Ezgizem Kimdir? Sosyal Medya (Tiktok) Fenomeni Kaç Yaşında?

3 16.614

Son dönemler de sosyal medya da yaptığı paylaşımlar ile ciddi bir takipçi kitlesi edinen Ezgizem’in asıl adı Ezgi Gizem AKDOĞAN’dır. 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelmiş ve 5 Ocak 2014 tarihinde futbolcu Yalçın AKDOĞAN ile evlenmiştir.

Ezgizem Kimdir?

Ezgizem özellikle instagram, youtube, tiktok ve musically gibi platformlar da yaptığı paylaşımlar ile ismini geniş kitlelere duyurmayı başarmış isimlerden biridir. Eğlenceli ve renkli videolar çekmesi ile tanınan ezgizem her geçen gün daha çok kişinin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Sosyal medyanın ünlü yaptığı kişilerden biri olan ve günden güne çok daha fazla kişiye ulaşmayı başaran ezgizem sahip olduğu yüksek yaşam enerjisini takipçilerine de aktarabilmek için elinden geleni yapıyor.

Ezgizem Kitabı

Sosyal medya fenomenlerine olan ilginin her geçen gün arttığı şu günler de özellikle ezgizem isminin ön plana çıkması doğal olarak insanların bu kişiyi yakından tanımak istemelerine neden oluyor. Bu konuda insanların yaşadıkları merakı gidermek isteyen Tayfun İKAN isimli yazar ezgizem kitabı ile insanlara yardımcı olmaya çalışmış. Kitabın içeriğin de ezgizem’in bir sosyal medya fenomeni olma yolunda yaşadıkları hakkında çok özel bilgiler yer alıyor.

Ezgizem Kitabı

Özellikle bu yolda ilerlemek ve kendilerini geliştirmek isteyen kişilerin yardım alacakları birçok önemli bilgiye de yer verilen kitap şu an oldukça iyi bir satış rakamına ulaşmış durumda. Birçok internet sitesinde veya kitap satış noktasın da bu kitaba ulaşabilmek mümkün. Özellikle sosyal medya konusunda kendilerini nasıl geliştireceklerini bilmeyen kişilerin örnek alabilecekleri bir kaynak olduğu için kitabı okuyan kişiler de bu kitabı herkese öneriyorlar.

Ezgizem Eşi

Ezgizem hakkında araştırma yapan kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de ezgizem kocası kimdir ve ne zaman evlendiler gibi konulardır. Kendisi 2014 yılından bu yana futbolcu Yalçın AKDOĞAN ile evli. 1987 doğumlu olan Yalçın AKDOĞAN futbolculuğunun yanında çektiği tiktok videoları ile de tanınan bir isim.

Yalçın Akdoğan Kimdir

Özellikle eşi ile çektikleri videolar ile tanınan ve ismini her geçen gün daha çok kişiye duyurmaya başlayan Akdoğan, futboldan sonra da bu alanda ilerlemek istediğini belirtiyor. Bunun yanında hedeflerinden birinin de futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük yapmak olduğunu söylüyor. Ezgizem ile çok mutlu bir evliliği olan ve aynı zamanda birlikte çektikleri videolardan çok keyif aldıklarını söyleyen Yalçın AKDOĞAN, buna mümkün olduğu kadar devam edeceklerini de belirtiyor.

Ezgizem’in Boy ve Kilosu

Tiktok, youtube ve instagram gibi sosyal medya sitelerinin en popüler isimlerinden biri olan ezgizem, boy kilo bilgileri de takipçilerinin en çok merak ettikleri konulardan biri. Ezgizem 1,65 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında. Sağlıklı yaşam konusunda oldukça dikkatli ve aynı zamanda formuna elinden geldiği kadar dikkat ediyor. Bu da kendisinin her zaman genç ve bakımlı görünmesin de önemli bir rol oynamaktadır.

Ezgizem Kaç Yaşında

Ezgizem yaşı kaç, hangi tarihte doğru veya farklı bilgiler hakkında bilgiler almak isteyen kişiler onu tanımak için sürekli olarak bu konular da araştırmalar yapmaktadırlar. Ezgizem 23.10.1989 tarihinde doğmuş. Şu an da 31 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni sürekli olarak çektiği yeni videolar ile takipçi saylarının arttırmaya devam ediyor.

Ezgizem Kaç Yaşında

Özellikle genç neslin en çok takip ettikleri ve takip ettikleri isimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Genç yaşından beklendiği şekilde enerjisi ve eğlence düzeyi videolar çekmeye devam etmesi sebebi ile takipçileri de her zaman yeni ekleyeceği videoları beklemeye devam ediyorlar.

Ezgizem Youtube

Oldukça renkli ve eğlenceli videolar ile dolu olan ezgizem youtube kanalı şu anda 693 bin takipçiye ulaşmış durumda. Özellikle videolarına ara vermeden devam eden fenomen bu sayede kanalına olan ilginin artmasını sağlayabiliyor. Yüksek enerjisi ile dikkatleri çeken ezgizem bunu her videosunda takipçilerine yansıtmayı başarabiliyor. Kanalında yer alan videolar genellikle şu içerikleri taşıyor;

 • Günlük ev yaşamı
 • Tiktok kanalında yer alan videolar
 • Hediye açılışları yaptığı videolar
 • Farklı içerikleri olan VLOG videoları

Kanalında yayınladığı videolar da genellikle eğlenceyi ve enerjiyi ön plana çıkarması sebebi ile izleyicileri keyifli anlar yaşayabiliyorlar. Her geçen gün artan takipçi sayısına yeni videolar ile karşılık vermeye çalışan ezgizem aynı zamanda kanalında yer alan mesajlaşma olanakları sayesinde takipçileri ile sürekli olarak iletişim halinde kalmaya özen gösteriyor.

Ezgizem Eski Hali

Takipçilerinin hakkında sürekli olarak araştırmalar yaptıkları kişilerden biri olan ezgizem özellikle zaman içinde çok fazla fiziki değişim yaşamamış olması ile dikkatleri çekiyor. Ezgizem şu an 31 yaşında olmasına rağmen insanların neredeyse 18 yaşındaki hali ile bir fark görmedikleri başarılı fenomen bunu sahip olduğu enerjiye ve yaşam sevincine bağlıyor.

Ezgizem eski Hali

Ezgizem eski hali nasıldı veya zaman içinde ne kadar değişmiş gibi konular hakkında merakları olan kişiler onun hakkında araştırma yaptıkları zaman eski dönemlerden bugün ki haline kadar birçok farklı resmine ulaşabilirler. Bu resimleri gören kişiler genellikle şaşkınlıklarını gizleyemedikleri için kendisine attıkları mesajlarda da onu tebrik etmektedirler.

Ezgizem Shop

Başarılı bir sosyal medya fenomeni olmasının yanında aynı zamanda online ürün atışları da yapan ezgizem bu özelliği ile birçok fenomenden ayrılan biri isim. Kendisi www.ezgizem.com.tr isminde bir siteye sahip olan ve bu site de kendi tasarladığı ürünleri satıyor. Oldukça ilgi çeken site de ülkemizin her yerine ürün gönderimi yapılabildiği gibi aynı zamanda müşterilere de uygun fiyatlar yanında bir de uygun ödeme şartları sağlanmaktadır. Site de halen satışı yapılan ürünler şunlar;

 • Özel olarak tasarlanan t-shirt modelleri
 • Farklı tarzlar da hazırlanan sweatshirt modelleri
 • Şapka, maske, bere, kitap ayıracı veya telefon tutucu gibi farklı aksesuarlar

Bu ürünleri satın almak isteyen kişiler ezgizem’in sitesine girerek kısa zaman içinde istedikleri işlemi yapabiliyorlar. Ezgizem shop adı ile hizmet veren site özellikle şık tasarımı ve kolay kullanımı ile dikkatleri çekiyor. Özellikle site içinde satışı yapılan ürünlerin tasarımlarını kendisi yapan ezgizem müşterilerinden gelen mesajlara da kısa zaman içinde yanıt veriyor. Siteden alışveriş yapmak isteyen kişiler oldukça basit işlemlerden sonra her bölgeye yapılan kargolama işlemleri ile ürünlerine kolayca sahip olabiliyorlar.

Ezgizem Sosyal Medya Hesapları;


3 Yorumlar
 1. Ezgi diyor

  Ezgizem son zamanlara baya tanınmaya başladı baksana Shop kitap vs de çıkarmış maşallah diyelim

 2. Kimdir diyor

  Ezgizem hanımefendinin normal ismi Ezgi Gizem Akdoğan imiş. İsim birleştirmesi yapmış mantıklı şekilde.

 3. ezgim diyor

  Ezgizem yaşı tahminimden cok yukseklerde cıkyı daha genç görünüyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.