Love Alarm 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

0 1.492

Love Alarm 2. Sezon Ne Zaman sorusuna cevap; Dizi 22/08/2020  tarihinde yayınlanması beklenirken covid-19 nedeni ile 2021 yılında yayınlanacak.

Love Alarm 2. Sezon

Netflix, Love Alarm 2. Sezon dizisinin yeni sezon onayını alarak seyircileri oldukça heyecanlandırdı. 30 Ekim’de başrol oyuncularının kısa kısa mesajlarını içerdiği bir video ile duyurdu. İlk sezonu sekiz bölüm şeklinde yayınlanan ve izleyici tarafından sevilmeyi başarmış olan dizinin, ikinci sezon için net bir tarih verilmediği apaçık ortada.

Gözler artık son yılların seyirci tarafından en çok sevilmeyi başaran Güney Kore dizilerinden olan Love Alarm 2. Sezon’un yeni bölümlerinde. Şimdi ise sevilen dizinin yeni sezonunun bölümlerinde, ilk sezonda da olduğu gibi seyircilerini ekran başında kilitleyebilecek mi işte tüm bu sorular yazının devamında yer alıyor.

Love Alarm 2.Sezon

İlk defa 22 Ağustos 2019 tarihinde Netflix platformunda gösterime çıkmış olan dizide, etraflarında ki birileri kendisi için romantik bir duygu beslemiş olduğunda, kullanıcıyı uyaran bir aplikasyon kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup genç arkadaşların hikayesi anlatılıyor.

Love Alarm 2.Sezon Ne Zaman

Netflix platformunun sevilen Kore dizisi Love Alarm’ın 2. sezonu seyircisi ile ne zaman buluşacağı merak konusu haline geldi. Sevilen dizi ile ilgili ileri bir tarihe erteleme kararı alındığı bilgisine ulaşım sağlandı. Şimdi ise Netflix platformunun popüler dizisi Love Alarm 2. Sezon ile ilgili son gelişmeleri sizinle paylaşalım.

Konusuyla dikkatleri çekmeyi başarmış olan ve bir çok kore dizisi seven seyircileri için 2019 yılındaki en muvaffakiyetli dizilerden birisi olarak görülen Love Alarm‘ın ikinci sezonun 22/08/2020 tarihinde yayınlanması halinde Twitter hesabı üstünden 13/02/2020 tarihinde bir resmi açıklama yayınlamıştı.

Love Alarm

Netflix’in popüler dizisi Love Alarm’ın hayranları meraklı bir şekilde bekleyiş hâkline girmişti. Aylar geçmesine rağmen dizi yayına girmeyerek sevenleri ile buluşma sağlayamadı. Yeni resmi bir açıklama da halen yapılmış bulunmamaktadır.

Love Alarm 2.Sezon 2021 Yılına Ertelendi

Geçen sürece rağmen Netflix platformunun da ‘Love Alarm 2.Sezon’ ile alakalı resmi bir açıklamanın halen yapmadığına tanık olduk. Uzun süreli araştırmalarımız sonucu elimize geçen bilgilere doğrultusunda sevilen Love Alarm’ın 2. sezonunun 2021 yılına ertelendiği bilgisine ulaşıldı. Love Alarm 2.Sezonu 2021 yılında ne zaman, hangi gün ve hangi ayda yayına girerek seyircisiyle buluşacağı konusu ise hala bir bilmece.

Erteleme nedeni olarak bütün dünyayı sarsan Covid-19 pandemi nedeni gösterilmiş durumda. İlk defa 22 Ağustos 2019 tarihinde Netflix platformunda gösterime çıkmış olan dizide, etraflarında ki birileri kendisi için romantik bir duygu beslemiş olduğunda, kullanıcıyı uyaran bir aplikasyon kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup genç arkadaşların hikayesi anlatılıyor.

Love Alarm Kaç Dakika

Kendi arkadaşlarından farklı olarak Kim Jojo, kafasını flört etmekten daha önemli şeyler meşgul bırakmaktadır. Yurt dışından dönmüş olan Lee Hyeyeong ve Hwang Sun-oh’u ziyaret etmeye gider. Netlfix platformunun sevilen dizisi Love Alarm, yayınlanan bölümlerinin arasında en fazla 56 dakika sürdüğü görülmüştür.

Love Alarm Oyuncuları

Love Alarm Oyuncuları

Love Alarm 2 dizisinde rol alan oyuncular birbirinden kaliteli oyunculardan oluşmuştur. Oyuncuların kim olduklarına dair merak edilenler ;

Song Kang

Güney Koreli bir aktördür. 23 Nisan 1994 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Burcu Boğa olan Kang, 184 cm uzunluğunda ve 75 kg’dır. 2015 yılında Hello, Spring isimli bir dizide rol alarak kariyerinin ilk adımını atmaya başlamıştır. 2017 yılındaki romantik komedi dizilerden biri olan The Liar and His Lover dizisinde ise, yardımcı rollerden birini oynamış ve bu rol Kang’ın tanınmasını sağlamıştır. 2019 yılında Love Alarm dizisinde ise, başrol olarak rol almayı başarmış ve bu Song Kang’ın aynı zamanda ilk başrol dizisidir.

Love Alarm Song Kang

En sevdiği aktörlerin Lee Joon Gi ve Park Shin Hye olduğunu açık bir şekilde ifade etmiştir. Eğitim olarak ise, lise mezunudur ve daha sonrasında Konkuk Üniversitesine başlayarak eğitimine devam etme kararı almış, kariyerine de başlamıştır. Düzenli olarak her gün diyet ve spor yapmaktadır.

Kim So-Hyun

Love Alarm Kim So-Hyun

Güney koreli bir aktör olan Kim So-Hyun, 4 Haziran 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine 7 yaşında başlamış olup, İlk oynadığı dizi olarak Moon Embracing the Sun ve Missing You’dur.

Jang Ga Ram

Love Alarm Jang Ga Ram

Güney Koreli bir aktör olan Jang Ga Ram, 23 Şubat 1993 yılında Miryang, Gyeongsang, Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Ram’in bir tane ablası vardır. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Ram, balık burcudur. Boyu 183 cm olup, 72 kg’dır. İlk olarak eğitimine Busan Üniversitesi – Endonezya/ Malezya Dil Bölümünde başladı fakat bıraktı. Şimdi ise Hanyang Üniversitesinde Tiyatro Ve Sinema Bölümü üzerine okumaktadır.

Love Alarm Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Song Kang, ailesi tarafından çok fazla sevilmeyen zengin bir ailenin çocuğu olan Hwang Sun-O karakterini canladırıyor.
    Kim So-Hyun, çocukluğunda anne ve babası hayatını kaybetmiş, teyzes ile birlikte yaşayan Kim Jo-Jo karakterini canlandırıyor.
  • Jung Ga-Ram, Hwang Sun-O karakterinin en yakın arkadaşıdır. Arkadaşından önce kim Jo-Jo karakterinden hoşlanmaya başlayan Lee Hye-Young karakterini canlandırıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Healer Dizi Konusu


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.