Vodafone Doldur Paketi (3GB) Nasıl Yapılır?

0 433

Vodafone Doldur Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Doldur paketi (3gb) nasıl yapılır? Ek internet almak isteyenler Vodafone internet paketi kampanyasını elde etmek için, aktif abone olmalıdır. Durduk yere internet paketi bitmesi ya da hesaplayamadığımız ekstra internet kullanımları elbette hepimizin başına gelmiştir. Çıktığımız uzun bir tatilde, kablosuz bağlantımızın arıza yaptığı zamanlarda, çocuğumuz telefonumuzla çok oyun oynadığında, araştırma yapmaya ya da film izlemeye daldığımız bir an elbette olmuştur. Peki iletişimin zirveleri yaşadığı günümüzde internet paketimiz bitti diye bağlantımızı kapatıp yenilenmesini mi bekleyeceğiz? Ani gelişen ve hazırlıksız yakalandığınız bu durumlar için bir çözüm önerimiz var!

Bu yazımızda doldur 3gb nasıl yapılır sorunun cevabını vereceğiz. Muhtemelen adını duymuş olduğunuz Vodafone isimli GSM operatörünün oluşturmuş olduğu doldur 3GB adlı paketten bahsedeceğiz. Vodafone Doldur 3GB ek paketi nasıl alınır? İptal etmek istiyorsak nasıl iptal edilir? Bu paket ne zamana kadar geçerlidir? Bu paketi hangi uygulama üzerinden elde edebilirim? Bu sorular ve daha birçok soruya cevabı aşağıdaki başlıklardan bulabilirsiniz.

Vodafone Doldur 3GB Paketi Nasıl Elde Edilir?

Bu paketi birden fazla uygulama üzerinden elde edebilirsiniz. Şimdi doldur 3gb nasıl yapılır ayrıntılarıyla bi bakalım.

  • Doldur 3gb paketi elde edebileceğimiz uygulamalardan biri de Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza internetten yükledikten sonra “paketler” bölümünden doldur 3GB paketini bulup indirebilirsiniz.
  • Vodafone’un internetteki web sitesinden de doldur 3GB paketi indirilebilir. Ayrıca faturasız hat kullanan kullanıcılar için özel bir yol var.
  • Faturasız hatta sahip olan kullanıcılar, SMS yoluyla bu paketi alabiliyorlar! Ne mutlu size, Vodafone faturasız hat kullanıyorsanız. Yalnızca 7000 adlı numarayı tuşlayıp DOLDUR 3GB yazılı bir mesajı göndermeniz yeterli.
  • Vodafone sesli yanıt sisteminden veya 542 Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak da bu paketi elde edebilirsiniz. Görüldüğü gibi, bu paketi elde etmek için birçok yol var.

Vodafone Doldur 3GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

vodafone doldur 3gb iptal etme
  • Paketiniz süresi dolunca ki genellikle bu süre bir ay veya bir hafta arasında değişir, otomatik olarak yenilenmeyerek iptal edilecektir.
  • Ben bir ayı beklemek istemiyorum hemen iptal olsun istiyorum diyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasından veya tüketici hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.
  • Burada bir uyarıda bulunmamızın faydası var, eğer paketi talep etmişseniz ama hattınızda yeterli para yüklü değilse hattınızda yeterli para olunca bu ek paket aktif olacaktır dolayısıyla paketi iptal etmeniz gerekir.

Vodafone Doldur 3GB Paketi Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Vodafonedoldur 3GB paketi faturasız hatlar için 1 ay, faturalı hatlar için ise 1 hafta geçerlidir. İnternet keyfimizin yarım kalmayacağı ve sürekli yanımızda teknoloji taşımanın keyfini süreceğimiz çok cazip bir teklifle doldur 3 gb paketi ne zamana kadar geçerlidir sorusuna cevap vermiş olduk.

vodafone doldur 3gb ne zamana kadar geçerli

Vodafone 3GB Paketi Ücretli Midir, Ücretliyse Ne Kadar Ödemeliyim?

Elbette yeni internet paketi alındığı için bir ücretlendirmesi de mevcuttur. Doldur 3gb nasıl yapılır sorusuna yanıt verdikten sonra gelelim ücretlerine.

  • Vodafone doldur 3GB paketi için eğer faturalı hat kullanıyorsanız 24 lira tutarında bir ücret bir ücret ödemeniz gerekiyor.
  • Vodafone doldur 3GB paketi için eğer faturasız hat kullanıyorsanız 15 lira ödemeniz gerekiyor.

Sizde internet keyfim yarıda kalmasın, her istediğimde internete, istediğim sitelere, oyunlara gireyim istediğim filmi, videoları izleyeyim diyorsanız doldur 3gb nasıl yapılır internet paketini anlattık. Yine tarifenize ve bütçenize uygun pek çok internet paketleri araştırabilirsiniz. Mobil operatörlerin çağrı merkezlerinden, şubelerinden ve internet sitelerinden yararlanarak en kullanışlı ve en hesaplı tarifelere ulaşabilirsiniz. Elbette çağımızın vazgeçilmez iletişim aracı olan internet ağı artık olmazsa olmazımız gibi! İnternetsiz kalmamanız dileğiyle!


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.