Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine (Direk Bağlan)

0 381

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası (444 1 444 – 444 1 500) ile en kolay şekilde müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonlarınız ile direk 500 numarasını tuşlayarak Türk Telekom iletişim bilgileri ile istediğiniz bilgileri direk alabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Milyonlarca insanın hizmet aldığı ve en çok kullanılan GSM operatörleri listesinde her zaman en üst sıralara oynayan Türk Telekom, müşterilerine her konuda hizmet vermeye devam ediyor. Yaşadığınız sorunlar veya sormak istedikleriniz ile alakalı görüşebilmeniz için şirketin bir müşteri hizmetleri bulunuyor. Fakat müşteri hizmetleri genellikle ülkemizde “korkulan figürler” olarak karşımıza çıkıyorlar. Çünkü akıllı telefonlarından müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışan kullanıcıların otomatik yönlendirmeler ile birlikte müşteri hizmetlerine ancak dakikalar sonra bağlanabildikleri görülmektedir. Böyle durumlarda Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma aşamalarını takip etmeniz çokça işinize yarayacaktır. Bunun için yazımızı sonuna kadar okumanız sizlerin yararına olacaktır.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşmak isterken otomatik yönlendirmelere maruz kalmamak adına sizlere vereceğimiz yolları tercih ederek hızlı bir şekilde müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hem vakit kaybetmemiş olursunuz hem de telefonunuz kulağınızda otomatik yönlendirmeler ile birlikte bir oraya bir buraya sürüklenmemiş olursunuz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın pek çok farklı yolu olduğunu söylemeliyiz. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 1. YOL
  Akıllı telefonunuz vasıtası ile 500 ya da 444 1 500 numaralarından birini tuşlayın.
  Otomatik yönlendirme yani robot sesini duyduğunuz gibi telefonunuzda yer alan 2’yi tuşlayın.
  Robot sesini tekrar duyduğunuzda 1’i tuşlayın.
  Son işlem olarak da yine robot sesi ile birlikte 0 tuşuna basın. Basit tuşlamaların ardından kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.
 • 2. YOL
  Akıllı telefonunuzun arama bölümüne gelip 500 veya 444 1 500 numaralarından birini arayın.
  Ardından robot sesini duyduğunuzda 2’ye basın.
  Robot sesi ile birlikte 0’a basın ve ardından kolayca müşteri hizmetlerine bağlanın.
 • 3. YOL
  Cep telefonunuzdan 500 veya 444 1 500 numaralarından birini tuşlayın ve arayın.
  Otomatik yönlendirme sesini yani robotu duyduğunuzda 6’ya basın ve bekleyin.
  Tekrar robot sesini duyduğunuzda 0 tuşuna basın ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 • 4. YOL
  Akıllı telefonunuzu kullanarak 444 1 444 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayın.
  Sizlere hizmet veren robotun sesini duyduğunuzda 1’e basın.
  Robotun sesini tekrar duyduğunuzda 3’ü tuşlayın.
  Son işlem olarak yönlendirme sesi ile birlikte 0’a basmanız yeterli olacaktır.
 • 5. YOL
  Akıllı cihazınızı kullanarak 444 1 444 numarasını tuşlayın ve arayın.
  Otomatik robot yönlendirme sesini duyduğunuzda 1’e basın ve bekleyin.
  Daha sonra robot sesi ile birlikte sırası ile 1 – 3 – 1 – 4 rakamlarını tuşlayın ve müşteri hizmetleri ile rahatlıkla iletişime geçin.

Sizlere verdiğimiz 5 yoldan istediğinizi tercih ederek Türk Telekom müşteri hizmetlerine saniyeler içerisinde bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm firmalar gibi Türk Telekom GSM operatörü de müşterilerine iyi bir hizmet vermeye çalışmaktadır. Konu iletişim olunca da en önemli konu müşteri hizmetleri olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası olarak müşterilerine 3 farklı numara ile hizmet vermektedir:

 • 500
 • 444 1 500
 • 444 1 444

Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilmek ve sorunlarınızı danışmak veya yeni paketler ile birlikte hizmet almak istiyorsanız sizler ile paylaştığımız 3 numaradan istediğinizi kullanabilirsiniz. Yukarıda sizlere verdiğimiz direk bağlanma yollarından birini tercih ederek 3 numaradan da kısa süreler içerisinde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İnternet

Türk Telekom, kullanıcılarına sadece GSM hizmeti veren bir firma değildir. Aynı zamanda internet hizmeti ile birlikte evinize internet de bağlatabilirsiniz. Sormak istedikleriniz için veya yaşadığınız sorunlar ile alakalı Türk Telekom müşteri hizmetleri internet hizmetini de alabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz müşteri hizmetleri numaralarını kullanarak müşteri hizmetlerine bağlandığınızda her konu ile alakalı olabileceği gibi internetiniz ile ilgili de sorular sorabilir ve cevaplar alabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri numaraları ile birlikte firmaya ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda sitenin internet sitesini de kullanabileceğinizi bilin. 500, 444 1 444 ve 444 1 500 numaralarına bahsettiğimiz yollar ile birlikte basit bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi internet sitesinden de hizmet alabilirsiniz.

Türk Telekom müşterileri için internet siteleri ile de hizmet vermektedir. Siteye girerek hem sıkça sorulan soruları görebilir hem de kendi yaşadığınız probleme bir çözüm arayabilirsiniz. Türk Telekom’un kullandığı siteleri şu şekilde açıklayabiliriz:

 1. bireysel.turktelekom.com.tr
 2. turktelekom.com.tr

2. seçenek daha genel bir hizmet almanızı sağlarken ilk seçenek ile birlikte kendi internetinize veya sormanız gerekenlere göre bir hizmet alabilirsiniz. İki siteden istediğinizi kullanarak kendi bilgileriniz ile birlikte sorunlarınıza çözüm bulabilir veya bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Türk Telekom, Türkiye’nin büyük bir bölümüne mobil hat ve evde internet hizmeti veren önemli sağlayıcılardan biri olarak dikkat çekiyor. Bu sağlayıcıdan hizmet alan kullanıcılar bazı durumlarda sorunlar ile karşılaşabiliyorlar veya halihazırda kullandıkları paketleri değiştirmek ve yeni pakete geçmek isteyebiliyorlar. Böyle durumlarda kullanıcıların en çok Türk Telekom müşteri hizmetleri çalışma saatleri bilgilerini merak ediyorlar. Türk Telekom ile iletişime geçmek isteyen kullanıcıların hangi saat aralıklarında iletişime geçebileceklerini şu şekilde açıklayabiliriz:

Sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlayan Türk Telekom müşteri hizmetleri bu hizmetini saat 12:30’a kadar sürdürmektedir.
Öğlen saat 12:30 ile 13:30 arasında 1 saatlik mola veren çalışanlar bu saatler arasında müşterilere hizmet verememektedirler.
Yine öğlen 13:30’da hizmet vermeye başlayan müşteri hizmetleri çalışanları bu hizmetlerini saat 17:00’ye kadar sürdürmektedirler.
1 saatlik mola saatini unutmadan her gün saat 08:30 ile 17:00 arasında Türk Telekom müşteri hizmetlerinden kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Eğer bu saatler dışında hizmet almak istiyorsanız da yakınlarınızda bulunan bir Türk Telekom kurumuna gitmeniz gerekiyor diyebiliriz. Bu saat aralıklarında verdiğimiz yollardan istediğinizi tercih ederek müşteri hizmetleri çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türk Telekom’dan hizmet alan kullanıcılar, aldıkları hizmette aksaklık yaşadıklarında veya paketlerini değiştirmek istediklerinde iletişim bilgilerini merak edebiliyorlar. Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim bilgileri kullanılarak tüm kullanıcılar sorunlarına çözüm bulabilirler veya almak istedikleri bilgilere ulaşabilirler. Türk Telekom’un iletişim bilgilerini başlıklar halinde incelemek gerekirse;

Müşteri Hizmetleri Numaraları

Türk Telekom müşteri hizmetleri hizmetini vermek adına 3 ayrı numara kullanmaktadır. Bu numaralar şu şekilde açıklanabilir:

500
444 1 444
444 1 500

Bu numaraları kullanarak ve yazımızdaki hızlı bağlanma yollarından birini tercih ederek kolayca müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Türk Telekom SMS ile Destek

Türk Telekom, SMS yolu ile de müşterilerine destek hizmeti vermektedir. 6616 numarasına “YARDIM (boşluk) Bilgi Talebiniz” şeklinde bir SMS göndererek kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Destek İnternet Hizmeti

Türk Telekom, çeşitli hizmetler verdiği için tüm hizmetler için ayrı bir internet hizmeti kullanmaktadır. Sizler de kullandığınız hizmete göre şu adreslere giderek sorunlarınızı bildirebilir veya bilgi alabilirsiniz:
Mobil Hizmetler: onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin/mobil
İnternet Hizmetleri: onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin/internet
Ev Telefonu Hizmeti: onlineislemler.turktelekom.com.tr/bize-ulasin/telefon

Türk Telekom Genel Müdürlükler

Türk Telekom, genel müdürlükleri ile birlikte müşterilerine yüz yüze bir destek hizmeti de vermektedir. Kampanyalardan haberdar olmak veya sorunlarınızı birebir konuşabilmek için şu adresleri tercih edebilirsiniz:

Ankara / Turgut Özal Bulvarı 06106 Aydınlıkevler
İstanbul / Beşiktaş – Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No: 40
İstanbul / Şişli – Esentepe Mah. Salih Tozan Sk. Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No: 16 34394
İstanbul / Güneşli – Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sk. Erdinç İş Merkezi No: 1 34209
İstanbul / Ümraniye – Çakmak Mah. Balkan Cad. No: 49
İstanbul / Üsküdar – Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. No: 150

Dikkatinizi Çekebilir : Sürat Kargo iletişim


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.