Healer Dizi Konusu ve Oyuncuları (Güney Kore)

2 5.095

Healer Dizisi 

Healer Dizi konusu ve oyuncuları, sizler için Güney Kore’nin en sevilen ve merak edilen 1 sezonluk dizisi ve oyuncuları hakkında bilgiler paylaştık.

Dizi 2014-2015 yılları arasında tek sezon ve 20 bölüm olarak yayınlanmıştır. Bölümler 60 dakika sürmektedir. Aksiyon sahnelerinin oldukça fazla olduğu dizi romantik komedi türü özelliklerine de sahiptir. Yayınlandığı yıllarda oldukça ilgiyle izlenmiş, şu anda bile hafızalarda seyredenlerin hatırladığı Healer sahneleri bulunmaktadır. 2014 Güney Kore dizileri arasında yerini almıştır.

Diziyi merak ettiniz ve izlemek istiyorsanız hemen Healer konusu seçeneğini tıklayarak birinci bölümden itibaren seyretmeye başlayabilirsiniz. Olayların sürükleyici etkileri oldukça hoşunuza gidecektir. Aksiyonla dolu maceranın arasına romantizm de katılınca mükemmel bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Diziyi bütün sezon izleyip yorum yapan kişilerden oldukça olumlu eleştiriler de alınmıştır. Dizi oyuncuları hakkında genel bir bilgi sunacak olursak;

Healer Konusu

Bir şirkette muhabir olarak çalışan Kim Moon-Ho, geçmişte yaşanmış olan bir olayla ilgili bazı bilgiler öğrenir ve araştırmaya başlar. Healer konusu; bir araya gelen üç kişinin macera dolu araştırmalarıyla geçen oldukça hareketli bir dizidir. Olayın iç yüzünü araştırmaya başlayan Kim Moon-Ho, internet gazetecisi Chae Young-Shin ile tanışır. Healer adını verdikleri Seo Jung-Hoo’nun da ekibe katılmasıyla olayların aydınlığa kavuşması sağlanacaktır.

Birbirleriyle kaynaşan bu üçlünün geçmişleri de aslında birbirlerine yakın özellik göstermektedir. Yaşanan olayı çözümlemeye başlarken düğümlerin çözülmesi, sır perdesinin aralanması artık mümkündür. Üçlü oldukça macera dolu yollardan geçecek ve sürükleyici bir hikaye bundan sonra başlayacaktır. Aksiyon ve dövüş sahneleriyle dikkat çeken dizi heyecanlı bir konuya sahiptir.

Healer Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

healer oyuncuları


Healer oyuncuları
ve canlandırdığı karakterlere sizler için elimizden geldiğince en ufak detaylarına kadar değinmek istedik;

Ji Chang-Wook canlandırdığı karakter Seo Jung-Hoo yani Healer:

Dövüş becerisine sahip, kuryelik yapan aynı zamanda da akıllı cihazları istediği gibi kullanan zeki birisidir. Healer işlerine yardımcı olmak için bir hacker ile çalışmaktadır. İlginç bir karakter olarak canlandırdığı rolünde oldukça güzel dövüş sahnelerini seyirciye sunmaktadır. Seo Jung-Hoo’nun tek hayali bir ada satın almak ve orada sessiz sedasız yaşamaktır.

Park Min-Young canlandırdığı Chae Young-Shin:

Chae Young-Shin internet gazeteciliği yapan 27 yaşındaki birisidir. Geçmişinde mutlu bir çocukluk geçirmemesine rağmen; iradesi güçlü, kararlı birini canlandırmaktadır. Küçük yaşta bir avukat tarafından evlat edinilmiştir. Ama gerçek ailesini de merak etmektedir. Geçmişiyle ilgili sıkıntılar yaşıyor olmasına rağmen yine de eğlenceli ve komik bir bayandır.

Yoo Ji-Tae canlandırdığı Kim Moon-Ho:
37 yaşında olgun birini canlandıran Kim Moon-Ho herkes tarafından sevilen ve örnek alınan biridir. Geçmişte yaşanan bir olayla ilgili gerçekleri öğrenir. Öğrendikten sonra artık yalnız değildir. Onun yanında olan ve yardımcı olmaya çalışan Healer ve Chae Young-Shin’le birlikte hareket edecekler ve yol üzerindeki doğrularla sır perdesini aralayacaklardır.

Healer Dizisi Kaç Sezondur Yayında? Final Yaptı Mı?

Healer Dizisi Kaç Sezon

Dizi 1 sezon oynamıştır. 20. Bölümde final yapmıştır. Birinci bölümden itibaren sonraki bölümler kişilerde merak ve heyecan uyandırmıştır. O yüzden Healer fragmanı dizi takipçileri tarafından her hafta ilgiyle izlenmiş ve yeni bölüm sabırsızlıkla beklenmiştir. Kore dizileri genel mantık olarak çok uzun süre ve uzun bölüm sayıları ile çekilmemektedir. Genelde dizi sektörleri 15-25 bölüm arası dizileri çekmekte ve final yapmaktadırlar. Healer kaç sezon sorusunun cevabı ise şu an için 1 sezon 20 bölüm diyebiliriz. Sizler için en iyi dizi önerileri yayınladığımız sitemizde en güncel ve en yeni dizi konularına da bakarak dizi seçmek için konularımıza bakarak yardım alabilirsiniz.

Healer Dizisi Hakkında
 • Yapım yılı: 8 Aralık 2014
 • İmdb Puanı: 8,5
 • Kaç Bölüm: 20
 • Kaç Sezon: 1
 • Hangi Kanal: Korean Broadcasting System
 • Senarist: Song Ji-na
 • Kategori: Aksiyon, Gerilim, Romantik

Evet değerli ziyaretcilerimiz, sizler için elimizden geldiği kadar Günek Kore dizisi olan Healer Dizi Konusu ve oyuncuları hakkında bilgi verdik. İçerikte ki bilgileri okuyarak dizi hakkında detayli bilgilere sahip olabileceksiniz. Ben diziyi izleyen biri olarak sizlere söyleyeceğiö şey şu olur, gerçekten muhteşem ötesi bir dizi. Hem romantizm hem Aşk olmasına rağmen bizlere aksiyon ve gerilim dolu anlarda yaşatıyor.

 Dikkatinizi Çekebilir: Kanal 7 Kore Dizileri Love Alarm 2.Sezon


2 Yorumlar
 1. Abdullah diyor

  Healer dizi konusu hakkında geniş geniş anlatıma yer verilmiş. Oyuncuları hakkında bilgi edinmek için çok gayret gerekli. Dizideki oyuncular hep tanındık galiba

 2. Özel diyor

  Healer dizisi çin yapımı heralde. Bu japonlarla çinlileri asla ayırt edemeyeceğiz 🙂 aksiyon ve romantik kategorisinde bir dizmiş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.