Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır?

0 789

Vodafone aran kazan nasıl yapılır? Bunun için abone olan vodafone üyelerinin SMS ile CEPARAN yazıp 7000’e göndermeleri gerekmektedir.

Günümüz teknolojisi sayesinde artık telefon görüşmelerimizi çok kolay gerçekleştirebiliyoruz. Sahip olduğumuz akıllı telefonlar ve bağlandığımız gsm operatörleri sayesinde sevdiklerimizle iletişim kurmak artık çok kolay. Türkiye’de mevcut bulunan pek çok gsm operatörü arasında en çok tercih edilenlerden biri ise vodafone olmaktadır. Avantajlı, hesaplı ve çok kazandıran paketleri ile vodafone, çok sayıda kullanıcıya hizmet etmektedir. Peki, bu hizmetlerinden en çok kazandıranı hangisi? İşte bu sorunun cevabı için sizlere vodafone aran kazan nasıl yapılır? kampanyasından bahsetmek istiyoruz.

Vodafone Aran Kazan Nedir?

Vodafone aran kazan nedir? İşte bu sorunun cevabı sizi çok kolay bir işleme yönlendiriyor. Öncelikle Vodafone’a kayıtlı bir hat kullanıyor olmalısınız. Bu operatöre kayıtlı hattınızdan göndereceğiniz sms yoluyla kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Peki, kısa mesajı hangi numaraya göndereceğiz? Telefonunuzdan kısa mesaj bölümünü açıp ABONE yazarak 7506 mesaj göndermelisiniz. Bu ücretsiz mesaj aracılığıyla tamamen ücretsiz bir şekilde kampanya başlangıcınız gerçekleştirilmektedir.

Vodafone Aran Kazan kampanyası

Vodafone Aran Kazan Kampanyasının İçeriği Nedir?

Bu sorunun cevabı ise sizi derhal kampanyaya abone olma konusunda heyecanlandıracak. Çünkü Vodafone aran kazan kampanyası sayesinde aradıkça ve arandıkça bedava konuşma hakkı kazandığınızı göreceksiniz. Telefon görüşmesi yaparak nasıl konuşma hakkı kazanabiliriz? Çok kolay. Yaptığınız her 10 dakikalık telefon görüşmesi sayesinde hattınıza 50 kuruş miktarında bir güncel bakiye yüklenecektir. Bu bakiyeler aylık olarak yüklenip aynı ay içerisinde harcanması zorunluluğu olan bakiyelerdir. Çok sık telefon görüşmesi yapıyorsanız tam da ihtiyacınız olan bir kampanya sizlere sunulmuş durumda.

Vodafone Aran Kazan Kampanyasının Bedeli Nedir?

Pek çok operatörde var olanın aksine vodafone aran kazan kampanyasına katılım koşulu olarak çok cüzi bir miktar belirlemiştir. Vodafone aran kazan kampanyası her ay yalnızca 0,80 kuruş gibi ufak bir bedel karşılığında hattınıza tanımlanmaktadır. Peki, bu kampanyayı kullanmaktan vazgeçebiliyor muyuz? Elbette bu da mümkündür. Yine başlangıçta olduğu gibi bir kısa mesaj ile kampanyanın iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünü açıp İPTAL CEPARAN yazarak 7000 e gönderebilirsiniz. İptal için göndereceğiniz mesajın da ücretlendirilmesi gibi bir durum yoktur. Yanı sıra vodafone müşteri hizmetlerine arama yaparak da bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone Aran Kazan Kampanyasının Koşulları Nelerdir?

Şimdi bu avantajlı vodafone aran kazan kampanyasından yararlanabilmeniz için gereken bazı koşullardan bahsedelim.

  • İlk olarak kesinlikle kullandığınız gsm operatörü vodafone olmalıdır.
  • Hattınızı birkaç yıldan fazla bir süredir aktif olarak kullanıyor olmalısınız.
  • Kampanyaya katıldığınız andan itibaren iptal işlemi için gerekenleri yapmadığınız sürece her ay yenilenmeye devam edecektir.
  • Her ay düzenli bir şekilde 0,80 kuruş ödeme hattınızdan kampanya kullanımına dair kesilecektir.
  • Kampanya süresi boyunca kazandığınız konuşma haklarını başka bir numaraya devretmeniz mümkün olmamaktadır.
  • Yine kampanya süresince kazandığınız ekstra konuşma hakları yalnızca bir ay için geçerlidir ve bir sonraki aya devretmesi mümkün olmamaktadır.
  • Kampanya sayesinde kazanacağınız haklar içinb telefon görüşmelerinizin süresi kesintisiz olarak en az 10 dakika sürmelidir.
  • Bu kampanyadan vodafone hattını kullanan tüm müşteriler rahatlıkla faydalanabilirler.
  • Bir ay içerisinde kampanya aracılığıyla kazanabileceğiniz maksimum konuşma hakkı 6 lira ile sınırlandırılmıştır.

Vodafone Aran Kazan Kampanyasından Kazanılan Hakların Sorgulanması Nasıl Gerçekleştirilir?

bu sorumuzun cevabı da size yine oldukça basit gerçekleştirilen bir işleme yönlendiriyor. Vodafone aran kazan kampanyası sayesinde kazandığınız haklarınızı sorgulamak için iki adet alternatifiniz var. Peki, bunlar nelerdir? İlk olarak tıpkı kampanya başlangıcında olduğu gibi sms yöntemini tarif edelim. Telefonunuzdan kısa mesaj bölümünü açmalısınız. SORGU CEPARAN yazarak 7000 e bu mesajı göndermelisiniz. Kazandığınız ve kullanım hakkınız olan bütün bakiyeyi size yine ücretsiz bir sms ile göndererek bilgilendirme yapılacaktır. İkinci bir yöntem ise vodafone müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. Vodafone müşteri hizmetleri çalışanlarının özverili tutum ve tavırları ile kaliteli bir telefon görüşmesi yapabilir ve işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Vodafone Aran Kazan Kampanyasını Neden Kullanmalıyım?

Bazılarımız çalıştığımız iş dolayısıyla oldukça gün içerisinde çok sayıda telefon görüşmesi yapmak durumunda kalabiliyoruz. Yahut sevdiklerimizden uzak bir şehirde yaşıyorsak telefonla da olsa seslerini duymak, hasret gidermek ve derdimizi paylaşmak istiyoruz. Yine günümüzün en acı gerçeklerinde biri olan salgın hastalık durumlarında sosyal mesafeyi korumak adına yakınlarımızla fiziksel teması bırakmamız gerekiyor. Bu durumda ise telefon görüşmeleri hayatımızı kolaylaştırıyor. Hâli hazırda vodafone aran kazan kampanyası böyle süreçler için ilaç niteliği taşımaktadır. Hem daha çok konuşup hem de daha fazla konuşma hakkı kazanmamızı sağlayan bu operatör, müşteri ihtiyaçlarına odaklı tutumuyla takdir toplamaya devam ediyor.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.