Whatsapp Plus indir (2020) Son Sürüm

5 54.821

Whatsapp Plus indir, 2020 son sürüm whatsapp plus apk indirerek profilinize bakanları görebilir, whatsapp özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Whatsapp Plus Nasıl İndirilir?

Whatsapp Plus nasıl indirilir sorusu çok fazla merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kurulumda hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınız bu uygulamayı indirebilmek için öncelikle Whatsapp uygulamanızı telefonunuzdan silmeniz gerekiyor. Bunu yapmadan önce uygulamadaki konuşma ve fotoğraflarınızı kaydederseniz, kayıp yaşamamış olursunuz. Sonrasında ise Whatsapp Plus uygulamasını play store’dan veya whatsapp plus indir sitesinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki sonrasında normal Whatsapp uygulamasına geçmek isterseniz belli bir süre giriş sağlayamayabilirsiniz. Tüm bunların bilincinde olarak uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

Whatsapp Plus İndirmek için TIKLA

Whatsapp Plus

Son zamanların en çok tercih edilen iletişim aracılarından biri de Whatsapptır. Durum böyle olunca da bu alanda çeşitli aplikasyonlar üretilmiştir. Bunlardan en dikkat çekeni ise Whatsapp Plus olarak bizleri karşılıyor. Normal Whatsapp uygulamasına göre daha kullanışlı ve farklı bir ara yüzü bulunan bu uygulama sayesinde pek çok özelliğe de sahip oluyorsunuz. Ancak uygulamayı indirip kullanabilmeniz için Android bir telefonunuz olması gerekiyor. Bunun nedeni ise uygulamanın App Store’da bulunmamasından kaynaklı. Eğer Android telefonunuz varsa mutlaka indirip denemeniz gereken bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu konuda daha ayrıntılı fikirlere sahip olmak istiyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Whatsapp Plus Nedir?

whatsapp plus

Whatsapp Plus nedir sorusu uygulamayı gördüğünüz zaman genellikle kafalarda oluşan soru işaretlerinden biridir. Normal Whatsapp uygulaması varken neden bir farklı versiyonunu indireyim diye düşünüyorsanız, size bu uygulamanın sağladığı özellikleri sıralayalım.

 • Mavi tik, yazıyor ya da mavi mikrofon gibi normal Whatsapp özelliklerini gizleyebiliyorsunuz.
 • Profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.
 • Çeşitli temalar ile kendi Whatsapp’ınızı baştan yaratabilirsiniz.
 • Log kaydı olarak da bilinen özellik sayesinde 24 saat boyunca uygulamada geçen her konuşmayı kayıt altına alabilirsiniz.
 • Çeşitli dil seçenekleri sayesinde klavyenizi kullanacağınız dile göre ayarlayabilirsiniz.
 • Uygulamada aktif olsanız dahi, çevrimiçi kısmını kapatarak hiç uygulamaya girmemiş gibi gösterebilirsiniz.
 • Dilediğiniz sohbeti kilitleyebilirsiniz.

Yukarıda sizlere saydığımız özellikleri ve daha fazlasını bünyesinde barındıran Whatsapp Plus ile tanışmak istiyorsanız, uygulamayı nasıl kurabileceğinizi yukarıda detaylıca anlattık.

Whatsapp Plus Nasıl Kurulur?

Whatsapp’tan çok daha fazla özelliğe ve temaya sahip olan Whatsapp Plus hakkında sizlere bilgilendirmeler yaptık. Peki, Whatsapp Plus Nasıl kurulur biliyor musunuz? Öncelikle belirtmeliyiz ki uygulama tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sunuyor. Eğer Android bir telefonunuz bulunuyorsa, rahatlıkla aplikasyonun kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Zaten hali hazırda olan bir aplikasyon olduğu için kurulum aşamasında zorluk çekmezsiniz. Uygulamanın iç yüzüne baktığımızda da sizleri yönlendiren belirtiler olduğu için kurulum aşamasını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere belirttiğimiz özelliklere sahip olmak için kurulum aşamasında herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Uygulamanın tüm özellik ve ayrıcalıkları siz aplikasyonu indirdiğinizde sizinle buluşuyor.


5 Yorumlar
 1. Plus diyor

  Whatsapp plus hakkında bahsettiğiniz içerikleri gördüm indirme sitesi indirshop bu diyetinde bılıyoruz tskler

 2. Whtsp diyor

  İyi içerik olmuş ellerinize sağlık

 3. whtspci diyor

  gerçekten whatsapp bu ozellıklerı varmıymıs ya coks evındım anında indirdik tskler

 4. ylmz diyor

  whatsapp plus indirmek için ideal bir site, teşekkür ederiz sağladığınız imkandan dolayı

 5. Ziyaretçi diyor

  Whatsapp plus görünümü haricinde bir sürü özelliği varmış, herkes için değil ama bazı kisiler için çok önemli özellikler olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.