.O. Toye, Stephen Surjik, Anders Engström ayrıca Francis Lawrance olmaktadır. Diziyi derleyen ve kurgulayan ise Steven Knight olmuştur. Kulağa hitap eden ve oldukça beğenilen dizi müziği ise Bear Mc Creary tarafından yapılmıştır.

See Dizisi Bölümleri

Yalnızca 8 bölüm oynayan See Dizisi herkes tarafından izlenmiştir. İzlemeyenler için tekrarı Apple Tv üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca internet üzerinden online olarak izlemek isterseniz arama motoruna See izle yazarak izleyebilirsiniz. Tahminen her bir bölüm 60 dakika sürmektedir. Yabancı sinema severler için oldukça güzel bir dizi seçeneği olacaktır.

see dizisi bölümleri

Vizyona 31 Ekim 2019 tarihinde, dizi kategorisi olarak giriş yapmıştır. 1. Sezon için dizi final yapmış ve ikinci sezonunun yapım aşamasında olduğu biliniyor. Heyecanlı bekleyiş izleyiciler tarafından sürmektedir. Saplantılı aşık Kraliçe, Jerlamarel ve ailesinin peşine tüm adamlarını takmıştır. Çocuklar zamanla büyümüş ve artık olayların içerisinde kendilerini bulmuşlardır. Merak edenler 8 bölümü kolaylıkla izleyebilirler.

  • See Dizisi Netflix de Varmı: Dizi Apple Tv de yayınlandı.
  • See 2.Sezon ne zaman: See Dizisi 2.sezon ne zaman yayınlanacağı bir diğer makalemizde takip edebilirsiniz.
  • See Dizisi Kaç Bölüm: 8 Bölümden oluşmaktadır.
  • See Dizisi Game of thrones Benziyor mu?: Genel anlamda benziyor gibi dursada konu baya farklı.
  • See Dizisi Nereden izlenir?: Dizi Apple Tv ile izlemeniz mümkün.
  • See Dizisi Ne zaman Başladı: 1 Kasım 2019

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.