Buse Yıldırım Kimdir? (Ntv Sunucusu)

0 3.858

Buse Yıldırım Kimdir? NTV ekranlarından tanıdığımız gece programı sunucusu hakkında (nerelidir, yaşı) sunduğu programlar detaylı biyografisi.  NTV ekranlarının sevilen yüzü Buse Yıldırım Kimdir? Gece bülteninde haber spikerliği görevini üstlenen Buse Yıldırım, izleyiciler tarafından dikkat çeken bir spikerdir. Son zamanlarda internet üzerinden en çok aranan haber spikerleri arasında yer alan Buse Yıldırım en çok karşımıza başarısıyla çıkmıştır. Şimdi ise merak edenler için Buse Yıldırım’ın hayatını araştırdık. Sizler için güzel bir biyografi hazırladık.

Buse Yıldırım Kimdir?

Buse Yıldırım Kimdir?

Buse Yıldırım Kimdir? sorusu Google üzerinden sıklıkla araştırılan sorulardan biri olmuştur. Buse Yıldırım 14 Aralık 1988 Yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini Aydın Doğan İletişim Meslek lisesinde tamamlamış olan güzel spiker, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Henüz daha lise son sınıftayken CNN Türk ekranlarında staj yapmış hemen ardından da Habertürk ve FOX TV ekranlarında stajına devam ettirmiş hemen ardından da profesyonel çalışma hayatına merhaba demiştir.

Üniversite okurken dahi gazetecilikle uğraşan Yıldırım, bir süre sonra ise Televizyonlarda gözükmeye başlayarak önce arka planda daha sonra da ön planda yer aldı. Öncelikle Habertürk kanalında muhabirlik yapmış daha sonra da Gece Bülteni programının sunuculuğunu yapmıştır. Habertürk den sonra Beyaz TV kanalında hem haber hem de program sunuculuğu görevini üstlenmiştir. Beyaz TV den sonra da sunuculuk hayatına NTV ile devam etmiştir.

Türk televizyoncu ve gazetecilik görevini başarıyla üstlenen Buse Yıldırım, liseyi bitirdikten sonra hemen çalışma hayatına başlamıştır. Çalışma hayatına öncelikle stajyerlikle başlayan güzel spiker, başarısına giderek başarı katmaya devam edecek gibi gözüküyor. Gündemi takip edip, en yeni gelişmeleri siz değerli takipçilerine sunan başarılı spiker, kariyerini giderek yükseltme yolunca çalışma göstermektedir.

Seyahate ve spora karşı özel ilgisi olan Buse Yıldırım için idol isim Nevşin Mengü olmuştur. Dünya üzerinde görülmesi gereken yer olarak da Güney Amerika olmaktadır.

Buse Yıldırım Nereli? 

Buse Yıldırım Nereli sorusu, hayranları tarafından merak edilen bir soru olmuştur. İstanbul’da yaşamını sürdüren Buse Yıldırım’ın Nereli olduğu bilinmemektedir. Sizler için ne kadar araştırma yapsak da henüz bir bilgiye sahip olmuş değiliz. Yeni bilgi edindiğimiz takdirde sizlerle paylaşacağız.

Buse Yıldırım Yaşı

Buse Yıldırım 14 Aralık 1988 yılında dünyaya İstanbul’da gözlerini açmıştır. Yani Buse Yıldırım şuanda 32 yaşındadır. Yaşını pek göstermeyen güzel spikerimiz, yıllar geçtikçe güzelliğine güzellik katmaya devam etmektedir.

Buse Yıldırım Boyu 

Buse Yıldırım Boyu 1.70’dir. Kilosu 54’dür. Bize göre zayıf gözükse de formunu koruyan ve güzelliğinden ödün vermeyen başarılı spiker, her geçen gün daha da güzelleşmeye devam etmektedir.

Buse Yıldırım Evli Mi? 

Buse Yıldırım’ın Medeni Hali konusunda henüz bir bilgimiz bulunmamaktadır. Fakat biz bekar olduğunu tahmin etmekteyiz. Sosyal Medya üzerinden eşi olabileceğine dair herhangi bir resim ya da açıklama bulunmamaktadır. Sevgilisinin olup olmadığını da henüz bilmemekteyiz. Yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız.

Buse Yıldırım’ın Sunduğu Programlar

Buse Yıldırım’ın Sunduğu Programlar

Buse Yıldırım görev hayatına başladığı günden itibaren çeşitli programlarda sunuculuk görevini üstlenmiştir. Kısa bir dönem editörlük işiyle de uğraşan güzel spikerimiz Buse Yıldırım’ın Sunduğu Programlar aşağıdaki listemizde yer almaktadır.

  1. 2013-2014 yılları arasında Habertürk / Muhabir
  2. 2014-2015 yılları arasında Habertürk – Gece Bülteni / Spiker (sunucu)
  3. 2015 yılında Beyaz TV – Sabah Haberleri / Spiker (sunucu)
  4. 2015 yılında Beyaz TV – Hafta sonu  Haberleri / Spiker (sunucu)
  5. 2018 yılında NTV- Gece Haberleri / Spiker (sunucu)

2018 yılında NTV ekranlarında görev almaya başlayan Buse Yıldırım, televizyonculuk hayatı boyunca başarı grafiğini giderek yükseltmektedir. NTV’de gece haberleri spikerliği görevini üstlenen Buse Yıldırım acayip geniş kitleye sahip. Hayat hikayesi ve yaşam tarzı ile hayranlarının da oldukça dikkatini çekmiştir. Bundan ötürü evli olup olmadığı, sevgilisi olup olmadığı da en çok merak edilen konuların arasında yer almıştır. Sporu hayatının merkezine koyan Buse Yıldırım, spor dışında genellikle yemek yapmayı ve yemeyi çok sevmekte. Her ne kadar yemek yese de kilo almayan türden olduğunu söylemek isteriz. İsyetenler Buse yıldırım Twitter adresine de bakabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Şarkıcı Sıla KimdirCeren YaldızÖykü Karayel kimdirMurat Birsel Kimdir


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.