Trosyd Krem Nedir? (Pişik Kremi) Nasıl Kullanılır

1 23.579

Trosyd Krem, Cilt üzerinde oluşan mantar sorunları, pişikler ve bu durumların neden oldukları lezyonların tedavisin de önemli bir rol oynamaktadır. Çocuk bezi pişikleri, vajina bölgesinde meydana gelen mantarlar ve aynı zamanda el ayak bölgelerin de oluşan mantar veya benzeri sorunlar da uzman hekimlerin de en çok önerdikleri ürünlerden biriside Trosyd kremidir.

Trosyd Krem Nedir?

Trosyd krem nedir, hangi amaçla kullanılır veya etkileri nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtları bu ürünü kullanmak isteyen kişiler için çok önemlidir. Genel kullanım amacı cilt konusunda yaşanan sağlık sorunlarının giderilmesidir. Özellikle pişik konusunda en çok tercih edilen ve önerilen ürünlerden biridir.

Trosyd Nasıl Kullanılır?

Bu tarz ürünler kesinlikle uzman hekimlerin önerileri ile kullanılmalı ve rastgele kullanımlardan her zaman uzak durulmalıdır. Bu sebeple trosyd nasıl kullanılır sorusununu yanıtı için mutlaka hekimlerden destek almak veya araştırma yapmak gerekir. Bu krem kullanılmadan önce kesinlikle eller titiz bir şekilde yıkanmalıdır. Daha sonra ise etkilenen bölgeye yavaş hareketler ile bir tabaka halinde uygulanır. Genellikle tek tabaka halinde ve hekimlerin verdikleri bilgiye dayalı olarak günde bir veya iki defa olarak kullanılması önerilir. Eğer kullanımdan sonra yanma veya benzeri yan etkiler oluşursa mutlaka aynı hekimlere baş vurmak ve destek almak gerekir.

Trosyd Krem Faydaları

Birçok kişinin yaşadıkları cilt sorunların da destek aldıkları ürünlerden biri olan trosyd özellikle kısa zaman içinde verdiği etkiler ile bilinmektedir. Bu ürünü kullanan kişiler özellikle torsyd krem fayaları nelerdir veya ne kadar zaman içinde etkilerini gösterir gibi soruların yanıtlarını almak isterler. Genellikle pişik ve mantar gibi insanları zor durumda bırakan cilt sorunlarının çözülmesin de kullanılır. Düzenli kullanımlar da çok ciddi etkiler olduğu gözlemlenmiştir.

Trosyd 2020 Fiyatı

Trosyd Kremi 18TL 20TL ortalama bir fiyat ile eczanelerden alabilirsiniz. arası bir Farklı internet sitelerinden veya eczanelerden kolay bir şekilde temin edilebilen ürünlerden biri olan trosyd ciltlerin de pişik veya mantar sorunları olan kişiler için her zaman tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Trosyd 2020 fiyatı hakkında araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde aradıkları bilgileri bulabilir ve bu ürünü kolay bir şekilde temin edebilirler. Şu an ortalama olarak 18 – 20 TL arasında satılan bu önemli ürüne internet sitelerinden ve aynı zamanda tüm eczanelerden ulaşmak mümkündür.

Trosyd Ne İşe Yarar?

Birçok kişinin müzdarip oldukları cilt sorunları kimi zaman günlük yaşam kalitesini düşürecek boyutlara da varabilir. Bu gibi durumlar da mutlaka uzman hekimlere başvurmak ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde ürün kullanmamak gerekir. Özellikle pişik veya mantar gibi sorunların çözümün de çok etkili sonuçlar vermesi ile bilinen trosyd bu alanda en çok dikkat çeken ürünlerden biridir. Trosyd ne işe yarar veya ne türlü etkiler verir gibi soruları olan kişiler yapacakları araştırmalardan sonra mutlaka şu sonuçlar ile karşı karşıya kalacaklardır;

 • Pişik sorunlarının çözülmesini sağlayabilir
 • Mantar sorunlarının çözülmesini sağlayabilir
 • Çocuklar da oluşan bebek bezi pişiklerinin yok olmasını sağlayabilir
 • Mantarlardan sonra meydana gelen lezyonların giderilmesinde önemli bir rol oynar

Trosyd Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler?

Her türlü tıbbi ürünü kullanmadan önce olduğu gibi trosyd kullanmadan önce bilinmesi gerekenler de çok önemlidir. Özellikle ilerleyen zamanlar da bu üründen fayda görmeyi beklerken zarar görmek isteyen kişilerin çok daha dikkatli olmaları ve mutlaka uzman hekimlerin bilgisi dahilinde hareket etmeleri gerekir. Trosyd kullanmadan önce dikkat edilmesi gereken hususlar başlıca şu şekilde sırlanabilir;

 • Düzenli ilaç kullanan kişilerin bu ilacı kullanmaya başlamadan önce mutlaka hekimlerinden onay almaları gerekir
 • Alerjik tepkimeleri olan kişilerin ürünün içeriği hakkında bilgi sahibi olmaları gerekir
 • Ürünün nasıl bir düzen ile kullanılacağına dikkat edilmelidir
 • Yaşanan cilt sorunlarının gerçekten de trosyd ürününün etkili olduğu konulardan biri olup olmadığından emin olunmalıdır.

Trosyd İçindekiler

Ciltleri hakkında pişik veya mantar sorunları yaşayan kişilerin en çok kullandıkları ürünlerden biri olan torsyd özel içeriği ile dikkat çekmektedir. Torsyd içindekiler ile cilt sorunlarının kısa zaman içinde sorunsuz bir şekilde yok edilmesini sağlayabilir. Ana etken maddesi tiokonaol adında bir maddedir. Buna ek olarak içeriğinde polisorbat 60, sorbitan monostearat, setostearil alkol, 2-oktil-dodekanol, setil ester wax, benzil alkol ve saf su da bulunmaktadır. Tüm bu maddeler cilt ilaçlarının genelinde kullanılır ve özellikle cilt yenileme veya cildin beslenmesi konusunda çok etkili olan maddelerdir.

Trosyd Krem Endikasyonları

Özellikle torsyd krem endikasyonları hakkında araştırma yapan kişiler yaşadıkları birçok cilt sorununda bu ilaçtan yardım alabileceklerini de görebilirler. Birçok hekimin bu tarz sorunlar yaşayan kişilere önerdikleri bu özel ürün şu konular da çok ciddi sonuçlar vermektedir;

 • Vajinal mantar enfeksiyonları
 • Ayak mantarı
 • Pişik ve tırnak enfeksiyonları

Trosyd Krem Yorumları

Daha önce trosyd kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar insanların kısa zaman içinde bu ürünler hakkında fikir edinebilmelerine yardımcı olabilir. Bu sebeple başka kişilerin yaptıkları torsyd krem yorumları ile yola çıkmak isteyen kişiler daha net kararlar verebilirler. Bu ürün hakkında yapılan genel yorumlardan bazıları şu şekildedir.

 1. “ Islak mendil veya hatalı bez seçiminden dolayı bebeğim de pişik oluştu. Bir uzmanın önerisi ile trosyd kullandım ve 2 ay içinde sonuç aldım”
 2. “ Ayaklarım da oluşan mantar sorununa çare ararken bir arkadaşım bana torsyd kullanmamı önerdi. Doktorumun onayı ile ürünü temin edip kullandım. 1 ay sonra mantar tamamen yok oldu.”
 3. “ Uzun zamandan bu yana vajinal bölgem de yaşadığım cilt sorunlarından kurtulmak istiyordum. Bunun için torsyd kullanmaya karar verdim. Ne kadar doğru bir seçim yaptığımı kısa zaman içinde anladım.”

Trosyd Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Trosyd ürünü hakkında şüpheleri veya merakları olan kişiler trosyd hakkında sıkça sorulan sorular hakkında araştırma yaptıkların da en doğru bilgilere ulaşabilirler. Bu sorular ve cevapları genellikle şu şekildedir;

Trosyd ürününü bebeğim için kullanabilir miyim?
Trosyd ürününü hekim kontrolünde olmak şartı ile her yaştan kişi için kullanabilirsiniz.

Bu kremi ne kadar süre ile kullanmalıyım?
Trosyd kremini ne kadar süre ile kullanacağınız tamamen yaşadığınız sorunun büyüklüğü ve aynı zamanda doktorunuzun vereceği bilgiler ile doğru orantılıdır.

Trosyd kremini hamile bayanlar kullanabilir mi?
Her türlü tıbbi üründe olduğu gibi trosyd kremini kullanmak isteyen hamile bayanların da çok dikkatli olmaları gerekir. Beklenmeyen sorunların yaşanmaması için mutlaka hekim kontrolünden geçmek ve aynı zamanda alerjik ve bir sorun olmadığından emin olmanız gerekir.

İlacın etkileri ne kadar zaman içinde görülür?
Düzenli bir kullanım uygulandığı takdirde ortalama olarak 3 – 4 hafta içinde etkiler görülmeye başlanabilir. Sorunların tamamen yok olması ise kullanım yoğunluğu ve aynı zamanda sorunun türüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu konuda kesin bir süre vermek mümkün değildir.

Trosyd ürünü sadece vajinal bölge veya ayaklar da mı kullanılır?
Hayır. Bu ürünü yüzünüz de dahil olmak üzere pişik veya mantar olan her bölgeniz de kullanabilirsiniz. Ancak göz gibi hassas bölgelere temas etmemesi konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir: Dextrocin Krem NedirFuracin Krem


1 yorum
 1. troysd krem kullanan diyor

  Trosyd krem ben daha once kullandım, admin dedıgı gıbı pişik ve cillt uzerındekı yaralarda cok faydalı ancak doktor dısı kullanmayın bence

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.