Gnc Hediye Paketi Kampanyası (Turkcell)

0 284

Gnc Hediye Paketi Kampanyası, Turkcell’den 18-25 yaş arası 90 gün ve üzeri kullanıcılarına internet paketi geldi. Paketi Nasıl alırım? Şartalara göz atalım. Turkcell Türkiye’de hizmet sunan GSM operatörleri arasında en başta gelen firmalar arasındaki yerini almaktadır. Sektörde lider bir konumda olması ve bu konumunu korumak istemesi dolayısıyla çeşitli kampanyalarla abonelerinin karşısına çıkmaktadır. Bu kampanyalar hem olan müşterilerini kaybetmemek hem de yeni müşterileri çekmek amacıyla özenle hazırlanmaktadır. Tüketicilerine sunduğu gnc hediye paketi kampanyası ile onları ayrıcalıklı hissettirmektedir.

Abonelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı paket seçenekleri ve çok çeşitli avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Turkcell kullanıcısı olan her yaştan milyonlarca insan bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yoğunluk kazanan kullanıcı profili 18 – 25 yaş arası gençler olmaktadır. Bu nedenle gençlere hitap eden ve onların ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulan yeni paketler sunulmaktadır.

Gnc Hediye Paketi Kampanyası İçeriği Nedir

Gençler için özel olarak hazırlanan bir paket niteliğinde olan gnc hediye paketi kampanyası pek çok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Paketin yaş kıstası 18 ile 25 yaş arası olup bu yaş aralığındaki kullanıcılara özel bir paket türüdür. Paketin içeriği de bu bağlamda gençlerin daha çok nelere ihtiyaç duyduğu araştırılarak oluşturulmuştur.

Tasarlanan bu pakette internete daha büyük bir ağırlık verilmiştir. Yüksek GB imkânları ve konuşmaktan hoşlanan gençler için bol dakika hediyeleri ile bu kampanya gençlerin de beğenisini kazanmıştır durumdadır. Sıklıkla tercih edilen bir paket oluşu da bunu göstermektedir. Bu paketin haricinde daha pek çok avantajlı kampanyanın sunulduğu paketlere de bakabilirsiniz.

Gnc Hediye Paketi Kampanyası Genel Özellikleri Nelerdir

Müşterilerin yalnızca 18 -25 yaş arasında olanların katılabildiği Gnc Hediye Paketi Kampanyası, üye olanların yararlanabileceği bir uygulamadır. Bu paket içerisinde 2 GB internet kampanyası da bulunmaktadır. Kullanıcılara bir hafta boyunca geçerli olacak 2 GB tutarında internet hediyesi verilmektedir. Bu ücretsiz internet kampanyasından yararlanmak için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmak fark etmemektedir.

Bu kampanya yalnızca o şahsa tanınmış olup başka bir kişi ya da kuruma devredilmesi mümkün değildir. Kişinin numarasına tanımlanan bu paket bir hafta içinde kullanılmamış ise sistem kalan internet tutarını otomatik biçimde silmektedir. Bunların yanı sıra bu paketler yalnızca yurt içinde geçerli olup yurt dışı kullanımlarında kişinin tarifesine uygun olacak şekilde ücretlendirme gerçekleştirilmektedir.

Gnc Hediye Paketi nasıl katılırım

Gnc Hediye Paketi Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Paketten yararlanmak için bazı şartların sağlanması gerekmektedir. Bu şartlar ise şunlardır:

  • Genç tarife kapsamında ya da 25 yaş ve altında olmak
  • Turkcell hattında 90 gün geçirmiş olmak
  • Gerekli uygulamayı telefona indirmiş olmak
  • Geçmiş dönemlerindeki kullanım alışkanlıklarına göre paketi alabilir durumda olmak

Numaraya tanımlanan paket farklı bir durum yoksa bir ay boyunca geçerli olmaktadır. Paketin kalan bilgilerini dijital operatör uygulaması ile öğrenmek mümkündür. Ayrıca kısa mesaj ile ya da *159# numarasını tuşlayarak da paketin kalan bilgisi edinilebilir. Öte yandan çatlat uygulaması için seçilen günler değiştirilemez ancak değiştirme hakkı dönemsel biçimde ek kampanyalarla tüketicilere sunulabilir.

Gnc Hediye Paketi Kampanyası Nasıl Yapılır

Bu kampanyalara katılım için belirlenen sürelere dikkat etmek ve onları aşmamak önem arz etmektedir. Bu nedenle tarihler sıkı takip edilmelidir. Doğru tarihlerde başvuran kişiler hediyelerini BIP uygulaması içerisindeki keşfet kısmından tedarik edebilirler. Kampanyanın aktif olduğu zamanlarda uygulama üzerinden bilgilendirme mesajı gençlere iletilmektedir.

Gnc Hediye Paketi Kampanyası Nasıl Yapılır

Gençlerin daha ziyade internet sorununu çözmeye dayalı olan gnc hediye paketi kampanyası, dakika ve SMS gibi alanlarda da önemli çözümler getirmektedir. Bu kampanyalardan haberdar olabilmek için mobil uygulamanın telefona indirilmesi yeterli olmaktadır. Kampanya yapmak için ayrıca Turkcell’in resmi internet sitesine girerek ilgili bölüme gelip kampanyalar hakkında bilgi edinim kolayca katılım sağlayabilirsiniz. İlgili yönergeleri takip ederek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Gnc Hediye Paketi Kampanyasında Neler Var

Bu kampanya kapsamında sayılan ve faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği bir kampanya olan gnc çatlat hediyeni kap uygulaması bulunmaktadır. Yepyeni fırsatların sunulduğu bu dijital platformda olarak avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kampanya için gnc uygulamasını indirip Turkcell telefon numarası ve şifre ile giriş yapıp ilgili bölümden gün belirleyerek kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyalardan faydalanabilmek için telefonun ayarlar bölümünden uygulama için konum izni verilmesi gerekmektedir. Gnc hediye paketi kampanyası bakımından en sık tercih edilen kampanyalardan bir tanesi de gece 1 GB kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak için telefonun mesaj bölümüne girerek GNC GECE 1 GB yazıp 2200’a göndermek yeterli olmaktadır. İstediğiniz zaman kampanyaya iptal edebilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.