Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? (Güncel)

1 1.023

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Sizler için en güncel 2020 Vodafone bedava dakika kampanyaları hakkında tüm bilgileri vermeye çalıştık. 

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Sizler için en güncel 2020 Vodafone bedava dakika kampanyaları hakkında tüm bilgileri vermeye çalıştık. Vodafone müşterilerine bir çok avantajlı paket tarifleri sunmaktadır. Özellikle internet ve dakika konusunda hem avantajlı tarifleri olabildiği gibi hem de hediyeleri olmaktadır. Vodafone bedava dakika nasıl yapılır sorusunun birden fazla yöntemi olabilmektedir. Abonelerinin memnuniyeti için devamlı çalışan Vodafone sık sık bedava dakika ve internet hediyesi sağlamaktadır.  Dakikaya çok ihtiyaç duyan ve bunun için Vodafone tercih eden aboneleri için yılın her dönemi kampanyalar ve hediyeler veren Vodafone bu sayede abone kaybetmeyip her geçen gün daha fazla abone kazanabiliyor.

Vodafone Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?

vodafone hediye dakika nasıl kazanılır

Vodafone Hediye Dakika nasıl kazanılır? Vodafone tarafından hediye dakika etkinliklerinden haberdar olabilmek için kampanyaları devamlı takip etmeniz gerekmektedir. Her dönem farklı bir kullanımla kampanyalar olmaktadır. Bu kampanyalara katılırken hattınızın faturalı veya faturasız olmasının bir önemi yoktur. Vodafone bedava dakika nasıl yapılır konusunda tek şart Vodafone müşterisi olmaktır. Vodafone tarafından birden çok bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Bunlar;

 • VodafoneFreeZone Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone 100 Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone 1000 Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone 542 Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası
 • Vodafone Harca Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nelerdir

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları
 • Vodafone FreeZone Bedava Dakika Kampanyası 26 yaşından daha küçük Vodafone abonelerine yönelik bir kampanyadır. FreeZone ile genç abone kitlesini memnun etmek isteyen Vodafone tarafından özel olarak ortaya konulmuş bir kampanyadır. FreeZone Bedava Dakika Kampanyası üzerinden hediye dakika kazanmak için telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra hediyenizi alabilirsiniz. Hediye dakikanız genellikle 6 ay geçerli 250 dakika olacaktır. Ancak almak için FreeZone kayıtlı abone olmanız gerektiğini unutmayınız.
 • Vodafone 100 Bedava Dakika Kampanyası ile hediye dakika kazanmak için SMS atılması gerekmektedir. Cep telefonunuzdan EVET yazıp 3785’e SMS attığınız zaman hediye dakika hakkınız numaranıza tanımlanacak ve bunun hakkında size bir mesaj gelecektir. Vodafone 1000 Bedava Dakika Kampanyası da aynı şekilde SMS yoluyla hediye dakika kazanacağınız bir kampanyadır. Bunun için ise EVET yazıp 4000’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde SMS gönderdikten sonra hattınıza hediye dakika tanımlandığı ile ilgili bilgi mesajı gelecektir. Vodafone 542 Bedava Dakika Kampanyası da SMS üzerinden hediye dakika kazanabileceğiniz bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için 542DK yazarak 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Diğer SMS ile hediye dakika kazanılan yöntemler gibi bu kampanyada da hattınıza hediye dakika tanımlandığı bilgisi mesaj olarak gelecektir.
 • Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası diğerlerinden farklı olarak Vodafone aboneleri hatlarına TL yükledikleri zaman kazanabilecekleri bir kampanyadır. Hattınıza TL yüklemesi yaptığınız andan sonra DAKIKA yazarak 4455’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz mesajın ardından yüklediğiniz TL miktarına göre hediye dakika kazanabilirsiniz.
 • Vodafone Harca Kazan Dakika Kampanyası diğer çoğu kampanya gibi SMS ile katılmanız gereken bir kampanyadır. Bu kampanya için BANANEVAR yazarak 4545’e SMS atmanız gerekir.  Gönderdiğiniz mesajın ardından harcamanıza göre hediye dakikanız hattınıza tanımlanacaktır. Vodafone her 30 TL harcamaya 100 dakika bedava konuşma hediye sağlamaktadır. Bütün kampanyalara katılmak için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Vodafone Kalan Kullanım

Vodafone bedava dakika nasıl yapılır sorusundan sonra en çok karşılaşılan soru kalan kullanımları öğrenmek olacaktır. Kalan kullanımları öğrenmek için ilk yöntem müşteri hizmetlerini aramak olacaktır. 542 veya 0542 542 0000 numarasını arayarak size verilen direktifler ile kalan kullanımlarınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Vodafone Kalan Kullanım

Bir diğer yöntem ise SMS ile bilgi almak olacaktır. Tüm kullanımlarınızı görmek için OZET yazıp 7000’e SMS atarak kalan tüm kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde TL yazıp 7000’e göndererek kalan TL miktarı, DK yazıp 7000’e göndererek kalan dakika hakkınız, SMS yazıp 7000’e göndererek kalan SMS hakkını ve internet için de INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndererek kalan internet hakkınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza kurarak kalan kullanımlarınızı, geçmiş faturalarınızı görebilirsiniz. Aynı şekilde fatura ödeme talimatı ekleyerek otomatik ödeme sağlayabilirsiniz. Vodafone bedava dakika nasıl yapılır konusunda da en kullanışlı yöntem olan Yanımda uygulaması üzerinden avantajları ve kişisel fırsatları öğrenebilirsiniz. Her hafta size sunulan çark ile indirimli alışveriş veya hediye kullanım kazanabilirsiniz. Faturanıza ek olarak telefon veya tablet almak için de Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek size uygun olan ödeme tarifelerini inceleyebilirsiniz.

Dikkatinizi çekebilir: Vodafone Günlük İnternet


1 yorum
 1. Bediriye diyor

  Sevdim ben

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.