Uğur Yaman Kimdir? (Tiktok Fenomeni)

0 2.161

Uğur Yaman, Tiktok üzerinden paylaştığı videolar ile oldukça popüler duruma gelmiştir. Edirneli olan fenomen, 1.81 boyunda ve 71 kg ağırlığındadır. Tiktok fenomeni, SPK “Euyo” üzerinden 6 ay işlem yasağı gelmesi ile baya bir gündemde olmuştur.

Uğur Yaman Kimdir

Uğur Yaman, Tiktok uygulamasında çektiği videolar sayesinde, insanların ilgisini çekmiş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Tiktok’tan sonra diğer sosyal medya hesaplarında da oldukça rağbet görmüş ve eğlenceli paylaşımları ile çoğu kişinin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Edirne’de yaşayan yakışıklı Fenomenin 1 ablası vardır. Ayrıca Uğur Yaman’ın takipçileri tarafından, ses tonu Enes Batur’a benzetiliyor.

Uğur Yaman Nasıl Fenomen Oldu

Uğur Yaman Nasıl Fenomen Oldu

Uğur Yaman, yapılan bir işte başarılı olmak isteniyorsa, yapılan işin düzenli bir şekilde yapılması gerektiğini söylemiştir. Dolayısıyla Tiktok ve diğer sosyal medya hesaplarında fenomen olmasının nedeninin kesinlikle bu uygulamaları doğru ve düzenli bir şekilde kullandığını ve başarısını buna borçlu olduğunu söylemiştir. İlham kaynağı olarak da her zaman kendinden güç aldığını ve asla kimseye özenmediğini dile getirmiştir. Uğur Yaman, sosyal medya fenomeni olmadan önce gümrük memuru olmak istemiştir.

Uğur Yaman Kaç Yaşında

Uğur Yaman, özellikle genç kızların gözdesi olarak sosyal medyada hayranlıkla takip edilirken, yaşı en çok merak edilenler arasındadır. Uğur Yaman 30 yaşındadır. Henüz yolun çok başında olan yetenekli fenomenin ilerleyen zamanlarda çok daha iyi performanslar sergilemesi bekleniyor.

Uğur Yaman Nereli

Nereli olduğu net olarak bilinmemekle birlikte, Edirne’de yaşayan yetenekli fenomen Uğur Yaman’ın Edirneli olduğu tahmin ediliyor.

Uğur Yaman’ın Boyu

Uğur Yaman hem eğlenceli oluşuyla hem de yakışıklılığıyla büyük ilgi toplamıştır. Tiktok ve İnstagram sayfasında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Uğur Yaman, 1.81 boyunda ve 71 kg ağırlığındadır. Ayrıca 42 numara ayakkabı giyiyor. İdeal boy ve kiloda olduğunu ve kendini beğendiğini söylüyor.

Uğur Yaman’ın Sevgilisi Var mı?

Uğur Yaman Sevgilisi Var mı

Özel hayatıyla ilgili konuşmayı pek sevmeyen Uğur Yaman, gönül kapılarının kapalı olduğunu ve henüz bir sevgilisinin olmadığını söylüyor. Daha önce herhangi bir evlilik yapmamıştır. Uğur Yaman’ın annesi evlilik yaşının geldiğini ve ısrarla evlenmesini isterken; hayranları tarafından da evlilik baskısına maruz kaldığını söylüyor. Fakat Yakışıklı fenomen, karşısına kendisi gibi biri çıkmadan evlenmek istemediğini söylüyor.

Uğur Yaman’ın Yer Aldığı Filmler

Şimdiye kadar herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almayan fenomen, daha önceden gelen teklifleri reddettiğini söylüyor. Bunun sebeplerinden biri, kendi profesyonellik alanına hitap etmediklerini ve daha iyi projelerde yer almak istediğini belirtiyor. Yoğun olarak pubg oynayarak, Youtube’da bununla alakalı birçok videoları vardır.

Uğur Yaman Tiktok

Uğur Yaman Tiktok uygulamasında fenomen olduktan sonra sosyal medya platformlarında aktif olarak yer almıştır. Tiktok uygulamasında 1.7 milyon takipçisi olan fenomen, İnstagram’da da 400 bine yakın bir hayran kitlesine sahiptir. 2018 yılından itibaren Youtube kanalı açarak kendi videolarını yayınlamaya başlamıştır. Youtube kanalında 9 binden fazla takipçiye sahip olan Uğur Yaman, Çarşamba ve Cuma günleri sürpriz içerikleriyle hayranlarını şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam ediyor.

Uğur Yaman Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)

Sermaye Piyasası Kurumu, sosyal medyaya ilk defa katılan kişiler için birtakım işlem yasağı getirerek suç duyurusunda bulunacağını bildirmiştir. Sermaye Piyasası Kurulu, EURO Menkul hisse senetlerinde piyasa dolandırıcılığı yapılması suçundan Uğur Yaman’a 6 ay işlem yasağı cezası vermiştir.

Bu durum kurul tarihinde ilk defa gerçekleşmekle birlikte; SPK, aynı zamanda Telegramda “AyYıldız Dostluk” isimli bir gruba katılan 6 kişiye de ceza verilmiştir. Alım-satım yapıldığı tespit edilen ve fiyat miktar hareketlerine bağlı olarak yapılan araştırmalar sonucunda bu kişiler suçlu bulunmuştur.

Uğur Yaman Sosyal Medya Hesapları

Uğur Yaman’ın güncel olarak kullandığı sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Dikkatinizi Çekebilir: Özgür Deniz Cellat KimdirBülent Kocamanoğlu Kimdir


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.