17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz (Puanları) Açıklandı

1 683

17 Kasım Zuhal Topal’la yemekteyiz Puanları Açıklandı. Rakiplerinden 20 Puan Toplayan Sinem Aksu birincilik yolunda ilerliyecek gibi.

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz

17 Kasım Zuhal Topal’la yemekteyiz puanları açıklandı. Bugunkü yarışmacısı özellikle giyimi ile dikatleri çeken Sinem Aksu oldu. 3. Gün yarışmacısı diğer rakiplerinden ne kadar puan aldı bunu ilk olarak sizlere haber niteliğinde belirtmek istedik.

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz

Eklanlara damgasını vuran Zuhal Topal’la yemekteyiz programı Zuhal Topal ile reytingleri toplamayı başarıyor. Birbirinden ilginç yarışmacıların olduğu Zuhal Topal’la yemekteyiz programının 15 – 19 Kasım yarışamcıları şu şekiledir.

 • 15 Kasım Pazertesi Yarışamcısı: Onur Özuyanık
 • 16 Kasım Salı Yarışmacısı: Beyaz Yılmaz
 • 17 Kasım Çarşamba Yarışamcısı: Sinem Aksu
 • 18 Kasım Perşembe yarışmacısı: Gaye Şengül
 • 19 Kasım Cuma Yarışmacısı: İsmail Keskin

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Kimdir

Yemekteyiz Sinem Aksu Kimdir

1983 yılında Dünyaya gelen Sinem Aksu aslen Erzincalı’dır. 10 yıl kadar evli kalan ve 2 çocuk annesi olan Sinem Aksu temizliğe oldukça çok önem veriyor. İstanbul’da yaşayan oyuncu otoriter bir kişiliği olduğunu söylüyor.

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları Açıklandı

Güne oldukça hızlı başlayan ve oldukça iddialı menüsü ile dikkat çeken Sinem Aksu rakiplerinie bugün, Bal Kabağı Çorbası, İçli köfte, Pırasalı ve Peynirli Kiş, Soğanlı Enginar, Yoğurtlu Brokoli Salatası, Mantarlı Kremalı Çanak Köfte, Arpa Şehriye Pilavı, Mevsim Saltası, Kaymaklı Ayva Tatlısı sundu. Oldukça gergin anların yaşandığı 17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Sinem Aksu Puanları şu şekilde oldu.

 • Onur Özuyanık: 4 Puan
 • Beyza Yılmaz: 5 Puan
 • Gaye Şengül: 6 Puan
 • İsmail Keskin: 5 Puan

1. olma yolunda gergin geçen masaya karşı 17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Çarşamba günü 20 puan alan Sinem Aksu şu anki duruma göre kazanan olma yolunda ilerliyor.

17 Kasım Zuhal Topal’la Yemekteyiz Fragmanı


1 yorum
 1. hatice diyor

  Bence Sinem Aksu 1. Olamayacak Beyza Birinci olacak ama daha iki yarışmacı var bellide olmaz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.