Özge Özacar Kimdir? (Tüm Merak Edilenler)

0 742

Özge Özacar, 20 Kasım 1993 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan 27 yaşındaki güzel oyuncu Özge Özacar, özellikle ” Kefaret dizisindeki Meltem karakteri ile oldukça beğenilmişti.

Özge Özacar Kimdir?

Özge Özacar, 1993 yılında İstanbul’da hayata gelmiştir. Özge Özacar evli değildir. Dizi sektörüne Tatlı Küçük Yalancılar projesiyle giriş yapan Özacar, en son Kefaret dizisinde rol almıştır.

Başarılı oyuncu rol aldığı dizilerde gösterdiği başarı ile birlikte birçok projeden teklif almaya başladı. 2015 yılında adım attığı dizi sektörüne birçok dizi ve film sığdıran Özge Özacar, her sene bir projede rol almayı başardı. Özel hayatı ile de pek konuşulmayan Özge Özacar bu süreçte ise örnek profil çizmeye devam ediyor.

Özge Özacar Sevgilisi Kim?

Güzel oyuncu daha önce Furkan Andıç ile sevgiliydi. Furkan Andıç ile son birkaç aydır herhangi bir birliktelik görüntüsü paylaşmayan Özge Özacar’ın halen ilişkiye devam edip etmediği bilinmiyor.

Özge Özacar sevgilisi

Öte yandan Magazin dünyasında da görülen Özge Özacar farklı erkek arkadaşlarıyla da görüntülenmekte. Özge Özacar ilişki sorularına herhangi bir yanıt vermiyor. Furkan Andıç ile ilgili bir paylaşımda bulunmayan Özge Özacar, Instagram hesabından da Furkan Andıç’ı takip etmiyor.

Özge Özacar Ne İş Yapıyor?

Özge Özacar eğitim hayatını Marmara Üniversitesi’nde sürdürdü. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olarak iş hayatına atılan Özge Özacar sonrasında yolu dizi/film sektörü ile kesişti.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile birlikte tanınan Özge Özacar sonrasında kendini kanıtlayarak birçok projede yer almaya başladı. Kısa zaman içerisinde adından söz ettiren Özge Özacar son projesi ise Kefaret dizisinde Meltem karakteriyle canlandırmıştı.

Özge Özacar Boyu ve Kilosu

Özge Özacar Boyu

Gazeteci olan Özge Özacar mesleğinin gerektirdiği çevre içerisinde kendine bir şans verilmesi sonrasında dizilerde yer almaya başladı. 20 Kasım 1993 yılında İstanbul’da doğan Özge Özacar eğitim ve yaşantısı ile de oldukça takdir topluyor. 27 yaşında ki güzel oyuncu Özge Özacar’ın boyu 1.64 iken kilosu ise 54. Özge Özacar Kasım 20 doğumlu ve akrep burcu.

Özge Özacar Oynadığı Diziler

Özge Özacar’ın diziografi geçmişine baktığımızda birbirinden kaliteli farklı yapımlar görüyoruz. 2015 yılında Müge karakteri ile tanınan Özge Özacar’ın oynadığı işte 5 dizi;

  • Küçük Tatlı Yalancılar – Müge – 2015
  • Oyunbozan – Zeynep – 2016
  • Lise Devriyesi – 2017
  • Sevgili Geçmiş – 2019
  • Kefaret – 2020

Özge Özacar Fotoğrafları

Fotoğraf çekinmeyi çok sevdiğini söyleyen Özge Özacar göz alıcı güzelliği ile sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunuyor. Başarılı oyuncu yer aldığı bir çok proje ile de birlikte sosyal medya hesaplarından ciddi bir takipçi kitlesine ulaştı. Başarılı oyuncu güzelliği ile dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflar ile gözleri büyüleyen Özge Özacar’ın birkaç fotoğrafı..

Özge Özacar fotoğrafları
Özge Özacar fotoğrafları 1

Özge Özacar Hababam Sınıfı

Özge Özacar kaliteli dizi yapımlarının yanı sıra yer aldığı filmler ile de tanınmaktadır. Hababam Sınıfı Yeniden filminde oynayan Özge Özacar Didem karakterini canlandırmıştı. Yusuf Çim ile başrolleri paylaşan Özge Özacar Doğa Can Anafarta’nın yönetmeni olduğu filmde oynayarak da adından söz ettirmişti. Özge Özacar geçmişi olan bu denli büyük bir yapımda yer aldığı için de çok mutlu olduğu ifadelerini paylaşmıştı.

Özge Özacar İnstagram Adresi

Başarılı oyuncu intagram adresinide aktif şekilde kullanıyor. Sevenleri tarafından sıkça takip edilen Özge Özacar’ın sizlerde instagram adresini merak ediyorsanız ” https://www.instagram.com/ozgeozacar ” üzerinden güzel oyuncunun profilini inceleyerek takip edebilirsiniz.

Özge Özacar Twitter Adresi Var Mı?

İnstagram kadar olmasa da Twitter adresinide aktif şekilde kullanan Özge Özacar’ın meraklıları için Twitter adresine ise;  https://twitter.com/ozgeozacar ” şeklinde  erişerek güzel oyuncuyu takip edebilir paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Netflix de yayınlanan ” Bir Başkadır ” dizisinde oynadığı oyunculuk ile oldukça beğeni toplayan, Öykü Karayel hakkında bilgilere ” https://yapaybilgi.com/oyku-karayel-bir-baskadir-dizisi-meryem-karakteri/ ” üzerinden ulaşabilirsiniz.

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.