Bimcell Bedava İnternet (Hediye) Kampanyaları

1 5.638

Bimcell bedava internet, ile sizlerde istediğiniz kişiye hediye internet gönderebilir ve ayrıca kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Her geçen gün müşteri sayısında artış gösteren operatörler arasında yer alan Bimcell, kullanıcı sayısını artırmak ve kullanıcılarını elde tutmak için bazı kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde kullanıcılar hem mutlu olmakta hemde tüm çevresine önermektedir. Özellikle Bimcell Bedava İnternet sayesinde tüm bimcelliler kesintisiz internetin keyfini yaşamaktadır.

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet
Bimcell Bedava İnternet

Bimcell bedava İnternet 2020 yılında hem müşteri artırmak isteyen hem de elinde olan müşterilerini korumak isteyen kişiler için harika bir kampanya olmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde bimcell, giderek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sizde eğer Bimcell Hediye İnternet kazanmak için fazla vakit kaybetmeden hemen Bimcelli olabilir ya da aşağıda verdiğimiz kampanyalara katılabilirsiniz.

Bimcell genellikle yeni kullanıcılarına kendi operatörlerini kullandıkları için teşekkür mahiyetinde olan paketlerini sunmaktadır. Yeni hat alan kullanıcılarına 1 ay boyunca kullanacakları 4 GB İnternet, 250 dakika ve 250 SMS Hediye etmektedir. Yalnızca yeni hat alımında değil, aynı şekilde hat taşıma işlemi yapanlara da bu hediyeler verilmektedir.

Bimcell Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?
Bimcell Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Bimcell Bakiye Yükleme işlemi yapacağınız zaman TL yüklemenin en basit yolu www.bimcell.com.tr dir. TL Yükleme işlemini yaparken, siteye girdiğinizde ana sayfadan TL Yükleme kısmına girin. Daha sonra karşınıza çıkan kısma telefon numarasını girin. Yüklemek istediğiniz TL miktarını seçin. Kredi kartı bilgilerinizi doğru bir şekilde yazın. Yükleme yapacağınız numarayı yeniden girin. Onay ekranının ardından güvenli alışveriş şifresi ve 3D Secure şifrenizi girerek TL Yükleme işleminizi tamamlayın.

Bimcell Bonus

Yeni hat sahipleri tarafından kullanılabilir olan Bimcell Bonus sayesinde hattınıza hoşgeldin paketi yüklenecektir. Hattınız açıldığı andan itibaren BIMCELL BONUS yazarak 4551’e mesaj atmanız yeterlidir. Onay mesajı geldikten sonra hattınıza Bimcell Hoşgeldin Bonus paketi yüklenecek ve siz de rahatlıkla, ücretsiz olarak kullanabileceksiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Kazanma
Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Yeni hat alan Bimcelliler, bedava internet paketlerini elde edebilmek için araştırma yapmaya devam etmektedir. Yeni hat sahibi olan kullanıcılara 1 ay boyunca kullanabileceği 4 GB internet, 250 dakika ve 250 SMS hediye etmekte. Hat sahibi olmak için BİM Mağazalarına kimliğinizle giderek yeni hat ücreti olan 50 TL’yi ödeyip bu hediyeyi hemen kullanabilirsiniz.

İletişim sektörüne girdikten sonra bu alanda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Özellikle interneti çok kullanan kişiler tarafından gençlerin tercihi Bimcell olmaktadır. Birbirinden cazip kampanyalarla ön plana çıkan Bimcell tüm kullanıcılarını memnun etmektedir.

  • Bimcell Bedava 1 GB İnternet

  Bimcell Bedava 1 GB İnternet, 2020 yılında en çok tercih edilen internet paketlerinden biridir. Sürekli olarak kazanacağınız bu interneti her defasında 25 TL Yüklediğiniz takdirde kazanabilirsiniz. Her ay düzenli bir şekilde 25 TL Yüklediğiniz takdirde 1 GB İnternet ve 500 dakika hediyesi anında hattınıza tanımlanacaktır.

  • Bimcell Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

  Bimcell Bedava 4 GB İnternet Kampanyası kapsamına dahil olmak için 40 TL üstü yükleme yapan herkese 4 GB hediye internet ve 500 SMS hediyesi kazanmakta. Yapmanız gereken tek şey var o da Bimcell hattınıza 40 TL üstü para yüklemek.

  • Bimcell YOK Bedava İnternet Kampanyası

  Koronavirüs sebebiyle eğitimler uzaktan olduğu için internet paketleri pek yetmemektedir. Uzaktan eğitim sistemini destekleme amacıyla tüm üniversite öğrencilerine özel 6 GB Bedava internet yüklemesi yapılacaktı. Üniversite öğrencilerinin uzaktan eğitimini destekleme amacıyla hayata geçirilen bu kampanya, hediye internet tanımlanmaktadır.

  • Bimcell Bonus 6 GB Bedava İnternet

  Bimcell’e yeni geçen müşterilere 6 GB bedava internet veriliyor. Hattınız aktif hale geldikten sonra 30 gün içinde BİMCELL BONUS yazıp 4551’e mesaj atarak bedava 6 GB internet, hem de 250 dakika ve 250 SMS kazanabilirsiniz.

  • Bimcell 4.5 G Cepten Bedava 30 GB İnternet

  4.5 G uyumlu SIM Kart alan ve hattını geçiren tüm müşteriler için bir ay geçerli olmak üzere 30 GB internet kazanmakta. SİM kartınızı 4.5 G uyumlu SIM Kart ile değiştirerek 30 GB İnternet kazanabilirsiniz.

  Bimcell Bedava İnternet Hilesi

  Bimcell Bedava İnternet Hilesi
  Bimcell Bedava İnternet Hilesi

  Bimcell Bedava İnternet Hilesi çok kolay. İnternet paketi biten ve anında kontör yükleyemeyecek olanlar için bedava internet önem arz etmektedir. Ücretsiz olarak bu interneti elde etmek için DENEME Yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. 1 ay boyunca bedava olarak kazanacağınız internet size SMS ile bildirilecektir.

  Bedava 1 GB İnternet kazanmak için ise telefonun mesaj kısmına 1 GB yazıp 4551’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hattınıza kısa süre içinde bedava 1 GB internet tanımlanacaktır.

  Bimcell Bedava İnternet Paketleri

  Bimcelliler avantajlı! Bedava internet kazanmak için hazırlanın. Tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yaptığınız takdirde her yöne 500 SMS ve 1 GB internet kazanabilirsiniz.

  Yeni hat alan abonelerde 30 gün kullanacakları 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB cepten internet verilmektedir. Bu paketten yararlanmak için hemen BIMCELL BONUS yazıp 4551’e SMS atın.

  Bimcell Hediye İnternet Sorgulama

  Bimcell Hediye İnternet Sorgulama
  Bimcell Hediye İnternet Sorgulama

  Bimcellisiniz ve hediye internet kazandınız. Bu internetin bitip bitmediğini sorgulamak istiyorsunuz ama nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? Dilediğiniz zaman *123# tuşlayarak hattınızda olan TL miktarını görebilirsiniz. Ayrıca Bimcell Online İşlemler programını telefonunuza indirerek tüm detayları kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

  Bimcell BTK Akademi

  Bimcell müşterilerine her daim destek olmaya devam ediyor. Gelişen bir ülke olduğumuzdan ötürü ülke genelinde daha çok yazılımcı yetişmesi için BTK Akademi adında bir portal sunulmakta. BTK Akademi portalında kullanacağınız  6 GB İnternete sahip olabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmak için BTK Akademi yazıp 5555’e SMS göndermeniz ya da müşteri hizmetlerini aramanız veya online işlemler kısmından yapmanız yeterli olacaktır.

  Bimcell Hediye İnternet 2020

  Abone sayısının artış göstermesiyle beraber Bimcell Hediye İnternet 2020 kampanyaları sayesinde müşteriler memnun olmaya devam etmektedir. Özellikle yeni hat alan kişilere özellik kampanyalar da müşterileri memnun ediyor. Yeni hat alan müşterileri özel 250 dakika, 250 SMS ve 6 GB ücretsiz 1 aylık internet kampanyası sayesinde bir ay boyunca doya doya internet kullanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Vodafone Bedava Dakika 


1 yorum
 1. bimcell diyor

  bu kadar detaylı bimcell bedava internet paketleri hakkında bılgfı verdıgınız ıcın cok tsk ederız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.