Woops (Türk Telekom) Hediye İnternet

0 420

Bu yazımızda Türk Telekom nam-ı diğer eski adıyla Avea’nın uyguladığı woops hediye internet kampanyası hakkında sizlere bilgi vereceğiz..

Woops Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Woops hediye internet, woops cepten internet paketlerinden birini veya birkaç tanesini aldığınızda geçerli oluyor. Dolayısıyla Türk Telekom’un internetteki web sitesinden, telefonunuza indirdiğiniz/indireceğiniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından, 444 1 444 ya da 444 5 444 numaralarını arayarak veya 4545 numarasını tuşlayıp birazdan belirteceğimiz mesajları yazarak woops hediye internet paketinizi/paketlerinizi alabilirsiniz.

Woops Hediye İnterneti Hangi Paketlerden Kazanabilirim?

Woops hediye internetinizi, Kampanyalı Woops 500MB,Kampanyalı Woops 1GB veya Kampanyalı Woops 2GB paketlerinden birini/birçoğunu alarak kazanabilirsiniz.

Hediye İnternetimi Kazanabileceğim Paketlerin İçeriği Nelerdir?

Kampanyalı Woops 500MB paketi,

Sınırsız Facebook + Twitter kullanımı,
500 MB internet,
Gece saat 00:00-08:00 saatleri arası geçerli 500 MB hediye internet içeriyor.

Kampanyalı Woops 1 GB paketi,

 • Sınırsız Facebook + Twitter kullanımı,
 • 1 GB internet,
 • Gece saat 00:00 – 08:00 saatleri arası geçerli 1 GB hediye internet içeriyor.

Kampanyalı Woops 2 GB paketi,

 • Sınırsız Facebook + Twitter kullanımı,
 • 2 GB internet,
 • Gece saat 00:00 – 08:00 saatleri arası geçerli 2GB internet içeriyor.

  Woops Hediye İnternet Nasıl Kazanılır

Hediye İnternetimi Kazanabileceğim Paketler Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanyalı Woops 500 MB paketi, Kampanyalı Woops 1 GB paketi ve Kampanyalı Woops 2 GB paketlerinin hepsi 1 ay boyunca geçerlidir.

Hediye İnternetimi Kazanabileceğim Paketlerin Fiyatı Ne Kadardır?

Kampanyalı Woops 500 MB paketi 12, Kampanyalı Woops 1 GB paketi 19, Kampanyalı Woops 2 GB paketi 25 TL dir.

Hediye İnternetimi Kazanabileceğim Paketleri SMS Yoluyla Nasıl Alabilirim?

Kampanyalı Woops 500 MB paketini,

4545 numarasını tuşlayıp 500 MB diye mesaj atarak alabilirsiniz.

Kampanyalı Woops 1 GB paketini,

4545 numarasını tuşlayıp 1 GB diye mesaj atarak alabilirsiniz.

Kampanyalı 2 GB paketini,

4545 numarasını tuşlayıp 2 GB diye mesaj atarak alabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Genel Bilgiler

woops turk telekom hakkında

Kampanya 20.03.2014 ve 20.04.2014 tarihleri arasında aktiftir.

 • Woops Gece Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için kampanyanın geçerli olduğu zaman içerisinde Kampanyalı Woops 500 MB, Kampanyalı Woops 1 GB veya Kampanyalı Woops 2 GB paketlerinden tercih ettiğiniz birine/birilerine kaydolmanız yeterlidir.
 • Kampanyalı Woops 500 MB, Kampanyalı Woops 1 GB, Kampanyalı 2 GB paketlerine kaydolmak için hattınızda yukarıdaki “Hediye Paketimi Kazanabileceğim Paketlerin Fiyatı Ne Kadardır?” adlı başlıkta belirtiğimiz miktarda paranın olması yeterlidir.
 • Kampanya şümulunda kazan hediye internet hakkı 00:00 ve 08:00 saatleri arasında aktiftir ve belirttiğimiz saatler arasında öncelikli olarak bu kampanya şümulunda kazandığınız internet haklarınız aktif olacaktır.
 • Kampanya şümulunda kazanılan hediye internet kullanım haklarınız wapapn ve internet apn üzerinden oluşturulan yurt sınırları içerisinde olan internet kullanımları için geçerlidir.
 • Kampanya şümulunda kazanılan hediye internet hakları Woops Cepten İnternet Paketlerinden almış olduğunuz haklarla eşzamanlı olarak kampanyadan yararlanmaya başladığınız tarihten başlayarak 30 gün boyunca geçerlidir. Eğer kampanya bitimine kadar kullanmadığınız hak olursa kampanya bitince silinecektir.

Kampanyanın aktif olduğu tarihler içerisinde kampanyalı paketlere kayıt yaptıran tüketiciler kampanya şümulunda alınan paylar kampanyalı paketler iptal edilmediği ve vazgeçilmediği takdirde ayrıca her yeni dönemde kampanyalı paketler başarılı olarak yenilendiği takdirde bütün yeni dönemlerde de aktif olacaktır.

Paketimi İptal Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Paketinizi iptal etmek istiyorsanız 444 1 444 veya 444 5 444 adlı numaralardan müşteri hizmetlerindeki çalışanlarla konuşmanız yeterlidir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.