Sihirbazlar Çetesi 3 Ne Zaman Çıkacak? (Tarihi)

4 9.297

Sihirbazlar çetesi 3 ne zaman çıkacak? Merakla beklenen serinin 3. filmi sorularına Lionsgate şirketi filmin vizyon tarihinin 2020 olduğunu açıkladı.

Sihirbazlar çetesi 3 ne zaman çıkacak sorusu son yıllarda dünya çapında büyük başarı elde etmiş Sihirbazlar Çetesi serisinin hayranları tarafından sıklıkla merak edilen bir soru. Siz de Sihirbazlar Çetesi serisinin sıkı hayranlarındansanız haberimizde serinin 3. filmi hakkında merak edilenlere ve serinin diğer filmleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sihirbazlar Çetesi 3 Konusu

Sihirbazlar Çetesi 3 Four Horsemen isimli bir illüzyon ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekibimiz alışılagelmiş illüzyon gösterilerinin yanı sıra yeteneklerini izleyicilerinin banka hesaplarına ulaşmak ve soygun yapmak için kullanıyor. Sihirbazlar Çetesi 3 konusu da ekibin gerçekleştirdiği soygunlar ve bu süreçte yaşananlar üzerine yoğunlaşıyor. 2013 yılında vizyona giren ve iyi bir gişe başarısı elde eden filmin bir seri olmasına karar verildi ve 2016 da vizyona giren ikinci filmin ardından serinin çalışmaları sürdürüldü.

Sihirbazlar Çetesi 3 Çıktı Mı?

Sihirbazlar Çetesi 3 Çıktı mı

2013’te vizyona giren ilk filmin ardından gelen gişe başarısı yapımcılar tarafından filmin bir seri haline dönüştürülmesinin önünü açtı. 2016 yılında vizyona giren ikinci filmle beraber kendine hatırı sayılır bir izleyici kitlesi edinen serinin 3. film çalışmaları da devam ediyor. Bu noktada serinin hayranları tarafından Sihirbazlar Çetesi 3 çıktı mı sorusu sürekli merak konusu. Yapımcılar tarafından yapılan açıklamalara göre hazırlıkları devam eden serinin son filmi 2020 yılında gösterime girecek.

Sihirbazlar Çetesi 3 Oyuncuları

sihirbazlar çetesi 3 oyuncuları

Sihirbazlar Çetesi hikâye akışı ve teknik özelliklerinin yanında oyuncu kadrosu ile de göz dolduruyor. Filmin başarısında şüphesiz ki özenle seçilmiş oyuncu kadrosu da oldukça etkin. Şimdi öne çıkan Sihirbazlar Çetesi 3 oyuncuları ve canlandırdıkları karakterlere yakından bakalım.

J. Daniel Atlas

J. Daniel Atlas

J. Daniel Atlas Four Horsemen ekibinin lideri olarak karşımıza çıkıyor. Başarılı bir illüzyonist olan Atlas, karizmatik kişilik özelliği ile de insanları etkileme ve yönlendirme konusunda oldukça başarılı. Karakteri başarılı oyuncu Jesse Eisenberg canlandırıyor.

Jack Wilder

Jack Wilder

Jack Wilder ekibin önemli üyelerinden biri. Özellikle el çabukluğu yeteneği ile ön plana çıkıyor ve bu yeteneğini sıklıkla kullanıyor. Jack Wİlder karakterine Dave Franco hayat vermekte.

Merritt Mckinney

Merritt Mckinney

Merritt Mckinney, bir mentalist. Hipnoz, telepati, kehanet gibi mental yetenekleri ile insanlar üzerinde etki kurabiliyor. Bu açıdan karakterin filme derinlik katmadaki etkisi de dikkat çekiyor. Mckinney karakterini Katil Doğanlar filmindeki kültleşmiş performansıyla hafızalara kazınan Woody Harrelson canlandırıyor.

Dylan Rhodes

Dylan Rhodes

Dylan Rhodes, ekibin gerçekleştirdiği soygunları araştıran FBI ajanı. Kendisini çetenin sırrını çözüp onları yakalamaya adamış bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Karakteri özellikle Avangers serisinde canlandırdığı Hulk karakteri ile dünya çapında geniş bir hayran kitlesi edinmiş olan Mark Ruffalo canlandırıyor.

Thaddeus Bradley

Thaddeus Bradley

Thaddeus Bradley eski bir illüzyonist. Geçimini ise son zamanlarda sihir gösterilerinde yapılan hileleri ortaya çıkararak kazanıyor. Thaddeus Bradley karakterine ise birçok önemli filme imza atmış usta oyuncu Morgan Freeman hayat veriyor.

Sihirbazlar Çetesi 1 Konusu

sihirbazlar çetesi 1

Sihirbazlar Çetesi filmi Four Horseman isimli bir illüzyon ekibinin yeteneklerini banka hesaplarına erişerek soygun yapma hikayesini konu ediniyor. J. Daniel Atlas isimli başarılı bir sihirbazın liderliğini yaptığı ekip, dünyanın başka bir yerindeki banka hesabına erişerek içini boşaltabiliyor. Beyaz yakalı bir suçlunun hesabına ulaşıp buradaki paraları seyircilerin hesabına aktararak herkesi şaşırtan grup daha sonra izleyicilerinin hesaplarını ele geçirerek soygun gerçekleştiriyor. Tüm bunları izleyen FBI dedektifi Dylan Rhodes de ekibi yakalayabilmek için amansız bir mücadele veriyor. 2013 yılında vizyona giren Sihirbazlar Çetesi 1 konusu ile seyircilerden tam not alırken filmin yönetmen koltuğundaki Louis Leterrier de oldukça iyi bir iş çıkararak övgüleri topluyor.

Sihirbazlar Çetesi 2 Konusu

sihirbazlar çetesi 2

Serinin ikinci filminde bu kez yönetmen koltuğunda John M. Chu karşımıza çıkıyor. Sihirbazlar Çetesi 2 konusu itibari ile bir itibar mücadelesine dönüşüyor. Horsemen çetesi geri dönüşlerini herkese ilan eden büyük bir soygun planlıyor ve ilk filmde peşlerinde olan FBI ajanı Dylan Rhodes ile iş birliğine giderek çok zorlu bir göreve atılıyorlar. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyen ekip bu sefer kendileri için oldukça zor bir soygunla baş başa kalıyorlar. Böylelikle de sürükleyici bir seyir ortaya çıkıyor.

Sihirbazlar Çetesi 3 Hakkında Merak Edilenler

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip serinin son filmi olan Sihirbazlar Çetesi 3 hakkında merak edilenler bölümünde sizler için önemli soruları yanıtlamaya çalıştık.

 • Sihirbazlar Çetesi 3 ne zaman çıkacak? Sihirbazlar Çetesi 3 merak içerisinde beklenirken, Lionsgate şirketi  yaptığı açıklamada sevilen filmin 3.serisinin tarihinin 2020 yılı içerisinde vizyona gireceğini izleyicilerine duyurdu.
 • Sihirbazlar Çetesi 3’ün oyuncu kadrosunda kimler var? Sihirbazlar Çetesi 3’te önceki filmlerde olduğu gibi oyuncu kadrosu çoğunlukla korunuyor. Filme yeni katılacak oyuncular ise henüz açıklanmadı.
 • Sihirbazlar Çetesi 3 yönetmeni kim? Sihirbazlar Çetesi 3 filminin yönetmen koltuğunda David Gould oturuyor.
 • Sihirbazlar Çetesi 3 nerede çekildi? Sihirbazlar Çetesi serisinin çekimleri Fransa ve ABD’de gerçekleşti serinin 3. filmi için ise bilgiler sürprizini koruyor.
Sihirbazlar Çetesi 3 Fragman

Dikkatinizi Çekebilir: Sessiz Bir Yer 2 Ne Zaman


4 Yorumlar
 1. Yns diyor

  Sihirbazlar çetesi 3 ne zaman çıkacaksa çıksa iyi olur. Son senelerin en kaliteli filmleri arasında bence

 2. Arzu diyor

  Gerçekten sihirbazlar çetesi ilk iki filmi izledim çok güzeldi oyuncular da muhteşem adamın bey tam açıklandığında 3.seri ne zaman çıkacağı bizimle lütfen paylaş

 3. asumsn diyor

  Hadi ama ya afiş,fragman hepsi hazır ne zaman cıkacak ( Sihirbazlar çetesi 3) Thaddeus Bradley adamdır.

 4. şükrü diyor

  e artık çıksın şu 3 dimi 2020 demişler aha nerdeyse 2021 giricez yayınlarmısınız yada yayınlandımı ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.