Bülent Kocamanoğlu Kimdir? (Ne iş Yapıyor)

0 5.461

Bülent Kocamanoğlu, 1977 yılında Ankara’da hayata gelmiştir. Elvin Levinler ile evli olan ünlü iş adamı sosyal medyada da gezdiği yerleri çekip paylaştığı için oldukça ilgi görüyor.Kendisine ait şirketi olan Kocamanoğlu, aynı zaman iç mimardır.

Bülent Kocamanoğlu Kimdir

Son günlerin en fazla gündemde olan isimleri arasında yer alan Bülent Kocamanoğlu, çok kişi tarafından merak konusu olmuştur. Bülent Kocamanoğlu 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu ve şimdiki eşi olan Elvin Levinler ile sosyal medyadaki paylaşımları ile ismi duyulmuş ve popüler olmuştur.

Popüler olan yakışıklı fenomen, aynı zamanda eşi ile birlikte çok sayıda şehir ve ülkeleri seyahat etmiş, aynı zamanda gezgindir. Toplamda 32 ülkeyi gezmiştir. Kendisi 4 ayrı kıtada bulunmuştur. Aynı zamanda sahne ve fotoğrafçılık eğitimi almıştır ve gezmiş olduğu yerleri, bu almış olduğu eğitim ile profesyonel bir şekilde fotoğraflamıştır.

Bülent Kocamanoğlu Ne İş Yapıyor

Dizi filmlerinin aranan yüzü olan Elvin Levinler ile evlilik yapmasının ardından, Bülent Kocamanoğlu ne iş yapıyor sorusu gündemi uzun bir zaman meşgul etmiştir. Bülent Kocamanoğlu hem bir gezgin, hem de iş adamıdır. Kendisinin asıl mesleği ise iç mimarlıktır. Amerika’da uzun yıllar yaşayan ve birbirinden güzel evlerin mimarisine imza atan başarılı gezgin, şu anda Türkiye’de eşi ile beraber mutlu bir evlilik yaşamaktadır.

Lisans mezunu olan ve halan iç mimari işi ile de çalışmalarına devam eden iş adamının, başarılı bir iş hayatı bulunmaktadır. Sahne ve fotoğrafçılık eğitimini ise, Amerika’nın Michigan üniversitesinde almıştır. Yüksek lisans eğitimini tamamlayan başarılı Bülent Kocamanoğlu, gezmiş olduğu yerlerin profesyonel fotoğraflarını çekmekte ve bunu hobi olarak yapmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu Elvin Levinler

Bülent Kocamanoğlu’nun daha önce evlenip evlenmediği ise, kamuoyunda bir süre gündem olmuş ve özellikle takipçileri, evlilik yapıp yapmadığını merak etmişlerdir. Hatta bu konuyla ilgili birçok dedikodu çıkmış ve ünlü iş adamının daha önce evlilik yaptığı iddia edilmiştir. Bülent Kocamanoğlu, hayatında 1 defa evlenmiştir ve Elvin Levinler’den önce başka bir kişiyle evlilik yapmamıştır.

Bülent Kocamanoğlu Şirketi

Ünlü oyuncu Elvin Levinler ile 2016 yılında evlenmesi ile gündemde ismi sıkça duyulan Bülent Kocamanoğlu’nun şirketi merak konusu olmuş ve bu konu sık sık gündeme gelmiştir. Bülent Kocamanoğlu şirketi ismi ise, kendisinin söylemek istemediği ve herkes tarafından bilinmesini istemediği için bir sır gibi saklanmaktadır. Kendisinin hem bir iş adamı, hem de başarılı bir gezgin olması, magazin dünyasında da sadece bu bilginin yeterli olduğunu belirtmesi sebebiyle onu sadece bize göstermek istediği kadarıyla tanımak da yeterli olabiliyor.

Bülent Kocamanoğlu Ailesi

Ünlü gezgin ve başarılı iç mimar olan Bülent Kocamanoğlu ailesi hakkında, takipçilerin sorularını cevaplamakta ve kendilerine bilgi vermektedir. Kendisi gibi anne ve babası da Ankaralı’dır. Ailesine bağlı olan başarılı iş adamı, her zaman ailesi ile yakın ilişkiler içerisinde bulunmaktadır.

Bülent Kocamanoğlu Boy Kilosu

Bülent Kocamanoğlu bu zamana kadar çok sayıda yer ve ülke gezmiş bir gezgindir. Yakışıklı iş adamının bu kadar çok yeri nasıl gezdiği ve hiç yorulup yorulmadığı ise hayranlık uyandırmıştır. Bülent Kocamanoğlu fiziksel özellikleri ise Türkiye standartlarında ve kendisi sağlıklı bir şekilde hayatını devam ettirmektedir. 1.69 cm boyunda ve 84 kg ağırlığındadır. Uzun saçlı ve kirli sakallı olan fenomen gezginin göz rengi siyahtır.

Bülent Kocamanoğlu Sosyal Medya

Bülent Kocamanoğlu sosyal medya hesapları her geçen gün takipçi sayısında artış göstermektedir.
Ünlü fenomenin sosyal medya hesapları şunlardır.

  • Eşi Elvin Levinler ile beraber ortak kullandığı youtube hesabı bulunmaktadır.
  • Kendisi facebook ve twitter uygulamalarını aktif olarak kullanmaktadır.
  • Aynı zamanda kendisi aktif olarak tiktok sosyal medya uygulaması kullanıyor.
  • İnstagram Hesabı https://www.instagram.com/bulent/?hl=tr

Başarılı iş adamı, gezgin ve fotoğrafçı olan Bülent Kocamanoğlu, aynı zamanda internet fenomeni bir kişidir. Çekmiş olduğu ilginç resimler ve videoları ise, sosyal medya hesaplarında çok fazla beğeni almaktadır. Takipçi sayısı ise, eşi ile beraber oldukça fazladır. Gitmiş olduğu farklı ülkelerden çektiği resimler ise, takipçilerinin oldukça hoşuna gitmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir: Mert Kılıç Kimdir?


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.