Cemre Solmaz Kimdir? (Tik Tok) Kaç Yaşında?

2 23.165

Cemre Solmaz Kimdir? Kaç yaşında olduğu merak edilen tik tok ve instagram hesapları ile dikkat çeken Cemre solmaz Biyografisi makalemizde.

Son zamanlarda giderek gelişme kaydeden sosyal medya platformlarından biri olan TikTok kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bu uygulama içerisinde binlerce takipçi sahibi olan fenomenler, sosyal medya hesabı üzerinden para kazanmaktadır. Adından en çok söz ettiren TikTok fenomeni Cemre Solmaz Kimdir? Boyu Kaç ve Nerelidir?
                                                             Cemre Solmaz Mesleği Ne: Asıl mesleği hemşireliktir.

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz Kimdir?

Cemre Solmaz Kimdir? Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya gelen güzel fenomen, şuanda İstanbul’da hayatına devam etmektedir. 13 Nisan 2000 tarihinde dünyaya gözlerini açan Cemre Solmaz şuanda 20 yaşındadır. Annesi ve babası boşanmış olan fenomenimiz, babasıyla görüşmemektedir. İki yıllık sağlık fakültesi bitirdikten sonra hemşire olarak medipol üniversitesi hastanesinde  çalışma gösteren genç Youtuber, ünlülerin şarkılarıyla playback yaparak, TikTok’da fenomen oldu. Güzel fenomenin şuanda 2 Milyon 200 Bin TikTok takipçisi bulunmakta.

Cemre Solmaz Biyografisi

Cemre Solmaz Biyografisi

13 Nisan tarihinde Ordu Fatsa da dünyaya gelen Cemre Solmaz Biyografisi hakkında sizlere bilgi verelim. İlkokul ve lise eğitimi hakkında detaylı bilgi bulunmasa dahi, üniversitede 2 yıllık hemşirelik okuyan ünlü fenomen, hemşire olarak da çalışmıştır. Orduda, ailesiyle yaşayan Cemre Solmaz, bir süre sonra ev arkadaşıyla beraber İstanbul’a yerleşmiş ve sosyal medya serüvenine adım atmıştır.

Cemre Solmaz’ın Gerçek Adı 

Cemre Solmaz’ın gerçek adı hakkında bazı dedikodularda edindiğimiz bilgilere göre Dürdane olarak bilinse de bu konuda henüz net bilgimiz bulunmamaktadır.

Cemre Solmaz’ın Yaşı

Cemre Solmaz’ın Yaşı şuanda 20 dir. 13 Nisan 2000 tarihinde dünyaya gelen güzel fenomen, hala popülaritesini artırmaya devam etmektedir. Bu şekilde sizlere Cemre Solmaz Kaç yaşında sorusuna cevap vermiş olduk.

Cemre Solmaz’ın Boyu

Cemre Solmaz’ın boyu 1.68 cm olmakla beraber kilosu da 50 dir. Henüz küçük yaşta olsa dahi formunu korumaya devam eden güzel fenomen, çikolata yerken çektiği videolarla da gözümüzden kaçmış değil.

Cemre Solmaz’ın Babası

Cemre Solmaz’ın Babası kim olduğu konusunda net bilgimiz bulunmamaktadır. Çünkü o küçük yaşlardayken, babası ve annesi boşanmıştır. Cemre Solmaz’da babasıyla görüşmemektedir.

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi

Cemre Solmaz’ın Sevgilisi şuanda yoktur. Daha önce eski sevgilisi TikTok’cu Cellat ile video çekmişti. Fakat şuanda ayrı olduklarını söylemekte fayda var.

Cemre Solmaz’ın Abisi 

Cemre Solmaz’ın Abisi adı konusunda bilgimiz olmamakla beraber aşağıda sizler için abisiyle çektiği bir videoyu bırakıyoruz.

@cemresolmaz

Hep öz abimi soruyordunuz, bu video sizin için ♥️

♬ Çok Çok – RadyoTikTok

Cemre Solmaz’ın Burcu Nedir? 

Cemre Solmaz, 13 Nisan tarihinde doğduğu için Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu olanlar bu konuda oldukça bilgidirler.

Cemre Solmaz’ın Kazancı 

Cemre Solmaz’ın Kazancı sorulduğunda soruyu soranlara aşağıdaki gibi cevap vermiştir.

21 yaşındaki bir genç kızın kazanabileceği en güzel kazanca sahibim. Gelir durumumdan ve çok daha iyilerini yapacağıma inanıyorum. İkinci soruya gelirsek de özel hayat adı üstünde özel hayattır. Benim ve hayatımdaki kişiler için özel olan bir şeyi ben apaçık bir şekilde yaşama taraftarı değilim. Elbette hayatıma bir insan girebilir. Ama ilişkimi sosyal medyada yaşamak istiyorum.

Cemre Solmaz’ın Telefon Numarası 

Cemre Solmaz’ın Telefon Numarası madem çok fazla arananlar arasında biz de edindiğimiz sızıntılara göre siz değerli okuyucularımıza verelim dedik. 05… tabi ki şaka yapıyoruz. Her fenomenin telefon numarasını bu şekilde bulacak olsaydık… Zaten bulsak bile muhtemelen cevap alamayacağız.

Cemre Solmaz’ın Resmi Sosyal Medya Hesapları
Cemre Solmaz’ın Resmi Sosyal Medya Hesapları konusunda araştırma yapan ve takip etmek isteyen kişiler için aşağıda link bırakıyoruz.
  • Cemre Solmaz’ın YouTube Hesabı: Link
  • Cemre Solmaz’ın TikTok Hesabı: Link
  • Cemre Solmaz’ın Twitter Hesabı: Link
  • Cemre Solmaz’ın İnstagram Hesabı: Link

Cemre Solmaz’ın Kaç Takipçisi Var? 

Cemre Solmaz hayranları tarafından Cemre Solmaz’ın Kaç Takipçisi Var? sorusu merak edilmektedir. Şuanda Cemre Solmaz’ın resmi instagram hesabında 548 bin takipçi bulunurken, Youtube kanalında ise 248 bin abone bulunmaktadır.

Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler

Cemre Solmaz Hakkında Bilinmeyenler hiç bir sitede yer almamaktadır. Bir dizi teklifi gelse hemen kabul edeceğini dile getiren Cemre Solmaz’a henüz dizi teklifi gelmedi. Hamburger yemeyi çok sevse de kilo almayan Cemre Solmaz’ın en sevdiği meyve erik ve çilektir. Güzel makyaj yaptığını çektiği videolardan zaten görüyoruz. Video çekerken makyaj yapan Cemre Solmaz, günlük hayatında makyajsız geziyor. Cemre Solmaz’ın en yakın arkadaşlarının Berke ve Kürşat olduğunu biliyoruz. Öz abisini çok seven güzel fenomen, burcunun tüm özelliklerini taşıyor.Cemre Solmaz ile çok samimi arkadaş olan Yaren Alaca Kimdir? Makalemizde dikkatinizi çekebilir.

Hani herkese sorarlar ya bir günlüğüne görünmez olsan ne yapardın diye. Cemre Solmaz da bir günlüğüne görünmez olmayı ve çok samimi olduğu kişilerin yanına giderek hakkında ne konuştuklarını öğrenmek istediğini söylüyor.

Dikkatinizi Çekebilir :  Buse Yıldırım KimdirEzgizem KimdirCeren Yaldız Kimdir Özgür Deniz Cellat Kimdir


2 Yorumlar
  1. cemre diyor

    Arkadş bırde bu tik tokur lar cıktı ya 😀 ama bu bayan da ünlendi herhalde

  2. Ravza diyor

    Cemre Solmaz 1.si 13 NİSAN 1999 DA DOĞMUŞTUR 2.Si ABİSİNİN İSMI DE EMRE SOLMAZDIR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.