Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet (Hilesi) Nasıl Yapılır?

6 7.096

Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet sahibi sizler de olabilirsiniz. Apk ayarları ile Salla kazan hilesini yaparak, bol internet paketleri sahibi olunuz. Turkcell abonelerine özel çok sayıda farklı kampanyaya imzasını atıyor. Bu durum beraberinde önemli kazanımları da getiriyor. Turkcell Salla Kazan uygulaması da son zamanların an avantajlı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Peki Turkcell Salla Kazan bedava internet nasıl yapılır? Yine bu çok avantajlı uygulamanın ipuçları nasıldır? Ayrıca Turkcell Salla Kazan bedava internet hilesi nedir? İşte bu tarz soruların ayrıntılı yanıtları!

Turkcell Salla Kazan

Mobil cihazınız ile Turkcell avantajlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik internet konusunda da Turkcell cazip avantajları abonelerine sunuyor. Özellikle bedava internet noktasında Turkcell çok sayıda önemli kazanımları abonelerine sunuyor. Turkcell in sunduğu internet üzerinden bulabileceğiniz uygulama ile tüm aboneler bedava internet i doyasıya kullanabilirler. Ayrıca Günlük, Haftalık, ve Aylık tüm sürpriz hediyelerde sizin olabilir. Televizyon dan film izleyenlere de mutlaka istedikleri hediyeler verilecektir. Peki Turkcell Salla Kazan nasıl yapılır? İşte ayrıntılar!

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Salla Kazan Nasıl Yapılır

Şayet Turkcell Salla Kazan bedava internet yapmak istiyorsanız ilk önce ‘’ Dijital Operatör’’ uygulamasını indirmek durumundasınız. Bu uygulamayı Play Store ile App Store aracılığıyla rahatlıkla indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra cep telefonunuzun mesaj kısmına ‘’SİFRE’’ yazarak, 2222’ye mesaj göndermelisiniz. Daha sonrasında cep telefonunuza gelen şifreyi kullanarak Dijital Operatör uygulamasına girişi yapabilirsiniz. Peki bu aşamada Turkcell Salla Kazan bedava internet nasıl yapılır? Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra ekranın sol kısmında yer alan ‘’ Salla Kazan ‘’ bölümünü işaretledikten sonra cep telefonunuzu bir kez sallamalısınız. Bu aşamadan sonra artık bedava internet avantajlarından yararlanmaya başlarsınız. Acaba Turkcell Salla Kazan bedava internet hilesi var mıdır?

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Hilesi

Elbette ki Turkcell Salla Kazan bedava internet hilesi için ilk önce Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz şarttır. Bu noktada Turkcell firmasının son zamanlarda altyapısına önemli güçlendirmeler getirdiğini söyleyebiliriz. Bundan dolayı hile yapmaktan ziyade Dijital Operatör uygulamasında var olan görevleri tamamlayarak bedava internet kazanmak daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Salla Kazan Bedava İnternet Hilesi

Yakın zamana kadar BİP ile Sürpriz Nokta uygulamasını kullanarak, hile yapmak mümkündü ancak, altyapı geliştirmesinden sonra tarz uygulamalarla yapılan hileler başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Yine sahte konum uygulamasını kullanarak hileli bir şekilde bedava internet yapabilirsiniz. Ancak buradaki en temel risk ise sizin sahte konumuzla SİM kartınızın konumu farklılık taşıdığında, Turkcell otomatik olarak size bildirimde bulunacaktır. Bu da bir süreliğine bu tür hizmetlere erişim yasağı almanıza neden olacaktır.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet VPN Hilesi

Öncelikli olarak cep telefonunuza çalışır durumda olan bir VPN uygulaması indirmelisiniz. Sonrasında VPN uygulaması açıkken Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmalısınız. VPN açıkken giriş yaptıktan hemen sonra yine salla kazan bölümünü işaretleyip, cep telefonunuzu bir kez sallayınız. Böylece tekrardan bedava internet almış olursunuz. Bu arada APN ayarlarını değiştirerek de bedava internet kazanabilirsiniz. İşte detaylar!

bedava internet hilesi APN

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Hilesi APN Ayarları

Elbette ki internetin sürekli kullanılıyor olması, internet limitinin de hemencecik bitmesine sebep olmaktadır. Bu durum ise aboneleri arayış içerisine sokmaktadır. Tam da bu noktada telefonunuzun bazı ayarlarını değiştirerek, VPN hilesini kullanabilirsiniz. Turkcell salla kazan VPN hilesi yapmak için ilk önce cep telefonunuzun ayarlar kısmına giriş yapmalısınız. Sonrasında;

 • Mobil ağlar erişim noktasına giriş yapın
 • İnternet ayarlarınızı aşağıdaki konuma getirin;
 • Turkcell Wap
 • İsim: Turkcell
 • APN: wap
 • Proxy: 212.252.234.168
 • Bağlantı Noktası 8080
 • Kullanıcı Adı: turkcell
 • Şifre: turkcell
 • Sunucu: http://m.turkcell.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS Proxy: Ayarlanmadı
 • MMS Bağlantı Noktası: Ayarlanmadı
 • MCC: 286
 • MNC: 01
 • Kimlik Doğrulama Türü: Yok
 • APN Türü: Default

Bip Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Sizlerde Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmak istiyor iseniz öncelikle Turkcell uygulamasını indirmeniz gerekecektir. Akabinde oradan sizlere sunulan tüm hediyeleri görebilirsiniz. Bunun için Salla kazan ekranına gelerek telefonunu salladığınızda, sizlere sunulan tüm hediyeleri görebilirsiniz. Oldukça yüksek hediyeler alabilmek için (Playstation, İpad, İphone) videolarınızı göndererek pahalı hediyeler kazanabilirsiniz.Turkcell hesabım  uygulamasını indirerek sizler de Bip Salla kazan ile bir çok hediye alabilirsiniz.

Ayarlamaları yukarıdaki gibi yaptıktan sonra mobil erişiminizi kapatmalısınız. Sonrasında tekrar mobil erişimi açmalısınız. Bu aşamadan sonra tekrar tekrar bedava internet kazandığınızı göreceksiniz. Bütün bu bilgiler ışığında söz konusu hileleri yaptığınızda Turkcell firmasının bu hileleri tespit etme olasılığı her zaman bulunmaktadır. Sizler için Turkcell in sunduğu salla kazan bedava internet hakkında (hilesi) dahil tüm detayları vermeye çalıştık. Kafanıza takılan soruları buradan bizlere sorar iseniz sizlere yardımcı olacağızdır.


6 Yorumlar
 1. turkcell diyor

  türkcell bedava internet konusunda salla kazan ile en detaylı bilgiyi vermişssiniz tesekkur ederim

 2. Hileci diyor

  Dediklerinizin hepsini yaptım sonunda başardım çok tskler yapaybilgi siteniz yeni Ama çok yardımcı oluyor

  1. prenses diyor

   Bnde yptim ama olmadı

 3. günler diyor

  salla kazan ıcın günleri de belirtirsenız cok ama cok ıyı olacak ustat

 4. YONİSSİMO diyor

  Maddi anlamda zor durumda olan gençlerin türkcell salla kazan hilesi nasıl yapılır sorularına cevap olmuş. Bedava internet çok hoş olur tabi 🙂

 5. Yns diyor

  Turkcell salla kazan hilesi merak edilen bir konudur eminim. Teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.