Turkcell Bedava İnternet (2020) Kampanyaları

6 40.451

Turkcell bedava internet, faturalı faturasız hat kullananlar için 2020 en güncel ve en uygun paketler Turkcell bedava internet kampanyaları makalemizde.

Eski zamanda internet hayatımıza bu kadar girmemişti. Hal böyleyken, teknoloji de bu kadar gelişmemişti. Teknolojinin giderek gelişmesi ve değişmesiyle beraber internet de son yılların en çok tercih edilen şeylerinden biri olmuştur. Eskiden operatörlerde dakika veya sms in fazla olmasını isterken şimdilerde internetin fazla olmasını istiyoruz. İnternet, yemek yemek, su içmek gibi bir ihtiyaç haline geldi.

Geçmişten günümüze değin en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyalarından yararlanmak oldukça basit. Turkcell Bedava İnternet Yazıp 2222’e mesaj attığınızda cebinize internet gelecektir. Gelin beraber detaylarını inceleyelim.

Turkcell Bedava İnternet 2020

Bedava İnternet mi olurmuş? Hadi canım siz de dalga geçmeyin. Dediğinizi duyar gibiyim. Olurmuş demeyin. Oluyor. Geçmişten günümüze en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell, bedava internet avantajlarıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Hemen her yıl bol bol ücretsiz hediye internet dağıtımıyla bilinen Turkcell bu yıl da çeşitli kampanyalarla karşımıza çıkmaktadır. Milyonlarca faturalı ve faturasız hat sahipleri için internet hediye eden operatörümüzün, kampanyalarından yararlanmak çok basit. Bazen bir sms vasıtasıyla bazen de uygulamayla elde edeceğiniz bedava internet ile siz de keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Hem faturalı hem de faturasız aboneler tarafından ücretsiz internet kullanılabilmektedir. Güncel kampanyalar hakkında bilgi edinmek için bizi takipte kalabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları tarafından bazen internetimiz, tarifemiz yenilenmeden bitebilmektedir. Bu gibi durumlarda yapacağımız şey bellidir. Ya ek paket alacağız ya da güncel kampanyalardan faydalanarak bedava internet sahibi olmanız gerekiyor.

Eğer sizinde internet paketiniz fatura kesim tarihinizden önce bitiyorsa ya da aylık paketiniz yenilenmeden bittiyse sizler için hazırladığımız Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. 2020 yılında da diğer operatörlere göre güncel kampanyalar düzenleyerek müşterilerine kesintisiz hizmet sundu.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar arasında en çok bilinen uygulama Bip diyebiliriz. Elbette farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Biz bu uygulamalar hakkında sizlere bilgi verelim.

 • Bip,
 • Salla Kazan,
 • Bizce,
 • Hediye Havuzu,
 • Hediye Yarışı,
 • Dergilik,
 • Dijital Operatör

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları (2020)

Tüm Turkcell kullanan kişiler tarafından bedava internet kampanyaları zaman zaman araştırılmaktadır. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir? diye merak ediyorsanız eğer sizlere bazı kampanyalardan bahsetmek istiyoruz.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

Rahat Tarife kullanan Turkcell kullanıcıları tarafından kazanılan bu kampanya sayesinde paketinize ek 1 GB internet gelmektedir.

Kim 1 GB Bedava İnternet İster?

BİP Uygulamasında gerçekleştirilen Kim 1 GB İster oyununu siz de oynayarak bedava 1 GB İnternet elde edebilirsiniz.

BİP Uygulamasının Bil Kazan kanalını takip ederek de 1 GB İnternet kazanabilirsiniz.

Salla Kazan

Dijital operatör üzerinden her haftanın belirli bir günü salla kazan işlemini gerçekleştirerek bedava internet ya da farklı paketler kazanabilirsiniz. Hediye 1 GB İnternet, SMS ya da sosyal medya internet paketi kazandıran Salla Kazan sayesinde siz de kesintisiz internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Eskiden telefonlar sayılır kişilerde olurdu ve yalnızca evlerde bulunurdu. Yıllar geçip de teknoloji geliştikten sonra telefonlar ceplerimize girmeye başladı. İlk zamanlarda olan tuşlu telefonları hatırlar mısınız? Ceplerimizde taşımaz, kılıfa koyardık… O kadar saklardık ki… Aman zarar gelmesin diye gözümüzden sakınırdık. Şimdi o telefonlardan eser yok. Telefonlar hem daha hafif hem de daha kullanışlı hale geldi.

Telefon üzerinden internete girmek isteyen kişiler için operatörler tarafından sunulan internet paketleri önem arz etmektedir. İnternet paketiniz kalmadığı zaman TL’leriniz çabuk biter ya da faturanız beklenenden fazla gelebilir. Bundan dolayı böyle olumsuzluklar yaşanmaması için Turkcell Bedava İnternet Hilesi ile sizlere yardımcı olacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanmak için Salla Kazan uygulamasını kullanabilirsiniz. Salla Kazan Uygulamasını kullandığınızda internet dışında dakika ve SMS Paketleri de kazanma şansınız bulunmaktadır.

Dijital Operatörüm uygulaması üzerinden Salla Kazan uygulamasını açtıktan sonra telefonunuzu bir sağa bir sola sallayın. Bu şekilde de bedava internet kazanma ihtimaliniz artacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Özellikle SIM kartını değiştiren kişiler, SIM Kartta bulunan şifreyi göndererek 10 GB Hediye internet kazanmakta. SIM Kartını kaybetmiş olan ya da kartını değiştirmek isteyen kişiler bu kampanyadan yararlanabilmektedirler. Kampanyadan yararlanmak için ENHIZLI Yaz Boşluk Bırak Promosyon Şifresini Yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Özellikle gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bedava internet kazanma yollarından biri de operadır. Cep telefonunda kullanışlı olması sebebiyle, bedava internet paketleri yayınlamaya başladılar. Opera mini kullanarak bedava internet kazanmak için:

Ayarlar>Mobil Ağlar> Erişim Noktası kısmına giriniz. Erişim noktasına girdikten sonra Turkcell Wap ayarlarını değiştirmeniz lazım.

Turcell Wap
 • İsim: Turkcell
 • APN: wap
 • Proxy: “212.252.234.168”
 • Bağlantı noktası: “8080”
 • Kullanıcı adı: turkcell
 • Şifre: turkcell
 • Sunucu: http://m.turkcell.com.tr
 • MMSC: Ayarlanmadı
 • MMS prox’si: Ayarlanmadı.
 • MMS bağlantı noktası: Ayarlanmadı.
 • MCC: 286
 • MNC: 01
 • Kimlik doğrulama türü: Yok
 • APN türü: Default

Turkcell İnternet Kazanma

Turkcell kullanıcılarına, uzun zamandır ücretsiz internet paketleri sunmaktadır. Hediye internet veren paketleri siz de edinerek kesintisiz internet kullanabilirsiniz. Her daim müşterisine önem veren ve önemli günlerde bedava internet kampanyası ile kesintisiz internet keyfini sunan operatör, hem faturalı hem de faturasız kullanıcıları için ayrı ayrı hediye paketleri sunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Platinum kullanan kullanıcılara her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

Turkcell GNÇ Çatlar kampanyasına dahil olarak hediye internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Turkcell İnternet Kazanma kampanyasına katılmak için Turkcell GNC’li olmanız gerekiyor. Bununla beraber Turkcell GNC Uygulamasına giriş yaparak buradaki ÇATLAT kısmından çeşitli hediye paketlerine sahip olabilirsiniz. Eğer isterseniz bu kampanyadan haftanın belirli günlerinde 2 defa faydalanabilir.

Paycell uygulamasını indiren Turkcell abonelerine operatör tarafından aylık 1 GB Bedava internet paketi verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için siz de hemen Paycell indirin.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Yukarıdaki kampanyalardan herhangi birine dahil oldunuz ve internet paketi kazandınız. Bu internet paketinin size fazla geldiğini düşünüyorsunuz. İnternet paketinizi başkasına gönderebileceğinizi biliyor muydunuz? Turkcell Hediye İnternet Gönderme işlemi sayesinde siz de sevdiğiniz Turkcelli arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell, tüm kullanıcılarına her geçen gün farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. BİP uygulaması üzerinden de Turkcell BİP Bedava İnternet kampanyaları en çok tercih edilen kampanyalar arasında yer almaktadır. BİP uygulaması vasıtasıyla sevdiklerimizle mesajlaşabildiğimiz gibi arama yaparak da paketinizde aşım ücreti gibi sorunu yaşamazsınız. Üstelik kazanacağınız bedava internet sayesinde de kesintisiz internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Bedava İnternet kazanmak için yapmanız gereken şey çok basit. BİP uygulamasını telefonunuza indirerek, uygulama üzerinden bol bol mesajlaşın. Mesajlaşmaya başlamanızla beraber belirli bir kullanım sonrası bedava internet paketinizi almış olacaksınız. Eğer BİP uygulamasını ilk kez telefonunuza indirecekseniz, Turkcell size 1 GB BİP Bedava internet paketi sunacaktır.

BİP Uygulamasını yeni kullanmaya başladıysanız eğer 1 GB interneti kazanmak için ARTI 1GB BİP Yazarak 2222 ye SMS göndermeniz durumunda hattınıza 1 GB Bip İnterneti tanımlanmış olur.

BİP Bedava İnternet Veren Kampanyalar

BİP Uygulaması üzerinden internet kazanmak için bazı kampanyalara da dahil olabilirsiniz. BİP Bedava İnternet Veren Kampanyalar konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Sen yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

BİP De yer alan #senyapdiye kanalını takip ettiğiniz takdirde 6 hafta boyunca hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları toplam 40 GB BİP Bedava İnternet kazanabilmektedir. Kampanya kapsamında her hafta farklı bir uygulamaya katılacak, eğlenirken internet de kazanacaksınız. Size verilen görevleri yerine getirdiğiniz takdirde GB’ları ikiye bile katlayabilirsiniz.

BİP Yıldızları

Turkcelli olan kişiler BİP uygulaması üzerinden mesajlaştıkça kazanmak ister misiniz? Her ay mesaj kullanım yoğunluğuna bakarak BİP Yıldızları belirlenmekte ve ona göre de internet hediyeleri verilmektedir. Belirlenen süre içerisinde 2 GB BİP Bedava İnternet hediye edilmekte. Size verilen 500, 1000, 1500 ve 3000 mesaj hedeflerinden herhangi bir hedefe ulaşarak haftalık size verilen interneti kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell kullanıcıları tarafından yeni kampanyalar oldukça ilgi çekmektedir. Yıl olmuş 2020, hala bedava internet mi olur canım… diyen biriyseniz eğer sizlere Turkcell Bedava İnternet Paketleri konusunda bilgi vereceğiz. İnternette bol zaman geçirmeyi seven kişilerin oldukça rağbet göstereceği bedava internet paketlerinin arasında 5 GB Ücretsiz internet bile kazanma şansınız bulunmakta.

Turkcell Yeni Hat Tanışma Hediyesi

Güncel kampanyalardan sizlere bilgi vermek istiyoruz. Turkcell hat kullanmasını artırmak için yeni hat alan abonelere 5 GB hediye internet verilmekte. Bu kampanyadan faydalanmak için HAT HEDIYESİ 5GB Yazıp 2020’ye mesaj yollamanız gerekiyor. Böylelikle yapacağınız 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 3 ay boyunca geçerli 5 GB Bedava İnternet kazanma şansınız bulunmakta.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası sayesinde internet siteleri üzerinden ya da sosyal medya üzerinden 1 GB ve 2 GB internet kazanma şansınız olabilir. Reklamlara tıkladığınızda karşınıza çıkan emocanlardan birine tıklayarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell dijital operatör uygulaması sayesinde siz de 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

İle Özel Fırsat Kampanyası

Son 3 ay içerisinde Adana, Afyon, Balıkesir, Bursa, Edirne, İzmir, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Sakarya, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Mersin, Gaziantep’den yeni Turkcell hat almış olan ve numarasını Turkcell’e taşıyan kişilerin yararlanabileceği İle Özel Fırsat Kampanyası sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz.

ILFATURASIZ 2GB ya da ILFATURASIZ 1000DK yazarak 2200’a ilk bir ay içerisinde mesaj göndererek bedava internet ve dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası kadınlara özel olarak hazırlanmış kampanyalardandır. Turkcell Bizce uygulamasını kullandığınız takdirde bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey uygulamaya her gün giriş yapmak.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası, operatörün ilk yaptığı kampanyalardan biri olmakta. Bu kampanyadan yararlanmak için FIRSATGB Yazıp 2200’a mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava 1 GB ve 5 GB İnternet

Turkcell Hediye Havuzu sayesinde 1 GB ve 5 GB internet kazanabilirsiniz. Dijital Operatör uygulaması üzerinden Hediye Havuzuna giriş yaptığınız takdirde 1 GB Hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu hediyeyi sevdiğinize gönderebilir ya da siz kullanabilirsiniz.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kampanyası

Yalnızca bireysel faturasız hat kullanıcılarına ait olan bu kampanya dahilinde 1 ay geçerli olmak şartıyla 1 GB internet kazanabilirsiniz. Uçuran 4 GB, Uçuran 6 GB, Uçuran 8 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB Plus ya da Uçuran 10 GB Plus paketlerinden birini alarak siz de kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell her gole 100 MB bedava internet veriyor. Sizin belirlediğiniz takımların maçlarına atılan her gole karşılık olarak 100 MB internet kezanabilirsiniz. Kısaca size ne kadar çok gol o kadar fazla bedava internet diyoruz başka bir şey demiyoruz…

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması 500 MB Bedava İnternet

Tuttuğunuz takıma özel hazırlanan goller cepte uygulaması sayesinde telefonunuza indirdiğinizde anında 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı Verene Bedava 5 GB İnternet

Bireysel hat sahiplerinin faydalanacağı bu kampanya sayesinde otomatik ödeme talimatı verdiğinizde 5 GB Ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için hemen otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Dergilik 1 GB Bedava İnternet Paketi

Eğer Dergilik Uygulaması’na hiç bir şekilde girmediyseniz ya da ilk kez kullanacaksanız 1 hafta geçerli olan 1 GB bedava interneti kullanabilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz anda hattınıza yüklenen interneti 1 hafta içerisinde harcayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahiplerine yönelik olarak yapılan bedava internet kampanyalarını belirli dönemlerde güncellemektedir. Yukarıda verilen Turkcell bedava internet kampanyalarını siz de uygulayarak bedava internet kazanıp, kesintisiz harcayabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz İnternet Paylaşma

Siz internet kullanmayı çok seviyorsunuz, fazlasınca da işinize yarıyor ama yanınızdaki arkadaşınızın interneti bitti. Ve internete ihtiyacı var. O zaman imdadına siz yetişeceksiniz. Turkcell Ücretsiz İnternet Paylaşma yaparken önceden ücret ödeniyordu. Şimdilerde öyle değil. Paylaşım tamamen ücretsiz. Kişisel erişim noktası veya hotspot olarak adlandırılan özellik sayesinde, başka cihazlarla paylaşacak ve onların da internet kullanmasını sağlayacaksınız. Siz değerli Turkcell operatörü kullanıcıları için elimizden geldikçe Turkcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Dikkatinizi Çekebilir: Vodafone Bedava DakikaBimcell Bedava internet

 


6 Yorumlar
 1. Ziyaretçi diyor

  Turkcell bedava internet kampanyaları arayıp duran gençler için çok güzel çözüm yolları

 2. Turkcell diyor

  Harbiden bu bilgiyi paylaşan kim ise ellerine sağlık mevcut Turkcell kullanıcısıyım bahsedilen tüm paketler ile bedava internet oluyor

 3. Yns diyor

  Turkcell bedava internet kampanyaları çok tutuluyor sanırı. Bu sitede güzel açıklamalara yer verilmiş teşekkürler

 4. fatih uzk diyor

  ben böyle güzel anlatılan bir makale daha görmedim gayet başarılı bir anlatım sunulmuştur. Elinize sağlık teşekkürler.

 5. Gokhan diyor

  Gercekten kodların hepside işe yarıyor helal olsun

 6. Mikail diyor

  Ben de internete bayılırım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.