Sera Varol Kimdir? (Pamuk Şeker)

0 7.683

Sera Varol, Tik Tok da yaptığı paylaşımları ile tanınan İstanbul’da 6 Aralık 1996 yılında doğmuştur. 23 yaşında olan güzel fenomen, kendine has olan tavrı ile “ Pamuk Şekeri ” lakabı ile de tanınmaktadır. Oğlak burcu olan fenomen merak edenler için 1.65 boyundadır.

Sera Varol Kimdir

Tik tok Fenomenlerinden olan Sera Varol, Pamuk Şeker lakabıyla biliniyor. 6 Aralık 1996 yılında doğmuştur. Tiktok uygulamasında paylaştığı videolarla fenomen olmanın temellerini atmıştır. Renkli kişiliğiyle oldukça büyük kitleye hitap eden ve Tiktok uygulamasında 3.5 milyon takipçisi olan Varol, diğer sosyal medya uygulamalarında da oldukça popülerdir. İnstagram’da 250 bine yaklaşan takipçi sayısı ve Youtube’da 125 bin abone ile hayranları için paylaşımlar yapıyor. Gündelik hayatını işi ile birleştiren pamuk şekeri lakaplı Sera Varol, kendine has stili ve renkli saçları ile her kesimin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Sera Varol Tik Tok Geçmişi

Sera Varol, normal bir hayat yaşarken, Tiktok üzerinden paylaştığı videolarla bir anda geniş bir kitleye adını duyurmuştur. Tiktok’ta paylaştığı dans videoları ile birlikte playback ve yavaş çekim (slowmotion) üzerine paylaşımlar da yapıyor. Bu paylaşımları oldukça beğenilmekte ve Tiktok üzerinden 2.5 milyondan fazla takipçi sayısına sahiptir.
Takipçileri kendisine oldukça bağlı ve ciddi bir hayran düzeyi vardır. Paylaşım yaptığı gönderilerde yorum olarak çok fazla iltifat ve methiyeler vardır.

Sera Varol Sevgilisi

Sera Varol sevgilisi Semih Varol

Çılgın ve renkli kişiliğe sahip olan güzel Fenomenin sevgilisi merak konusu olmuştur. Tıpkı kendisi gibi eğlenmeyi seven ve birlikte güzel vakit geçirdiği Semih Varol adında bir sevgilisi olduğu bilinmektedir. Sera ve Semih çifti henüz evliliği düşünmediklerini söylüyorlar.

Sera Varol Nereli

Sera Varol Dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan İstanbul Şehrinde doğmuştur. Hala İstanbul’da yaşayan Sera Varol, sevdiğini her seferinde dile getirmektedir.

Sera Varol Boyu ve Kilosu

Pamuk şekeri lakaplı ünlü fenomen Sera Varol 1.65 boyunda 48 kilodur. Boy ve kilosu ile oldukça dikkat çeken güzel fenomen Sera Varol , aynı zamanda giydiği kıyafetlerle de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Sera Varol Estetik

Sera Varol, güzelliği ile yüzünde estetik olup olmadığı hayranları tarafından oldukça merak konusu haline gelmiştir. Güzel oyuncu, yüzünden hiçbir şekilde estetik olmadığını, her şeyinin doğal olduğunu söylüyor.

Sera Varol Gerçek Soyadı

Semih Varol ile olan beraberliğinden dolayı onları evli sanan hayran kitlesi, Sera Varol ile Semih Varol’un evli olduklarını düşünmektedir. Fakat şöyle bir yanılgı var ki ikisinin de soyadının evlilik ile hiçbir ilgisi yoktur. Sera Varol gerçek soyadı Korkmaz’dır. Aslında Sera Korkmaz olan fenomen, Korkmaz soyadını sevmediği için ve Tiktok’ta Varol olan soyadını devam ettirdiğini söylemiştir. Bunun Semih Varol’un soyadıyla hiçbir ilgisi olmadığını iddia etmiştir.

Sera Varol Genel Özellikleri

Çok darbe yediğini ve kız arkadaşlarının kendi sevgilisiyle sevgili olduklarını belirmiştir. Kendisine “Kazıkların Efendisi” lakabını takmıştır. Daha önce çok defa aldatıldığını söylemiştir.

Sera Varol

Dobra olduğunu ve asla sahte bir insan olmadığını söylemiştir. Sera Varol tek yaşamaktadır. Çocukluğundan beri hep ayrı eve çıkmak istediğini söylemiştir. Ailesi her zaman 18 yaşından sonra eve çıkabileceğini söylediği için 18 yaşını beklemiştir. Sonrasında ailesinin rızasını da alarak ayrı eve çıkmayı başarmıştır. Pembe saçlı pamuk şekeri, asıl saç rengi koyu kahverengidir.

Sera Varol Burcu

Sera Varol 6 Aralık 1996 doğumlu ve Oğlak burcudur. Burcunun tüm özelliklerini taşıyan güzel fenomen pamuk şekeri, özgürlüğüne çok düşkün ve dobra bir kadın olduğunu söylüyor.

Sera Varol Sosyal Medya Hesapları

Sera Varol Youtube Hesabı: https://www.youtube.com/seravarol
Sera Varol İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/seravarol/
Sera Varol Tiktok Hesabı: https://www.tiktok.com/@sera

 

Dikkatinizi Çekebilir: Ezgizem Kimdir


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.