Samet Topçu Kimdir? TikTok Fenomeni (Sametizs) Nereli?

2 8.422

Samet Topçu Kimdir? Tiktok Fenomeni ” Sametizs” die tanınan ünlü hakkında tüm biyografi (yaşı,boyu,nereli) vb tüm bilgileri makalemizde sizler için paylaştık. Son zamanlarda sosyal medya kullanımı giderek artış göstermektedir. Aslında sosyal medyayı bizlere sevdiren şeylerden biri sosyal medyada gördüğümüz ve takipçisi olduğumuz sosyal medya fenomenleridir. Eskiden tek sosyal medya Facebook idi. Facebook dan sonra piyasaya çıkan Instagram, Facebook’un yerini aldı. Şimdilerde ise hemen herkes tarafından tercih edilen TikTok en çok sevilen sosyal medya uygulamaları arasında yer almakta. TikTok Fenomenleri arasında bulunan Samet Topçu Kimdir? TikTok Fenomeni (Sametizs) Nereli? 

Samet Topçu Kimdir?

Samet Topçu Kimdir?

TikTok fenomenleri arasında yer alan Sametoloji ya da Sametizs olarak bilinen Samet Topçu Kimdir? Daha önce çeşitli meslek gruplarında yer alan ve sosyal medya fenomeni olan pek çok kişinin hayat hikayesinden sizlere bahsettik. Bu yazımızda ise sizlere Samet Topçu hakkında bilgi vereceğiz. Sosyal medya fenomenini takip eden kişiler tarafından araştırma konusu olan TikTok fenomenimizin hayat hikayesine geçelim.

Samet Topçu Biyografi

Samet Topçu Biyografi

Samet Topçu Biyografi son zamanlarda hemen herkes tarafından merak edilmektedir. TikTok fenomenleri arasında bulunan ve bu platformda 1.3 milyondan fazla takipçisi bulunan Sametizs olarak bilinen fenomenin asıl adı Samet Topçudur. Bu platform üzerine yüklediği videolar ve fotoğraflar sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Bu hayran kitleleri ve tanımayan kişiler tarafından araştırması yapılan Samet Topçu hakkında merak edilen tüm soruları sizler için cevaplayacağız.

TikTok Samet Topçu Kaç Yaşında

TikTok Samet Topçu Kaç Yaşında? Merak edilen en önemli sorulardan biri olan fenomenimizin yaşı henüz daha 16. Her ne kadar yaşından büyük gösterse bile daha lise 2. sınıfta okuyan sosyal medya fenomenimizin eğitim hayatı gayet iyi gitmektedir.

Samet Topçu Nerede Oturuyor? 

Samet Topçu Nerede Oturuyor? sorusu bu yakışıklı fenomenimizin hayatını merak eden kişiler tarafından araştırılmaktadır. TikTok da 1 milyonu aşan takipçi sayısına sahip olan TikTok Sametizs Bursa da yaşamını devam ettirmektedir.

Samet Topçu Kaç Yılında Doğdu? 

Samet Topçu Kaç Yılında Doğdu? TikTok fenomenimiz 2004 yılında dünyaya gelmiştir. Dört kardeşinin arasında en büyükleri olan Samet Topçu’nun bir erkek, iki kız kardeşi var.

Samet Topçu Annesi Kimdir?

Samet Topçu Annesi Kimdir? sevenleri tarafından merak edilen bir konu olsa da Samet Topçu’nun annesinin adı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Samet Topçu Sevgilisi 

Samet Topçu Sevgilisi henüz yok. Konuyla alakalı ilerleyen günlerde mutlaka bir gelişme bekliyoruz. Yeni gelişme olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak siz de yeni haberlerden haberdar olabilirsiniz.

Samet Topçu Ne İş Yapıyor? 

Samet Topçu Ne İş Yapıyor? Henüz öğrenci olarak hayatına devam eden Samet Topçu, aynı zamanda voleybol ile de ilgilenmekte ve bir kulüpte spor eğitimi almaktadır. Boş zamanlarında ise sosyal medyaya videolarını atarak para kazanmaya çalışıyor. En büyük hayalinin sosyal medya üzerinde büyük fenomen olmak olduğunu söyleyen yakışıklı fenomenimiz, süs köpeklerine de ayrı bir ilgi duyuyor.

Samet Topçu’nun Gözleri Lens Mi? 

Samet Topçu’nun Gözleri Lens mi? Sorusu sevenleri tarafından oldukça merak edilen bir soru olmaktadır. Yeşilimsi bir göz rengine sahip olan fenomenimizin gözlerinin lens olmadığını öğrendik.

Samet Topçu Nasıl Fenomen Oldu?  

Samet Topçu Nasıl Fenomen Oldu? Diğer fenomenler gibi başka şarkıcıların şarkılarıyla play back yapıp sesini çeken ve ona uygun da klip çekimi yapan Samet Topçu kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Gerek ınstagram da, gerek youtube de gerek ise TikTok da fenomen olmayı başaran Samet Topçu, çekimini yaptığı klip ile akıllarımıza kazındı.

Samet Topçu’nun Hedefi Ne? 

Samet Topçu henüz daha lise öğrencisi olduğundan ötürü önünde uzun yıllar bulunmakta. Üniversite okuyup okumayacağını zaman gösterse de biz okuyacağını düşünüyoruz. En büyük hayalinin dünya çapında tanınmış bir fenomen olmak istediğini söyleyen Samet Topçu, şimdiden o hedefine ulaşmış gibi gözüküyor.

Sametizs de ki “İZS” Ne Anlama Geliyor? 

Sametizs de ki “İZS” Ne Anlama Geliyor? diye sorulduğunda “İmamın Zalim Sevgilisi” anlamına geldiğini belirten Samet Topçu, oldukça zeki biri.

Samet Topçu Sosyal Medya Linkleri 

Samet Topçu Sosyal Medya Linkleri

Samet Topçu Sosyal Medya Linkleri konusunda sizlere aşağıda link bıraktık. Takip etmek isteyenler tıklayarak takip edebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir: Cemre Solmaz Kimdir?, Ceren Yaldız Kimdir?


2 Yorumlar
  1. Yaprak diyor

    Sametin doğum tarihi 09.04.2003

  2. Zehra diyor

    Samet 2002 li ya 19 olacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.