Özgür Deniz Cellat (Cellat36) Kimdir?

0 30.250

Şu anda Eskişehir’de yaşayan ve aslen Kars’lı olan Özgür Deniz Cellat, 1999 yılında doğmuştur. 5 Haziran günü dünyaya gelen genç fenomen “cellat36 “, tiktok uygulamasında yaklaşık olarak 3,5 milyon takipçiye kısa süre içerisinde ulaşmıştır. Bu rakam ise instagramda 1 milyon takipçi ile kendisini izlemektedir.

Özgür Deniz Cellat Kimdir?

Tiktok gibi son günlerin en fazla takip edilen sosyal medya uygulaması kullanıcıları, fenomen olan ve nam-ı değer cellat36 olarak bilinen içerik üreticisi, Özgür Deniz Cellat kimdir sorusu merak edilmektedir. Kısa süre içerisinde tiktok uygulamasında fenomen olmuş ve çok fazla izleyiciye ulaşmış olan başarılı fenomen, gün geçtikçe uygulamaya yeni içerikler eklemeye devam etmekte ve takipçi sayısını hızlı bir şekilde arttırmaktadır.

Cellat36 Nickli Fenomen

Özgür Deniz Cellat, tiktok uygulamasında cellat36 lakabı ile fenomen olmuş bir kişidir. Bu kadar kısa süre içerisinde fenomen olan ve herkes tarafından cellat36 ismi ile tanınan gencin özel hayatı, merak edilmektedir. Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen cellat36 lakaplı ünlü fenomen Özgür Deniz Cellat, özellikle yaşıtlarının aksine, daha olgun bir kişiliğe sahiptir. Paylaşmış olduğu video ve resimlerin dışında, söylemiş olduğu şarkılar da, çok kişi tarafından takip edilmekte ve sevilerek dinlenmektedir.

Özgür Deniz Cellat (Cellat36) Sevgilisi

Cellat Sevgilisi

Özellikle takipçileri tarafından merak edilen cellat36 lakaplı, Özgür Deniz Cellat‘ın sevgilisi, uzun zaman beraber olduğu ve kendisi gibi tiktok fenomeni olan, Cemre Solmaz‘dı. İkili kısa süre içerisinde ayrıldılar ve şu anda Özgür Deniz Cellat’ın sevgilisi yoktur. Takipçileri tarafından bir çok teklif alan uzun boylu ve yakışıklı fenomen, takipçilerinin yakın markajında bulunmaktadır. Kendisi katılmış olduğu bazı televizyon programlarında, sevgilisinin olmadığını söylemiştir. Kendisinin Cemre Solmaz gibi bir kaç fenomen bayan ile kısa süreli ilişkileri olmuştur.

Özgür Deniz Cellat Ailesi

Başarılı fenomen Özgür Deniz Cellat ailesi ile çok fazla gündeme gelmemiş kişidir. Ailesi hakkında çok fazla bilgi vermek istemeyen başarılı fenomen, daha çok gündem paylaştığı şarkı ve videolar ile olmak istediğini, belirtmektedir. Babasının kim olduğu merak edilen cellat36‘nın, babasının bir restoran işlettiğini söyleyebiliriz. Net bilgi olmamak ile beraber, yüksek bir ihtimal ile babasının, elit bir mekanda işletme sahibi olduğunu söylemek, yanlış olmayacaktır. Yalnız kendisi özel yaşantısı ile ilgili bilgi vermek istemeyen bir kişidir. Ablasının olduğunu söyleyebiliriz.

Özgür Deniz Cellat Boyu Kilosu

Tiktok ve instagram gibi sosyal medya uygulaması fenomeni olan yakışıklı tiktoker, Özgür Deniz Cellat fiziksel özellikleri genç kızlar tarafından merak edilmektedir. Uzun boylu olan ve yaklaşık olarak boyu 1.85 cm genç fenomen, yaklaşık olarak 70 kilo civarındadır. İkizler burcu olan genç fenomen, siyah saçlıdır. Aynı zamanda siyah gözlü olan cellat36, buğday tenlidir.

Cellat Sosyal Medya Hesapları

Cellat Sosyal Medya

Cellat lakaplı ünlü Türk fenomen Özgür Deniz Cellat, sosyal medya takipçileri tarafından gün geçtikçe daha fazla takip edilen kişidir. Cellat sosyal medya hesapları ise özellikle genç ve kız hayranlarının takipleri ile ziyaret edilmektedir. Cellat36 olarak bilinen ünlü fenomenin sosyal medya hesapları oldukça fazladır.

Kullandığı sosyal medya hesapları ise şunlardır.

Tiktok Hesabı; https://www.tiktok.com/@cellat36
Youtube Hesabı; https://www.youtube.com/cellat

Özgür Deniz Cellat Şarkıları Nelerdir?

Ünlü fenomen Özgür Deniz Cellat, özellikle instagram hesabında cover şarkıları ile gündemde olmaya devam etmektedir. Cellat şarkıları çok kişi tarafından beğenilmekte ve özellikle genç kızların beğenisini kazanmaktadır. Kendisi şarkı söylerken, gitar çalmaktadır ve gitar çalmayı çok sevmektedir. Şarkıları içerisinde yer alan affet isimli parça ise, en fazla beğeni olan ve dinlenen youtube şarkıları içerisinde yer almaktadır.

Son Zamanlarda Populer olan Dizi oyuncusu Ceyda Kasabalı hakkında tüm bilgiler için en iyi kaynağıda sizler ile paylaşmak istedik.

Dikkatinizi Çekebilir: Uğur Yaman KimdirYaren Alaca Kimdir

Bu yazımızın sonunda sizlere şunu bildirmek istiyorum: Geçirdiğimiz korona günlerinde sizlerde en iyi sinema keyfi yapmak istiyorsanız, ” En iyi komedi filmleri ” listemize göz atarak bi nevi olsun sinema keyfi ile evde iyi bir vakit geçirebilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.