Sürat Kargo iletişim (Müşteri Hizmetleri) Numarası

2 1.632

Sürat Kargo 

Sürat kargo iletişim müşteri hizletleri numarası ile sorun ve şikayetleriniz için bildirimde bulunabilir. Çağrı merkezi üzerinden direk bağlanabilirsiniz.

Sürat kargo günümüzde bilinen en iyi kargo firmaları arasına yer almaktadır. İnsanlara gerek hızlı gerekse güvenli hizmet sunmaktadır. Sürat kargo 2003 yılında temmuz ayında kurulmuş olup günümüzde halen aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Sürat kargo 2015 yılında TMSF ile anlaşma sağlayıp alt kadrosunda çalışmaya devam etmiştir. 2003 yılından günümüze kadar en iyi yönetim ve iş odaklı çalışmalara imza atmış, yeniliğe açık ve müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda günümüzün en çok tercih edilen sayılı kargo şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Sizlerde Sürat kargo iletişim numarası ile tüm sorunlarınıza yardımcı olacak teknik ekip ile görüşebilirsiniz.

sürat kargo

Günümüzde insanlar tarafından oldukça rağbet gören sürat kargo‘ nun bilinen 700 den fazla kargo şubesi, 17 adet bölge müdürlüğü, 24 adet kargo aktarma merkezi bulunmaktadır. Ayrıca 2000’ den azla Mobil kargo dağıtım alanı, binlerce kargo aracına ve 6000’ den fazla hizmet çalışanına sahiptir. Başta Türkiye’ nin tüm illeri olmak üzere yapılan anlaşmalar doğrultusunda 220’ den fazla ülke ve birçok dünya bölgesine güvenle ve hızlı teslimat ile kargo taşıması yapmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini esas alan ve bu doğrultuda yenilikçilere açık olan sürat kargo her yıl başarısına başarı katmaktadır.

Sürat Kargo İletişim

Sürat kargo müşterilerine oldukça önem vermekte ve en iyi hizmeti sunmaktadır. Sürat kargo’ nun birçok bölgede bulunan kargo şubesi,  bölge müdürlüğü ve kargo aktarma merkezleri sayesinde insanlara en iyi şekilde hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Herhangi bir sebepten dolayı sürat kargo ile iletişim kurulması gerektiğinde gerek online olarak internet sitesi aracılığıyla canlı destek talebinde bulunabilir, sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca birçok il ve ilçede bulunan kargo şubelerinin numaralarını, Sürat kargo İnternet sitesi aracılığıyla öğrenip rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Sürat kargo’ nun sosyal medya hesapları aracılığıyla her konuda istek ve şikayet taleplerinizde iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca çeşitli belgelerin yetkili sürat kargo iletişim firmasına göndermeniz gerektiğinde ise sürat kargo mail adresi iletisim@suratkargo.com aracılığı ile iletişim kurmanın mümkündür.

  • Sürat Kargo Çağrı merkezi Numarası:  0850 202 0 202
  • Sürat Kargo Genel Müdürlük Numarası: 0212 410 30 30
  • Sürat Kargo İletişim Ve şikayet E-Mail: iletisim@suratkargo.com

Sürat Kargo Çağrı Merkezi

sürat kargo çağrı merkezi

Ayrıca her türlü sorun ve isteklerinize yanınızda bulunan ve profesyonel ekibi sayesinde 7 gün 24 saat hizmet sunan çağrı merkezleri bulunmaktadır. Sürat kargo çağrı merkezini “ 0850 202 02 02” numarasından arayıp, hızlı ve güvenilir bir iletişim kurmanız mümkündür. Sürat kargo çağrı merkezini aradığınız takdirde size en yakın kargo şubesinin adres ve iletişim bilgilerini, adresimizden kargo alımı talepleri için kurye gönderimi, adınıza gönderilen veya sizin göndermiş olduğunuz kargo hakkında yer ve saat bilgilerini, göndermek istediğiniz kargo için ücret bilgileri, şikâyet ve öneri istekleri ve her türlü konuda profesyonel bir şekilde hizmet veren müşteri temsilcilerinden destek alabilir, sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

 

sürat kargo müşteri hizmetleri

Sürat kargo Müşteri Hizmetleri, kullanıcılarına her türlü sorun ve isteklerine destek sunmaktadır. Sürat kargo Müşteri Hizmetleri, en iyi şekildedir hizmet sunmak adına profesyonel bir müşteri temsilcisi ekibine sahiptir ve canlı olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sürat kargo Müşteri Hizmetleri Numarasını (0850 202 0 202) aradığınız takdirde karşınıza ufak sorunlara çözüm bulup cevap verebilecek telesekreter konuşması çıkmaktadır. Telesekreter konuşmasının ardından çeşitli numaraları ile belirlenmiş bölümler bulunmaktadır. Sürat kargo Müşteri Hizmetlerini hangi amaç için aradıysanız o numarayı tıklayıp destek almanız mümkündür. Ayrıca telesekreter tarafından çözülemeyen sorunlar olduğu zaman direkt canlı olarak saat fark etmeden müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sürat kargo müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler en hızlı ve en güvenilir olarak çözüme kavuşmaktadır. Sağlık ve sevgi ile kalmanız dileğiyle.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

En çok merak edilenlerden biride Sürat kargo çalışma saatleridir. Sizlere bu konuda da en detaylı bilgileri vermeye çalışıyoruz. Şubeden kargo işlemleri yapmak isteyenler için çalışma saatlerini sizlere bildiriyoruz. Sürat kargo Hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) sabah 09:00 ile 18:30 arasında mesai yaparak sizlere hizmet vermektedir. Bu saatler Cumartesi günü ise Sabah 9:00 ile 14:30 arasındadır. Şubeler pazar günleri hizmet vermemektedir. Bu saatler batı şehirlerimiz için geçerlidir. Doğu illerimiz için ise hafta içi 08:30 ile 18:00 arasında değişmektedir.

Sürat Kargo Sosyal Medya Hesapları

Her yerden destek alabileceğiniz Sürat kargo sizlere sosyal medya üzerinden de destek verebiliyor. Özellikle Sürat kargo direk bağlanmak isteyenler için soru ve sorunlarınızı hızlı şekilde sorup sürat kargo sosyal medya hesapları üzerinden hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere internetin Türkiye’de yaygınlaşması ile çok büyük sosyal medya fenomenleri oluştu bunun farkında olan şirket ve kurumlar sizlere sosyal medya üzerinden de yardımcı olmaya çalışıyorlar.


2 Yorumlar
  1. ilet diyor

    Sürat kargo son zamanlarda baya iyi gidiyor. İletişim kısmında bazen sorun yaşasamda genel anlamda beğendiyim bir firma

  2. Akabi diyor

    Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim umarım sürat kargo iletişim konusunda Her zaman bu sekılde özverili olur

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.