You Dizi Konusu ve Oyuncuları (Netflix)

5 17.041

You Dizi Konusu

You Dizi konusu ve oyuncuları, Netflix’in gerilim ve aşk türündeki 2 sezonluk dizisinin konusu karakterleri ve sezonları hakkındaki bilgileri paylaştık. You dizisi saplantılı bir şekilde Beck’e aşık olan Joe’nun hikayesini anlatmaktadır. Joe takıntılı bir şekilde Beck’e aşıktır ve onu bütün sosyal medya hesaplarından takip etmektedir. You dizi konusu söz konusu olduğunda karşımıza oldukça sıra dışı bir öykü çıkıyor. Bütün hayatını ve özelini sosyal medya hesapları sayesinde bilen Joe, bu bilgiyi Beck’i kendine aşık etmek için uğraşır. Bu saplantısı dışında Joe gayet kibar ve anlayışlı bir karakter olduğu için izleyici tarafından sevilmeyi de başarmıştır. Fakat yakın arkadaş olan Peach’in de sahneye girmesi ile Joe’nun aşırı kıskanç ve takıntılı tavırları ortaya çıkmaya başlayacaktır.

You Dizisinin Özeti

You dizisi başta romantik bir filmmiş gibi görünmesine rağmen aslında psikolojik gerilim dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Hatta diziden o kadar çok etkilenen insan var ki bazıları kişisel sosyal medya hesaplarında bunu dile getiriyor ve gece izlememelisiniz diye uyarıyor. Joe isimli karakterin Beck’e takıntılı bir şekilde aşık olmasını konu almaktadır. Sosyal medya hesapları ile ne kadar bilgiyi paylaştığımıza şaşırtıcı bir biçimde tanık olmaktayız. Dizi de biraz Dexter tadı almaktayız. Sosyal medyada ne kadar büyük bilgi paylaştığımızı da gözler önüne seren dizi sosyal medyada bilgi paylaşırken bir kez daha düşünmemizi sağlayacaktır. Herkes tarafından büyük bir sevgi ve gerilim duyularak takip edilmesi nedeniyle kısa zamanda üne kavuşmuştur. You dizi konusu içeriğinde bolca merak unsurunu barındırıyor. Sizlere diziyi en iyi şekilde anlatmak adına you dizi özetini vermeye çalıştık.

you dizi karakterleri

You Dizisi Karakterleri

You Dizi karakterleri bence tamamen özenle seçilmiş ve bu konuda da olukça başarılı olunmuş gibi görünüyor.

 • Filmin baş rollerinde Joe, Beck ve Peach vardır. Joe, kitap kurdu, nazik ve kibar bir adam gibi görünmektedir. Bu hoş karakterinin altında saplantılı bir adamdır. Bir kitap mağazasında müdürlük yapmaktadır.
 • Beck, çekici ve başarılı bir yazardır. Sıradan bir hayat sürmektedir. Herkes gibi sosyal media kullanmaktadır. Başarılı bir yazar olmasının getirisi olarak sosyal medyayı da aktif olarak idare edebilmektedir.
 • Peach ise Beck’in yakın arkadaşıdır, ama Beck’in kendisi için çok daha özel bir yeri olduğunu fark etmemek elde değildir.

  you dizi oyuncuları

You Dizisinin Oyuncuları

Fenomen dizinin en kaliteli you dizi oyuncuları nı sizler için elimizden geldikçe tek tek açıklamaya çalıştık.

 • Gossipgirl’den tanıdığımız Penn Badley Joe karakterini canlandırmaktadır. Oyunculuğu ile bu dizide de büyük beğeni toplamayı başarmıştır. Oyunculuğu sayesinde Joe karakterinin takıntılı yapısına rağmen hayranlık duyulmasını sağlamayı başarmıştır.
 • Beck karakterini ise Elizabeth Lail isimli Amerikan aktris canlandırmaktadır. Elizabeth’in ün kazandığı dizi ise You dizisidir. Bu dizi ile ün kazanmış olmasına rağmen oyunculuğu ile sevilmeyi başarmıştır.
 • Beck’in yakın arkadaşı rolünü ise Kanadalı olan Shay Mitchell oynamaktadır. Shay’I ise PrettyLittleLiars ile tanınıp sevilmişti. Şimdi de bu dizideki oyunculuğu ile gönülleri fethetmektedir.

You Dizisinin Fragmanı

Her bölüm için ayrı fragmanlar yayınlayan kanal dizinin her sezonu için resmi bir fragman yayınlamıştır. İlk sezonun fragmanında genel olarak Joe’nun Beck’i kendine aşık etmesine dair ipuçları verilmektedir. Önce sosyal medyada topladığı bilgileri Beck’i kendine aşık etmek için kullanmıştır. Fakat fragmanın sonları doğru ise bir gerilim içine almaktadır, çünkü Beck Joe’nun takıntılı halinden şüphelenmeye başladığına dair ufak ipuçları verilmeye devam etmektedir. You dizi konusu hakkında bilgiler elbette ki dizinin fragmanında da yer alıyor.Sizler için you dizisi fragmanını da eklemeye karar verdik.

İkinci sezonun fragmanında ise Joe’nun eski sevgilisi ortaya çıkarmış gibi görülmektedir. Joe ise yeni bir kurban aramaya başlamış gibi görülmektedir, ama Joe takıntılı halinden vazgeçememiştir. Eski sevgilisi ise bu durumun farkındadır ve işler karmaşık bir hal almaya başlamıştır.

You Dizisi Ne Zaman Başladı?

You dizisi ne zaman başladı? sorusunun cevabı ise; Caroline Kepnes’in2004’te yine you ismi ile yayımlanan kitabından uyarlanmıştır. Filmin ilk sezonu 2018 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin büyük bir beğeni kazanmasının ardından 2. Sezonu ise 26 Aralık 2019 tarihinde izleyiciye sunulmuştur. 2. Sezonunda da büyük bir ilgi ile karşılaşan You dizisi 3. Sezon için hazırlıklara başlamıştır.

You Dizisi Final Yaptı Mı?

İlk sezonda büyük başarı sağlayan You dizisi 2. Sezonunu da tamamlamıştır. Sevilmesi ve sağladığı başarı sayesinde Netflix’in final yapmasına karar verdiği diziler listesinde yer almamaktadır. Sosyal medyada büyük nam salması sayesinde geniş izleyici kitlelere ulaşmıştır. Bu yüzden yapımcılar dizinin 3. Sezonu ise şu anda çekilmektedir. You dizisi final yaptı mı sorusuna umarım istediğiniz cevabı vermiş olduk.

you dizisi kaç sezon

You Dizisi Kaç Sezon?

İlk sezonu ile büyük bir kitleye kendini sevdirmeyi başaran dizi şu anda 2. Sezonunu da tamamlamayı başarmıştır. Her iki sezonunda 10 bölüm bulunmaktadır. Yapım aşamasında olan 3. Sezonunda da yine aynı sayıda bölüm olması planlanmaktadır. Bölümlerin uzunluğu yaklaşık olarak 40 ile 45 dakika arasında değişmektedir. Büyük bir heyecanla takip edilmektedir. You dizi konusu tüm sezonlarda önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor. You Dizisi kaç sezon sorunuzun cevabı ise şu an için 2 sezondur.İmdb‘den oldukça (7.8) iyi bir puan alan you dizisi, bence bir çok kişinin keyifle izlediği netflix dizileri arasında.

Dikkatinizi Çekebilir: Baby Konusu


5 Yorumlar
 1. serpil diyor

  Netflix de ilk zamanlarda çok dikkatmi çekmemişti. Ancak elim bi ara boşa cıktı ve izledim kalite acısından en iyi gençlik dizileri arasında bence

 2. Asuman diyor

  Sanırım 2004 de yılında başlamıştı bu dizi sayesinde netflix ile tanışmıştım gerçekten konusu ile oldukça kaliteli bir yapıt

 3. kerem diyor

  Admin beyinde dediği gibi başlarda romantik aşk dizisi sandık ancak baya gerilim dolu kalitesi tartışılmaz her zaman sevdigiğim bir dizidir. You dizisi

 4. YONİSSİMO diyor

  You dizisinin konusu aralarındaki resimlere baktım çok manidar bir film gibi duruyor, izlemek lazım yinede nasıldır diye.

 5. Ziyaretçi diyor

  You dizisinin konusu nedir acaba. Ingilizce “sen” demek sadece

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.