Lalfizu Kimdir? (Bereli) Fenomenin Biyografisi

0 1.781

Lalfizu kimdir? Asıl adı Zülal Lalfizu olan taktığı bere ve hikaye sözleri ile sosyal medya da ses getiren fenomen 18 yaşındadır ve aslen Elazığlı’dır.

Lalfizu Kimdir?

Fenomenin Biyografisi:
Lalfizu kimdir,
nasıl bu kadar popüler oldu veya neler yapıyor gibi soruların yanıtlarını bu yazımız da bulabilirsiniz. Son günler de çektiği enerjik ve eğlenceli videolar ile adından söz ettirmeyi başaran Lalfizu insanların dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle “Ellerine sağlık” isimli şarkıya farklı bir yorum getirdiği video çok ses getirdi ve onu sosyal medyanın fenomenleri arasına sokmayı başardı.

Asıl adı Zülal Lalfizu olan fenomen doğal ve samimi tavırları ile insanların ilgilerini çekmeye devam ediyor. Gençliğin de verdiği enerjisini videoları ile izleyicilerine aktarmayı başaran Lalfizu kendisini cana yakın ve insanlar ile her zaman iyi geçinebilen biri olarak tanımlıyor.

Lalfizu Hikaye Sözleri

Lalfizu’nun youtube kanalında en çok izlenen videolardan olan Lalfizu hikaye sözleri ile de dikkat çekiyor. Aynı zamanda sesi ve şarkıyı okuyuş tarzı da çok beğeniliyor. Slov tarz da okuduğu şarkı ile birçok kişinin ilgisini çeken Lalfizu bu şarkının sözlerini kendisi yazmış. Müzik ise Yasir Miy’e ait. Sevilen Lalfizu  Hikaye sözleri şu şekilde;

Lalfizu hikaye sözleri

Evim senin kalbin
Sebebi sevgilim
Hiç bitmeyecek gibi bakan gözlerin
Her şey çok güzeldi şimdi hepsi bitti hepsi gitti, sevgin gibi

Ellerini getir yüreğim hep senin
Bir adım gelsen ben seni beklerim
Gün ışığı gibi kalbinin en içi
Umut dolu günler bekler bizi

Evim senin kalbin
Sebebi sevgilim
Hiç bitmeyecek gibi bakan gözlerin
Her şey çok güzeldi şimdi hepsi bitti hepsi gitti, sevgin gibi
Ellerini getir yüreğim hep senin

Bir adım gelsen ben seni beklerim
Gün ışığı gibi kalbinin en içi
Umut dolu günler bekler bizi
Ellerini getir yüreğim hep senin

Bir adım gelsen ben seni beklerim
Gün ışığı gibi kalbinin en içi
Umut dolu günler bekler bizi

Lalfizu Kaç Yaşında

Birçok kişi Lalfizu hakkında araştırma yaparken genellikle Lalfizu kaç yaşında, zamanını nasıl geçiriyor ve ne gibi içerikler üretiyor gibi soruların yanıtlarını arıyor. Lalfizu şu an 18 yaşında ve en genç sosyal medya fenomenlerinden biri. Ancak genç yaşına rağmen ürettiği içeriklerin kalitesi dikkat çekiyor. Takipçi sayısını da her geçen gün arttırması onun adının ilerleyen zamanlar da daha çok duyulacağına bir işaret olarak görülüyor.

Lalfizu Neden Bere Takıyor

Lalfizu’yu gören kişilerin sordukları ilk sorulardan biri Lalfizu neden bere takıyor oluyor. Birçok kişi onun saç dökülmesi veya benzeri bir rahatsızlıktan dolayı bere taktığını düşünüyor. Çünkü hemen hemen her videoda veya her resimde bereli tarzı ile insanların karşısına çıkıyor. Ancak kendisi bu durumu tamamen kişisel seçimi ve tarzı olarak açıklıyor. Özellikle kıyafet tarzına veya rengine göre bere kullandığı için çok sayıda beresi olduğu ve bu tarzı kullanmaya devam edeceği de tahmin ediliyor.

Lalfizu Hobileri

Lalfizu hobileri nelerdir ve boş zamanlarını nasıl değerlendirir gibi sorulara yanıt verirken önceliği kitap okumak olarak belirtiyor. Çok fazla kitap okuduğunu ve bu durumun onu kişisel anlamda geliştirdiğini düşünüyor. Aynı zamanda müzik dinlemeyi de çok seviyor ve tarzından da belli olduğu gibi genellikle hareketli müzikler dinlemekten keyif alıyor. Bunların dışında çok iyi bir tavla oyuncusu olduğunu ve bu oyunu da çok sevdiğini söylüyor. Çocuk yaşların da paten sürmeyi de çok seviyormuş ancak artık zamanı olmadığı için bu tutkusundan uzak kalmanın üzüntüsünü yaşıyor.

Lalfizu Youtube Kanalı

Lalfizu Youtube kanalı

Çok sayıda takipçiye sahip olan lafizu youtube kanalı şu an 146 bin takipçiye ulaştı ve büyümeye devam ediyor. Farklı tarzlar da videolar çekmesi sebebi ile farklı alanlardan insanların ilgilerini çekmeyi de başarıyor. Kendisi kanalına genel olarak şu tarz videolar ekliyor;

  • Şarkılar söylediği videolar
  • Dövme yaptığı videolar
  • Cilt bakımı yaptığı videolar
  • Makyaj yaptığı videolar
  • Video oyunları oynadığı videolar
  • Genel kültür yarışmaları yaptığı videolar

Her geçen gün yeni çektiği videolar ile geliştirdiği kanalında doğal olarak takipçi sayısı da hızla yükseliyor. Hatta diğer youtube fenomenleri ile çektiği bazı videolar ve yaptığı kaliteli işler isminin daha çok duyulmasını sağlıyor.

Lalfizu Kapalı Hali


Hakkında araştırma yapan kişiler özellikle Lalfizu kapalı hali veya benzeri konular hakkında da bilgiler almak istiyorlar. Özellikle sürekli olarak farklı tarzlar da bereler takması ve kimi zaman türban benzeri aksesuarlar kullanması insanların onun kapalı bir bayan olduğunu düşünmelerine neden oluyor. Aslında kendisi birçok kez sürekli bere takmasının kendi tarzı olduğundan bahsetti. Ama yine de onu ilk defa gören veya tanımak isteyen kişiler aynı soruyu sormaya devam ediyorlar.

Lalfizu Tiktok

Lalfizu tiktok kanalı da youtube kanalı kadar ilgi çekiyor. Çektiği eğlenceli ve renkli videolar ile ciddi bir izleyici kitlesi edinmeyi başarmış isimlerden biri olan Lalfizu bu sayede yaşam enerjisini de izleyicilerine aktarmayı başarıyor. Sürekli çektiği videoları ile kanalını geliştirmeye devam ederek daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor. Özellikle farklı tarzlar da çektiği videolar sayesinde farklı kesimlerden insanların ilgilerini çekmesini kolaylaştırıyor.

Lalfizu Saçı Özellikleri

Lalfizu Saçı

Sürekli olarak bere veya benzeri aksesuarlar takması sebebi ile insanlar doğal olarak Lalfizu saçı özellikleri nelerdir veya saçı ile ilgili bir sorunu mu var gibi soruların yanıtlarını arıyorlar. Aslında bu soruya kendisi de sık sık yanıt veriyor. Bunun saç sorunu ile ilgili olmadığını ve tamamen kişisel tarzı olduğunu açık bir şekilde belirtiyor. Hatta hem tiktok hem de youtube kanalında saçı açık olarak çektiği birçok video var. Bu videolar insanların bu meraklarını gidermek için yeterli olabilir.

Lalfizu Boyu, Kilosu, Burcu, Memleketi

Lalfizu’yu yakından tanımak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konular arasında Lalfizu boyu, kilosu, burcu ve memleketi neresi gibi konular da yer alıyor. Lalfizu aslen Elazığ’lı ancak Eskişehir’de doğup büyümüş. 1,65 cm boyunda olan fenomen 53 kilo. Kendisi kova burcu ve burcunun birçok özelliğini de taşıdığını söylüyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Cemre Solmaz Kimdir

Lafız Ne Demek?

Daha önce bu kelimeyi duymayan kişiler genellikle lafız ne demek, hangi dilden Türkçe’ye girmiştir veya benzeri soruların yanıtlarını merak ederler. “Türk Dil Kurumu’na göre lafız kelimesinin anlamı söz veya kelimedir. Aynı zamanda yasanın sözle anlatılması anlamını da taşıyor.” Arapça dilinden dilimize geçmiş kelimelerden biridir ancak günlük hayatta çok fazla kullanılan bir kelime olmadığı için insanlar genellikle bu kelimenin anlamını bilmemektedirler.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.