21 Mayıs Hangi Burç? (Merak Edinler) Burada!

0 481

21 Mayıs günü doğanlar, İkizler burcudur. Oldukça kibar ve anlayışlı tavrı ile dikkatleri çeken ikizler burcunun en sevilen renkleri de turuncudur. 

İnsanlar sizin kişiliğinizi cömertlik ve uyumla ilişkilendiriyor çünkü 21 Mayıs’ta doğdunuz.

Çok meşgul bir insan olmasına rağmen, her zaman birkaç dakikasını başkalarına ayırabilen bir yapınız vardır. Ayrıca oldukça kibarsınızdır. Başkalarına hitap ederken güzel sözler kullanmayı seviyorsunuz.

21 Mayıs’ta doğanlar İkizler burcuna aitsiniz. Astrolojik sembolünüz İkizler. Bu sembol, 21 Mayıs ile 21 Haziran arasında doğanlar için geçerlidir.

İkizler burcu; şefkatin, iletişimin ve dualitenin sembolüdür. Merkür gezegeni hayatınızda hayati bir rol oynar. Size sebat, entelektüellik ve tutarlılık gibi nitelikler verir.

Ana kılavuz unsuru havadır. Bu element, yaşamınızın doğasını geliştirmek için Toprak, Ateş ve Su ile yakın bir şekilde çalışır.

21 Mayıs Doğumluların Astrolojik Haritası

21 Mayıs’ta Zodyak halkı Boğa-İkizler zirvesindedir. Biz buna enerjinin zirvesi diyoruz. Bu zirveye iki gezegen, Venüs ve Merkür hâkimdir. Venüs gezegeni Boğa’yı yönetirken, Merkür İkizler tarafınızı yönetir.

Bu cennetsel bedenlerden birçok olağanüstü nitelik alırsınız. Venüs’ten tutku, nezaket, romantizm ve dikkat gibi nitelikler alırsınız. Bu nitelikler ilişkilerinizi geliştirir. Merkür gezegeni size eğitiminizi ve kariyerinizi ilerletmeniz için ihtiyacınız olan enerjiyi verir. Size kararlılık, endüstri, hırs ve coşku gücü verir. Bu, hayatta çok şey başarmanıza izin verir. Enerjinin zirvesi, finansal yeterliliğe sahip olmasına izin verdi. Farklı madeni paralarla kendinizi evinizde hissedersiniz. Kızlar Soruyor Sitesinde oldukça bu burç hakkında yorumlarıda bulabilirsiniz.

İkizler Burcunda Sağlık

Astrolojik haritanız, doğru enerji türüne sahip olduğunuzu gösterir. Bununla birlikte, kendinizi akciğerler, kaburgalar ve omzunuzun yaralanmasına karşı korumalısınız. İkizler burcu olarak, vücudunuzun bu kısımlarının yaralanmasına yatkınsınız.

İkizler Burcunda Aşk ve Uyumluluk

21 Mayıs’taki burcunu yaşayanlar çok beceriklidir. Birini sevdiğinizde, kalbini kazanana kadar asla durmazsınız. Bunu başarmak için sözlü ve sözlü olmayan iletişim ipuçlarınızı kullanmakta ustasınız.

Aşık olduğun zaman pek çok numaran var. Böyle olunca da partnerini sürekli şaşırtıyor. Sevgilini bir sonraki hareketini tahmin etmeye devam et. Bu, ilişkinize büyük bir pozitif enerji enjekte eder.

Kendi çekiciliğinizin ve çekiciliğinizin çok farkındasınız. Bu, istikrarsız ilişkilere yol açma eğilimindedir. Tuhaf bir düzenlilikle aşık olur ve aşık olursun. Bu sizi ve eşinizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özgürlük aşığı olarak, partnerinize yeterince yer vermeye çalışıyorsunuz. Belli bir bağımsızlıkla faaliyet göstermelerini sağlar. Elbette siz de onlardan aynısını istiyorsunuz.

Yıldızlar, hayatınızın bir noktasında bir aile kuracağınızı gösteriyor. Bu olduğunda, eşiniz ve çocuklarınız için ideal bir ortam yaratmak için yaratıcılığınızı kullanacaksınız. Harika çocukların olması muhtemeldir. Ayrıca eşiniz de desteğiniz ve sevginizden mutlu olacaktır.

İkizler olarak, öngörülemeyen, aktif ve yaratıcı ortak için yumuşak bir noktaya sahipsiniz. Burada Terazi, Kova ve Yay burçları altında doğan bir kişiye bakıyoruz. Bu burç sahipleriyle birçok ortak yönünüz var. Bu, son derece uyumlu olduğunuz anlamına gelir. Bu nedenle, karşılıklı yarar sağlayan bir ilişki kurabilirsiniz. Partneriniz 5, 6, 10, 17, 18, 21, 24, 27 ve 30. günlerde doğmuşsa bu daha doğru bir seçim olacaktır.

Küçük Bir Uyarı!

Gezegensel hizalanma, Boğa burcu altında doğan bir kişiyle daha az uyumlu olduğunuzu gösterir. Hayata bakış açınız taban tabana zıttır. Bu nedenle, onlarla kurduğunuz ilişkiler çok çalkantılı olacak. Bunu yapmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sizi bu konuda uyardığımızı bilmelisiniz!

21 Mayıs Doğan Kişilerin Özellikleri 

 • 21 Mayıs Zodyak halkı sadece şefkatli değil, aynı zamanda metodik ve büyüleyici. Yeteneklerinizin çoğu yüzeyin altında yatıyor. İnsanların gerçek yeteneklerini anlamaları bir ihtiyaç ortaya çıkana kadar olmaz. Sen hevesli bir öğrencisin. Hayatınız boyunca olabildiğince çok bilgi edinme arzunuz var. Bunda, gelenekselden sapma eğilimindesiniz. Aksine, hayatın en özel yönlerine yöneliyorsunuz.
 • İnsanlar sizin çok uyumlu olduğunuz gerçeğine saygı duyuyorlar. Bu, herhangi bir ortamda çalışabileceği anlamına gelir. Ayrıca herhangi bir kıyafete de sığabilirsiniz. Bu sayede ufkunuzun ötesine geçebilirsiniz. Ancak üzerinde çalışmanız gereken birkaç kusuru vardır. Bu kusurların ilerlemenizi engelleme potansiyeli vardır.
 • Örneğin, belirli kilometre taşlarını kaçırdığınızda pes etme eğilimindesiniz. Büyük resmi göremezsiniz, bunun yerine başarısızlığınıza daha fazla odaklanmayı seçersiniz. Direniş sanatını öğrenmelisiniz. Seni uzaklara götürecek! Ayrıca, aynı anda çok fazla göreve odaklanırsınız. Şimdi hırslı olmak fena değil. Ancak, çok fazla projeye odaklandığınızda, hiçbirinde mükemmelliğe ulaşamazsınız.
 • Sonuç olarak, her iki dünyayı da deneyimlemiş olmanın avantajına sahipsiniz. Parayı idare etmekte iyisin. Ayrıca eğlenmeyi seviyorsun. Bu kombinasyon, muazzam başarı ve macera seviyelerine ulaşmanızı sağlayacaktır.

21 Mayıs’ta doğan ünlüler

21 Mayıs doğum gününü çeşitli ünlülerle paylaşıyorsunuz. İşte bunlardan beşi:

 • Aurelia Cotta, MÖ 120 doğumlu – Gaius Julius Caesar’ın Annesi
 • Albrecht Durer, 1472 doğumlu – Alman matematikçi, grafiker ve ressam
 • Mary Robinson, 1944 doğumlu, İrlandalı avukat ve politikacı
 • Indy de Vroome, 1996 doğumlu – Hollandalı tenisçi
 • Victoria Petryk, 1997 doğumlu – Ukraynalı şarkıcı-söz yazarı
 • Saygın Sosyal 1982 doğumlu- Aktör, oyuncu
 • Ferhan Tülmen- 1988 doğumlu-TV sunucusu

21 Mayıs’ta Doğan İnsanların Ortak Özellikleri

21 Mayıs’ta Zodyak halkı İkizler burcunun 1. dekanındadır. Bu dekan, 21 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri ​​arasında doğanlara aittir. Merkür gezegeni bu dekan da temel bir rol oynar. Yaratıcılık, coşku ve tutku gibi yıldız özelliklerini sergilemenizi sağlar. Bunlar İkizler burcunun en olumlu özellikleridir. Yaratıcılık, en güçlü kalitenizdir. Hayattan sonuna kadar keyif almanızı sağlar. Bunun nedeni, zeka ve macera duygusunu kaynaştıra bilmenizdir. Bu nedenle, her duruma yeni bir çift gözle bakabilirsiniz.

Hem Boğa hem de İkizler ana özelliklerinizi etkiler. Boğa’dan pratiklik ve istikrar alırsınız. Öte yandan İkizler, kişiliğinizin macera arayan, eğlence arayan ve heyecan arayan yönlerinden sorumludur. Doğum gününüz sezgi, yaratıcılık, pratiklik ve güzel söz gibi niteliklerle eş anlamlıdır. Toplumunuzu olumlu yönde değiştirmek için bu nitelikleri kullanın.

21 Mayıs Doğumluların Kariyerleri Nasıldır?

21 Mayıs doğumluların iş hayatı nasıldır?

Sen çok iyi bir iletişimcisin. İnsanları kendi bakış açınızı görmeye ikna etmek için becerilerinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca, aktif ve eğlence arayan bir insansınız. İkna içeren bir işte ihtiyacınız olan özellikler bunlardır. Satış, pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarında mükemmelleşebilirsiniz.

21 Mayıs Doğumluların Uğurlu Rengi Nedir?

Turuncu, 21 Mayıs’ta doğan insanların büyülü rengidir. Bu renk sıcaklığı ve doğrulamayı temsil eder. Kişiliğinizi yansıtın. Pozitifsin, sıcaksın ve muazzam bir pozitiflik duygunuz var.

Şanslı sayılarınız: 7, 13, 21, 22, 39, 41 ve 70.

Ayrıca son zamanlar Tiktok sosyal medya üzerinde oldukça geniş bir kitleye sahip olan Özgür Deniz Cellat‘da İkizler burcudur.

 

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.