Vodafone Seviyorum Testi ile (3 GB) internet Kazan

12 74.341

Vodafone seviyorum testi, ile bedava 3 GB internet kazanın. Tüm bilgiler ( kaç gün geçerli, nasıl kazanılır) Vodafone seviyorum interneti paketinde. Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu eşsiz bir avantaj olan Vodafone Seviyorum Testi, Vodafone’un kendi internet sitesi üzerinde bulunan ve testi çözen herkese koşulsuz olarak 3 GB bedava internet sunan bir test kampanyasıdır. Vodafone seviyorum testini çözmek oldukça eğlenceli ve kolay. Bu testi çözen kişi hem kendi internet kişiliğini öğreniyor hem de bedava 3 GB internet kazanıyor. Üstelik yapmanız gereken yalnızca size sunulan eğlenceli testi cevaplandırmak. Her Vodafone kullanıcısının adını duyduğu fakat detaylarını bilmediği için uygulayamadığı bu testi nasıl uygulayacağınızı da sizler için yazımızda ele aldık. Gelin birlikte bir göz atalım.

Vodafone Seviyorum Testi ile İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Seviyorum İnternet Nasıl Kazanılır?
 • Vodafone’un kullanıcılarına sunmuş olduğu test ile internet kazanmak için aşağıdaki 5 adımı takip et ve 3 GB internet kazan!
 • İlk olarak vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linki üzerinden test ekranına giriş yapın ve ardından Teste Başla butonuna tıklayarak teste başlayın.
 • Teste başladıktan sonra ekranınıza gelen soruları cevaplandırarak Devam butonuna tıklayın.
 • Test esnasında belirli bir süre teste devam ettikten sonra size iki seçenek sunulur. Ya teste devam eder 3 GB interneti alırsınız ya da testi burada sonlandırarak nasıl bir internet kişiliğine sahip olduğunuzu öğrenerek testten ayrılırsınız. Teste devam etmek istiyor iseniz, Teste Devam Et butonu ile devam edebilirsiniz.
 • Teste devam eden kullanıcılar karşılarına gelecek olan bir sonraki adımda telefon numaralarını yazarak teste devam ederler. Bu aşama tamamlandıktan sonra, 3 GB kazanma şansı verilir.
 • Son adımda ise, 3 GB internet kazanmanızın yanı sıra, 5 yıl boyunca bedava olarak Vodafone tarafından sağlanacak olan, 1 TB internet kazanmak için çekilişe katılma hakkı da kazanırsınız.

Vodafone Seviyorum Testine Kaç Kere Katılım Sağlayabilirim?

Vodafone, hazırlamış olduğu bu teste her hat üzerinden yalnızca 1 kez katılım sağlama hakkı tanıyor. Teste daha fazla katılım sağlamak için farklı bir yöntem bulunmamakta. Daha fazla bedava internet kazanabilmeniz için de bu testin sonuna kadar soruları cevaplayarak, Vodafone’un sunmuş olduğu 1 TB internet çekilişine katılım sağlayabilir ve bedava internet kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum testi kaç gün geçerli

Vodafone Seviyorum Testi Sonucu Kazanılan İnternet Kaç Gün Geçerlidir?

Vodafone’un sunmuş olduğu test ile kazanmış olduğunuz 3 GB internet 24 saat boyunca geçerlidir. Kampanyadan arta kalan haklarınız 24 saat sonra otomatik olarak hesabınızdan silinir. 1 gün boyunca, kazandığınız bedava 3 GB internetinizi doya doya kullanabilirsiniz. 2020 yılına bana göre damgasını vuran en iyi bedava internet kampaynalarından biri olan vodafone seviyorum testi sizlere internet keyfini doyasıya yaşatıyor.

Vodafone Seviyorum Testi ile İnternet Kazanmanın Detayları Nedir?

Hepimizin adını sık sık duyduğu fakat detaylarını tam olarak bilmediği Vodafone Seviyorum internet Testinin detaylarına bir göz atalım.

Vodafone bedava internet
 • Vodafone’un kullanıcılara sunmuş olduğu bu test, Vodafone tarafından hazırlanmış olup, kullanıcılarının testi çözerek hem internet kişiliğini öğrenmesini hem de bedava internet kazanmasını sağlayan bir kampanyadır.
 • Test yalnızca Vodafone operatörleri için değil, tüm operatörler tarafından kullanılabilen bir test kampanyasıdır.
 • Test içerisinde yer alan tüm soruları yanıtlayan kullanıcılar 3 GB internet kazanmaya hak kazanırlar.
 • Testi son adımına kadar çözen kullanıcılar 3 GB internet kazanmalarının yanı sıra yine Vodafone’un düzenlemiş olduğu 5 yıllık bedava 1 TB internet çekilişine katılmaya da hak kazanırlar.
 • Test ile belli bir adıma gittikten sonra internet kişiliğinizi öğrenerek burada testi sonlandırabilirsiniz.
 • Teste katılan her katılımcı testi istediği zaman sonlandırabilir.
 • Kampanyada kazanılan 3 GB internet yalnızca yurtiçinde kullanılabilir.
 • Test ile kazanılan 3 GB internet paketi günlük bir pakettir. Gün sonunda paketin kullanılmayan kısmı otomatik olarak hesabınızdan silinir.
 • Teste katılan diğer operatörler bu testten sonra Vodafone kullanıcısı olmak isterler ise, 1 ay boyunca bedava 3 GB internet kazanırlar.
 • Test, her hat üzerinden yalnızca 1 katılım ile sınırlandırılmıştır.

  Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır 2020?

  Vodafone üzerinden Bedava internet almak için öncelikle kampanya katılmanız gerekmektedir. Bunun için ise, “EFATURA” yazıp bir boşluk bırakarak e-posta adresinizi yazıp 7000’e SMS olarak göndermeniz gerekiyor. Arkadasından e-fatura abonesi olduğunuza dair gelen mesaj ile akabinde Vodafone bedava internet paketini de kazanabilirisiniz.

  Dikkatinizi Çekebilir: Turkcell Bedava internet 


12 Yorumlar
 1. seviyorum diyor

  Vodefone Seviyorum Testi sayesinde uzun yıllardır vodafone kullanıyorum.
  Hediye internet için detaylı bilgileriniz için site sahine teşekkür ederim

 2. Test diyor

  Gerçekten 3gb internet geldi haberimiz bile yoktu. Acaba bundan sondra tekrar ne zaman alabilirim ayda bir kez mi ? Onu bulamadım da yine de sağolasın yapaybilgi

 3. asuman diyor

  Bunu sürekli yapıyorum aslında ayda 1 kez degılde 2 kez felan olsa aslında hiç de fena olmaz kı 😀 en güncel vodafone öperatör kampanyalarını buradan yayınlanırsanız cok sevınırım. Bu arada sıtenız yenı sanırım, cok guzel dizyan edilmıs basarılar.

 4. mucize diyor

  vodafone seni seviyorum testide neymiş yav 🙂 garp garip şeyler çıkıyor her geçen gün. Değişen Dünya düzeni heryere girdi malesef.

 5. Abdullah diyor

  vodafone seviyorum testi diye bir kampanyayı ilk defa duyuyorum. Bu benim daha önce vodafone kullanmamamdan kaynaklı

  1. doğan diyor

   Güzel

 6. Emir diyor

  Güzelli

 7. Azat diyor

  Seni seviyom Vodafone

 8. Ali diyor

  Vodafone seviyorum

 9. Celal diyor

  Seviyorum Vodafone İnternet i

 10. Saniye diyor

  Geçen ayda testi yaptım tel numarami ve gönderillen şifreyi girdim hiç gelmedi .. internet.uc ay geçti simdi yine katılıp yine kazandım yine gelmedi

 11. Selimcan diyor

  Emeğinize sağlık devlete zeval gelmesin amin inşallah

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.